مسابقات حرفه ای Pes6 (دور جدید)

شدیدا معذرت میخوام
دوستان من از شما میخوام اگه کسی امادگی و شرایط برگزاری رو داره بگه تا حداقل 3 نفر باشیم به همراه اقا همت گل که بار مسابقات سبک تر بشه

شدیدا معذرت میخوام
دوستان من از شما میخوام اگه کسی امادگی و شرایط برگزاری رو داره بگه تا حداقل 3 نفر باشیم به همراه اقا همت گل که بار مسابقات سبک تر بشه

یکی بار قبلی که در خواست کمک کرده بودی اعلام امادگی کرده بود که بی طرف هم بود یعنی تیم نداشت یه پغام بهش بزن ببین هنوز پایه هست یا نه؟

میبینم که تیم ما شکست روحی خورده و دیگه....
ترکیب منم همون خوبه در مورد یک نفر اضافی هم که میخواستید برای برگزاری مسابقات من وقت دارم ولی ممکنه به اینترنت دسترسی نداشته باشم و نتیجه مسابقات رو سر وقت اعلام نکنم

خب اینم سه نفر به نظر من اینطوری خیلی بهتره چون دیگه وقت گیر نیست خب اقا جی جی اسمت رو نمیدونم عزیز شما با همت گیمر هماهنگ کن بهت فایل های مورد نیاز رو بده تا شروع کنی البته باید هماهنگ باشین چون مثلا من هفته ی 11 رو و شما هفته ی 12 و اقا همت 12 رو مثلا اگه بخوایم برگزار کنیم باید هر سه تامون هماهنگ باشیم که اشتباهی پیش نیاد

بچه ها بسيار شرمنده.:blushing::blushing::blushing:
من خونمون نيستم.
در نتيجه بازيها تا جمعه شب به تعويق ميوفته.
به خدا يهويي شد و گرنه ليگ رو آپلود ميكردم تا اين 2 روز يكي برگزار كنه.:love:
به هر حال جمعه شب برگزار ميكنم و بعد ميزارم و بعد مسابقات رو ميسپارم به شما.
آقا jj دسته داري ديگه؟؟؟:confused:

آخرین ویرایش:
دوستان دیگه سرم شلوغ نیست و کاری هم به اون صورت ندارم احتمالا از روز جمعه دیگه کاملا مسابقات رو در دست میگیرم مزاحم شما هم نمیشم امیدوارم دوباره مسابقات طلوع کنه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or