مسابقات حرفه ای Pes6 (دور جدید)

بچه ها خبر بسیار ویژه ای براتون دارم.
این لینک رو ببینید.
http://rapidshare.com/files/41596758/11.jpg.html
بعد از اون متن پنهان زیر رو ببینید.
منچستر 1-آرسنال 0
خبر ویژه اولین برد منچستر در این فصل بود.
گل زن:روني
پاس گل:رونالدو
اين گل دقيقا مثل گل من به والنسيا بود.
بهترين بازيکن:رونالدو
موقعيت گل منچستر 3 و آرسنال 1 بود.
ساها در اين بازي از روي خط محوطه جريمه يک برگردون بسيار زيبا زد که اگه گل ميشد قشنگ ترين گل مسابقات ميشد.
سلام
ببین منچستر چقدر بدبخت شده که بردش میشه خبر ویژه .:(
یا علی مدد

اقا حسن خوشحال باش که تیمت داره راه میوفته تیم ماه که هر کاری کنیم همین طوری هست تو انتقالات باید خونه تکونی کنم بازیکنایی که احتمال فروششون تو انتقالات هست به شرح زیر است
کاکا
نیستلروی
ندود
سیدورف

سلام
ببین منچستر چقدر بدبخت شده که بردش میشه خبر ویژه .:(
یا علی مدد
سلام حسن آقای گل.
بابا من منظورم این بود منچستر داره به دوران اوج خودش برمیگرده و با تغییری که شما تو ترکیبت دادی تونستی نتیجه بگیری.
و گرنه منچستر تیم بزرگیه :love:و اصلا بدبخت نشده.:biggrin1:
کاکا
نیستلروی
ندود
سیدورف
به به.
عجب بازیکن هایی.
دانیال بنویس که هر تیم چقدر از پولش مونده؟
---------------------------------------------------------------------------------------------------
2 بازی آخر هفته 8:
http://rapidshare.com/files/41610604/13.jpg.html
اینتر 1-رئال 0
گل:ابراهیمویچ(روی ریباند)
بهترین بازیکن:زننده گل
کارت:مخیا
اینتر کاملا در این بازی برتر بود.
اینتر دارای 6 و رئال دارای 1 موقعیت گل بودند.
امید مرادف صاحب اینتر این تیم رو برای این بازی به طور کامل به من سپارد
من هم در این بازی دقیقا ترکیب بارسا رو که با آن از 4 بازی 10 امتیاز کسب کرده بودم در زمین قرار دادم
جالب اینکه مربی رئال آقای امیر سیا هنوز هم بر استفاده نکردن از رونالدو و روبینهو اصرار داره
:eek:
آقا دانیال شرمنده اگه یکم زودتر پیغام رو میدادی میکردم این کارو.:((
-------------------------------------------------------------------------------------------------
چلسی 1-لیورپول 0
http://rapidshare.com/files/41611670/14.jpg.html
چلسی 1-لیورپول 0
گل:شوا
پاس گل:-
کارت:اسین-سیسوکو
بهترین بازیکن:بولهروز(7)
چلسی به صدر جدول بازگشت.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
بچه ها خواهش میکنم به من و دانیال این اجازه رو بدین که بر اساس فلش بازیکن ها ترکیب رو تغییر بدیم.
این به نفع شماست:cool:

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2 بازی آخر هفته 8:
http://rapidshare.com/files/41610604/13.jpg.html
اینتر 1-رئال 0
گل:ابراهیمویچ(روی ریباند)
بهترین بازیکن:زننده گل
کارت:مخیا
اینتر کاملا در این بازی برتر بود.
اینتر دارای 6 و رئال دارای 1 موقعیت گل بودند.
امید مرادف صاحب اینتر این تیم رو برای این بازی به طور کامل به من سپارد
من هم در این بازی دقیقا ترکیب بارسا رو که با آن از 4 بازی 10 امتیاز کسب کرده بودم در زمین قرار دادم
جالب اینکه مربی رئال آقای امیر سیا هنوز هم بر استفاده نکردن از رونالدو و روبینهو اصرار داره
:eek:

به به! با ورودم به این شهر کثیف تیمم دوباره داره اوج می گیره!
از جواد اسلوف تشکر می کنم که این نام با مسما رو برای من انتخاب کرده و ورودم رو به همه تبریک می گم!
منتظر حقه های مربیگری باشید:laughing:

درود بر همه بر و بچ گل
به نظر من بهتره تاریخ و ساعت برگزاری هر بازی از 24 ساعت قبل مشخص بشه تا همه تکلیف خودشونو برای فرستادن ترکیب بدونن چون من بازم نتونستم ترکیب بفرستم و فکر میکنم باخت من هم به همین دلیل باشه به هر حال مهم نیست
حالا بهتره از همین الان برنامه هفته نهم را بزارید و یه ساعت دقیق هم مشخص کنید که تا اون ساعت همه وقت داشته باشن ترکیب بفرستن مثل اول بازیها برنامه خیلی خوب جلو میرفت ولی این چند وقته یکم بی نظم شده

سلام
بچه ها مطمین باشید که در دور برگشت یک منچستر متحول رو خواهید دید. ;)
راستی یه سری سوال دیگه در مورد pes یکی اینکه چرا تیم هایی که تو مستر لیگ دارم باهاشون بازی میکنم همه در پیت هستن. دومین سوالمم در مورد گرافیکه بازیه میخواستم بگم که صفحه بازی برای من یه حالت دو تیکه داره یعنی اینکه تقریبا وسط صفحه انگار یه خط کشیده شده که بالا پایین صفحه رو ناهماهنگ کرده می خواستم ببینم از بچه ها کسی این مشکل رو داره؟
یا علی مدد

من همین مشکل رو داشتم اقا حسن شما باید بری تو تنظیمات گرافیکت و hertz رو ببری بالا البته بستگی داره گرافیکت چی باشه
در مورد مسابقات باید بگم که من در حال حاضر ترجیح میدم از نیم فصل به بعد بازی ها رو در دست بگیرم و اون موقع دوباره مسابقات به اوج باز میگرده

اقا منم گرافیکم همینه شما تو تولبار پائین ویندوزت میبینی ارم انویدیا رو زده شرکت سازنده ی گرافیک وقتی روش راست کلیک کردی نوشته refresh rate اونو که با موس رفتی روش hertz رو ببر رو 85

سلام
راستی یه سری سوال دیگه در مورد pes یکی اینکه چرا تیم هایی که تو مستر لیگ دارم باهاشون بازی میکنم همه در پیت هستن.
یا علی مدد
چند صفحه ی اول که میاد از جمله درجه قدرت و یا درجه سختی نقل و انتقالات یکیشون هست که 3 گزینه داره اگه اولی رو انتخاب کنی میشه با همون بازیکنای چرت. اگه دومی رو انتخاب کنی میشه خود تیم با همون بازیکنا و اگه سومی رو انتخاب کنی باید خودت یه تیم بسازی و همون بازیکنای چرت رو داری ولی می تونی اونا رو از لیست حذف کنی و هر کی بخوای بیاری یعنی یه تیم کاملا دلخواه

آقا حسن الان شما دست 2 هستی.
باید بری دسته 1 تا با تیم های قوی بازی کنی.(فصل بعد میری.)
آقا امیر حتما گفته شما اجرا میشه.:love:
ولی من همیشه قبل از اینکه بازی ها رو برگزار کنم اعلام کردم ترکیب بفرستید.:)

سلام
راستی یه سری سوال دیگه در مورد pes یکی اینکه چرا تیم هایی که تو مستر لیگ دارم باهاشون بازی میکنم همه در پیت هستن. دومین سوالمم در مورد گرافیکه بازیه میخواستم بگم که صفحه بازی برای من یه حالت دو تیکه داره یعنی اینکه تقریبا وسط صفحه انگار یه خط کشیده شده که بالا پایین صفحه رو ناهماهنگ کرده می خواستم ببینم از بچه ها کسی این مشکل رو داره؟
یا علی مدد

اقا حسن باید بری تو اپشن بعد pes shop بعد بری اونجا یه گزینه هست در مورد مستر لیگ بخری تا بتونی تیمهای مستر لیگ رو انتخاب کنی یعنی چهار تا لیگ رو تیمهاشو خودت میتونی انتخاب کنی می تونی هر کدوم رو یکی از لیگها قرار بدی مثلا یکی رو تیمهای اسپانیایی یکی رو اتالیایی و یکی رو انگلیسی که خودتم تو اون بزاری و یکی رو هم تیمهای فرانسوی در ضمن می تونی انتخاب کنی که از دسته دو شروع کنی و یا از دسته یک

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or