مزخرف ترین بازی های PlayStation2

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
به احتمال زياد نسل قبل شما پيگير اخبار نبودی و مثل خيليا بازی رو تو مغازه ميديدی با عکس جلدش حال ميکردی ميخريدی چون بر عکس بود بازيهای نسل قبل خيلی جذاب تر بودن تا الان
ببین دوست من اگر به تاریخ عضویت من توی این سایت توجه میکردی میفهمیدی که همواره پیگیر دنیای اخبار بازی های کامپیوتری بودم پس هیچ وقت از روی عکس هیچ بازی نمیخریدم و نخواهم خرید چون من با 3 نسل قبل تر یعنی سگا و نینتندو بیشتر حال میکردم تا نسل ps2
اتفاقا نسل قبلی بهترین نسل بازی بود بازییایی مثل Tekken 5/MGS/Devil May Cry/Okami/God of war/Persona/Final Fantasy X&X2&XII/GT/Black/ICO&SOC/و خیلی از بازیای دیگه اینو ثابت میکنه...
خوب اینها چندتا شد 11 تا بازی شد دلیل بر خوب بودن یک نسل من همه این بازی ها را کردم و میگم خوب بود ولی کافی نبود اون موقع هنوز این هیجانی که این نسل تونسته ایجاد کنه وجود نداشت
چرا برار برات بگم با یک مثال :
مثلا نسل پیش فقط سالهای آخرش بازی هایی اومد که آدم سر درد نگیره و بازی های pc خیلی خیلی سرتر از این حرف های بود از هر نظر نه فقط گرافیک و در کل سالی خیلی میخواست خفن باشه 5 تا بازی درست میومد ولی حالا از همون روز اولی که نسل جدید با xbox360 شروع شد بازهایی داشتیم که همشون لذت بخش هستن
gears of war 1 , ghost recon, dead rising ,ace combat,cod2,conmend,lost planet ,rainbow *** اینها همگی تقریبا توی یک سال اومد دیگه سالی از این هیجان انگیر تر
یا مثلا همین یک ماه پیش
fifa10,batman ,assasing,halo ,cod mw2,forza3,dirt تازه انها مال ماه پیش بود در ماه های آینده این بازی ها را داریم
alan wake, max payn3,bad company2,crackdown2,final fantasy,splinter sell conviction
اینها کافی نیست برای یک سال شما 11تا بازی ردیف کردی که اره اینها دلیل برای خوب بودن نسل ps2 هست خوب من برات میتونم اینهمه بازی دسته 1 را فقط برای 1 ماه برات ردیف کنم به این میگن نسل توپ تازه من مال Ps3 ها را نگفتم نسل قبلی چی بود که sony همه را مجبور کرده بود فقط و فقط ps2 بازی کنن و سطح کیفیت بازی ها مونده بود روی سخت افزار اون من نمیگم نسل بدی بود نظر شخصی من هست که میگه این حالی که دارم توی این نسل با این بازی ها میکنم حتی با یکدونه از بازی های اون نسل نمیکردم
تازه این نسل تازه داره با ورود کنترلر های جدید natal و اون یکی مال ps3 مشن چی چی هیجانی تر هم میشه

• Like
Reactions: Sega_genesis

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
IGN واسه خودش نوشته من خوشم نمیاد:biggrin1:
بعدش به من میگن Big warrior کریتوس کیه.اصلا حالا که اینطور شد می خوام داستان نسخه ی 3 رو کامل براتون بگم و بگم چطور تموم میشه(دیگه راهی نذاشتین:biggrin1:):
کریتوس همه رو میکشه و حتی Zeus رو هم میکشه و در آخر فرشته ی مرگ یعنی من(Big warrior)که غول آخره باهاش میجنگه و در آخر کریتوس میمیره و من روحش رو میبرم جهنم می سوزونمش:biggrin1:
lanaty man dashtam ps3 ro vaseh gow3 mikharidam:evil:ageh dastany keh gofteh bashy dorost basheh gaya vo cyclops ha ham hichi un shamshir kratos naneh mordaro:eek:be dastat mibandam bad ruheto migiram vaz dareh miparam paiin ta enghad gondeh besham ke zir paham lehet konam!!!(shukhy bud)valy
I MAKE WILL YOU SUFFER :evil1::weightlif

• Like

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
IGN واسه خودش نوشته من خوشم نمیاد:biggrin1:
بعدش به من میگن Big warrior کریتوس کیه.اصلا حالا که اینطور شد می خوام داستان نسخه ی 3 رو کامل براتون بگم و بگم چطور تموم میشه(دیگه راهی نذاشتین:biggrin1:):
کریتوس همه رو میکشه و حتی Zeus رو هم میکشه و در آخر فرشته ی مرگ یعنی من(Big warrior)که غول آخره باهاش میجنگه و در آخر کریتوس میمیره و من روحش رو میبرم جهنم می سوزونمش:biggrin1:

دوستانی که بازی GOW III رو تموم نکردن نخونن !!!! ; ))))
همچین بی راه هم نگفت بنده خدا . . . خلاصه مرد!!!! ; ))))

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
مستر بین:sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick: چرت و پرت ترین بازی هستش که تا به عمرم دیدم این بازی مستر بین از بازی های میکرو واتاری چرت تره گرافیکش هم-99999999
بازی مستربین؟؟؟ :d
چه جالب! واجب شد ببینم چیه :))

یاد این تاپیک بخیر! :|

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر