مزخرف ترین بازی های PlayStation2

mreza1364

کاربر سایت
Aug 26, 2008
70
نام
محمدرضا
assassin's creed برای PS2 ?????

assassin's creed برای PS2 ?????

چون سخت افزار psp با ps2 خیلی شبیه هستن و بازی مشترک زیاد دارن می خواستم ببینم واسه psp که assassin's creed میاد واسه ps2 چی؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

mtabzr

کاربر سایت
Nov 2, 2009
2
برای اينکه احتمالاً نتونستن بازی رو تموم کنن ....... گاد آف وار بازيه که پر از معما هستش و واسه بعضی از کسانی که حوصله اين بازيهارو ندارن جذاب نيستش
من خودم يه زمانی فارنهايت رو واسه پلی 2 گرفتم ولی اصلاً ادامش ندادم و تا مدّتها پيش همه دوستام ميگفتم آشغال ترين بازی پلی 2 هستش چون ازش چيزی نفهميده بودم ولی بعد از يه مدّت از يه نفر شنيدم که اين بازی يه شاهکاره ....... چون اون طرف يه گيمر خيلی خوره بود با خودم گفتم حتماً راست ميگه برم فارنهايت رو بازی کنم ........ بعد از اينکه فارنهايت رو بازی کردم فهميدم که اين بازی واقعاً يه شاهکاره و از اون به بعد ياد گرفتم که از هيچ بازی اي نبايد نااميد شد و اگه بازی رو ادامه بديم به احتمال زياد ازش خوشمون ميآد

درسته من هم metal gear substance رو دارم جز روز اول كه نيم ساعت بازيش كردم(البته فقط سه بار مردم) ديگه انداختمش يه گوشه هنوزم بازيش نكردم!

• Like

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
کم بازی مزخرف نداشت تا جایی که یادمه 200 تا بازی دارم 10 تاش را تموم کردم ولی 360 100 بازی دارم 100 تاش را تموم کردم بی برو برگشت نسل قبلی نسل جذابی نبود البته در کنسول و اقعا نسل آماتور ها بود ولی این نسل نسل گیمر هاست

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
بی برو برگشت نسل قبلی نسل جذابی نبود البته در کنسول و اقعا نسل آماتور ها بود ولی این نسل نسل گیمر هاست

به احتمال زياد نسل قبل شما پيگير اخبار نبودی و مثل خيليا بازی رو تو مغازه ميديدی با عکس جلدش حال ميکردی ميخريدی چون بر عکس بود بازيهای نسل قبل خيلی جذاب تر بودن تا الان

• Like

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
خواهش می کنم کسانی که فرق خوب و بد رو نمی دونن خودشونو کوچیک نکن با این صحبت های نوبی که میگید اینو که میگید متال گیر از شماره 1 بگیر تا حالا که اومده جز بهترین بازی های کنسول ها بوده دیگه نبینم اسمشو رو زبون بیارید:laughing:

• Like

.::XIII::.

کاربر سایت
Oct 30, 2008
549
نام
مهدی
نسل قبلی نسل جذابی نبود البته در کنسول و اقعا نسل آماتور ها بود ولی این نسل نسل گیمر هاست
اتفاقا نسل قبلی بهترین نسل بازی بود بازییایی مثل Tekken 5/MGS/Devil May Cry/Okami/God of war/Persona/Final Fantasy X&X2&XII/GT/Black/ICO&SOC/و خیلی از بازیای دیگه اینو ثابت میکنه...

• Like

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,000
نام
Milad
البته در کنسول و اقعا نسل آماتور ها بود ولی این نسل نسل گیمر هاست
چرا تجربیات خود رو به دیگران بسط میدید!؟
شما آماتور بودید یعنی بقیم بودن!؟!؟!
به نظر من جذابیت بازی های PS2 تکرار نشدنیه!
اینقدر بازی متنوع داره که تعداد عنوانینش میلیونی هستش.
پ.ن:میشه گیمر تگ لایوتون رو ببینم؟

• Like

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
کم بازی مزخرف نداشت تا جایی که یادمه 200 تا بازی دارم 10 تاش را تموم کردم ولی 360 100 بازی دارم 100 تاش را تموم کردم بی برو برگشت نسل قبلی نسل جذابی نبود البته در کنسول و اقعا نسل آماتور ها بود ولی این نسل نسل گیمر هاست
علت محبوبیت و جذابیت یه نسل،کنسول های موفق تولید شده در اون نسل هستند و محبوبیت و جذابیت کنسول رابطه مستقیمی داره با جذابیت بازی ها موجود در بازار برای اون کنسول.
مسلما با فروشی بیش از 140 میلیون محبوب ترین کنسول تاریخ PLAYSTATION 2 هست و علت اون همه محبوبیت هم بازی های بسیار عالی بود که برای اون کنسول تولید شد.
هنوز هم این کنسول فروش داره.هنوز گاهی بازی هاش توی TOP10 میاد.همین چند روز پیش توی اسپانیا رتبه سوم مال FIFA10 PS2 بود.

• Like

FARAVARTISH

کاربر سایت
Feb 25, 2009
150
نام
از همین اسما
سلام
من خودم از عاشقان سری متال گیرم اما واقعا می شه قبول کرد که یکی از متال گیر بدش بیاد. چون همه می دونن که متال گیر بیشتر یک فیلم هست تا بازی. متال گیر اصلا بازی روونی نیست و به خصوص برای کسایی که عاشق اسپلینتر سل هستن مثل یک کابوس کند هست. متال گیر بسیاری از مولفه های فیلم ها رو داره اما کمتر مولفه یک بازی خوب رو داره.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر