مرگ کدام شخصیت تو بازیها رو شما تاثیر گذار بود(ناراحت کننده بود)

مردنghostدرMW2مردن كريتوس درgod of war3كه تا صبح ان شب خوابم نبرد(ولي هنوز كاملاً معلوم نيست كه مرده)از همه مهم تر و ناراحت كننده تر مردن BIG BOSSدرMGS4

روحشان شاد

من از مرگ albert wesker توی بازی resident evil 5 خیلی ناراحت شدم.
یک شخصیت بینظیر بود که امیدوارم زنده باشه(ادم سگ جونی بود،بعید نیست زنده باشه:d)
صداگزاری زیبا ، صبر و تحمل زیاد برای انجام کاراش ، و قیافش ازش یه شخصیت ناب ساخته
بود.
برای من محبوب ترین شخصیت منفی بود.
امیدوارم زنده باشه.:x

آخرین ویرایش:
از بازی هایی که اخیرا انجام دادم و واقعا اشکم در آورد LA Noire بود . .
دوستانی که بازی انجام ندادن متن SP باز نکنن.
مرگ Cole phelps آخر بازی شاهکار بود. . .واقعا مرگ Cole در پابان, بازی به اوج رسوند.

آخ آخ شهادت جان مارستن خیلی برام سنگین بود،چندین سال پیرم کرد،تا وقتی هم که انتقام نگرفتم قلبم آروم نشد.:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((
ولی من از مرگ کل زیاد ناراحت نشدم.
.برای شادی روحشون صلوات.

3 ساله دیگه رسما .....به ملکوت اعلا می پیوندد.اون روز رو تعطیل رسمی اعلام می کنم برای خودم و پنکه هاش.
Solid Snakeیا بهتره بگییم مار پیر خودمون زمان :تمام روز
تاریخ:12/6/14 مکان:سر قبر پدر و مادرش .تشریف بیاورید به صرف صبحانه ناهار شام البته با خودتون:d
روحـش شــاد یادش گـــرامی:((

راستی دیشب یادم نبود مرگ داداس عزیزمون WOODS منو رفیقامو تا چند روز تو بهت نگه داشته بود.
کلا BLACK OPS بازیه غمگینی بود.:((.

والا منم اشکم در اومد ولی تو ویکی COD نوشته مثل اینکه وودز زندست.گذشته از اون از مرگ Lucy تو AC: Brotherhood واقعا ناراحت شدم.دیگه مرگ Cole Phelps خیلی ناراحت کننده بود.مرگ ghost ( که البته مغلوم نیست مرده یا نه) مرگ Mario (عموی Ezio) مرگ Liu Kang و بقیه ی شخصیتها تو .Mortal Kombat 2011

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or