مردی که اولین خریدار Wii U در دنیا خواهد شد

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
123b781e08f4.jpg

شخصی به نام Isaiah-Triforce Johnson (بله، این اسم واقعی این آقاست!) حدود یک ماه زودتر از موعد لانچ Wii U، جلوی درب فروشگاه Nintendo World store منهتن نشسته است تا در روز لانچ این کنسول اولین نفری باشد که این دستگاه را خریداری کرده تا نام خودش را جاودان کند!

Johnson سابقه خرید اولین Wii و 3DS در آمریکای شمالی را نیز داشته است.

Johnson در توییت خود نوشته است:

برای اینکه مطمئن شم اولین نفری هستم که در دنیا Wii U را خریده است، من صف این خرید را یک ماه زودتر شروع می‌کنم.

با توجه به علاقه این مرد برای خرید محصولات نینتندو، این شرکت باید کار خاصی برای این فرد انجام دهد!

منبع

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دسشوییش بگیره که مسلما همون وسط کارشو نمیکنه :D پس نتیجه میگیریم اگه دستشوییش بگیره در روز لانچ :D یا یکی قبل از لانچ وقتی تو خوابه بدزدتش بندازتش یه شهر دور افتاده دیگه نفر اول نیست :D
بخندید:D

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,850
نام
malek
اگه ایران بود بود یه ماه که سهله یه سال قبل مردم تو صف وایمیسادن(انبوهی از زنبیلها به طول چندین کیلومتر)

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
دسشوییش بگیره که مسلما همون وسط کارشو نمیکنه :D پس نتیجه میگیریم اگه دستشوییش بگیره در روز لانچ :D یا یکی قبل از لانچ وقتی تو خوابه بدزدتش بندازتش یه شهر دور افتاده دیگه نفر اول نیست :D
بخندید:D
کیسه خواب انواع و اقسام امکانات داره!

اگه کنسول ها تو ایران صف خرید داشتن احتمالا یک سری از فدایی های کنسول میرفتن تو صف از یکسال زودتر!

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
همچین حرکتی توسط بنده در روز لانچ Bayonetta 2 صورت خواهد گرفت! :D البته ما که پول خرید Wii U نخواهیم داشت، پس به دیدن کاور بازی از پشت ویترین بسنده خواهیم کرد...... :D

:|

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
بنده خدا منهدمه:|ديگه يه خزه دريايي هم چنين طرز تفكري نداره:|آخه آدم عاقل براي يه كنسول يه ماه زودتر دوشك و پتو ميبره؟:|

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
بنده خدا منهدمه:|ديگه يه خزه دريايي هم چنين طرز تفكري نداره:|آخه آدم عاقل براي يه كنسول يه ماه زودتر دوشك و پتو ميبره؟:|

اگر در دیده مجنون نشینی *** به غیر از عشق بر وی یو نبینی

تو سینی بینی او گیم پد یو *** تو میخندی و او فکرش به وی یو :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر