مردی که اولین خریدار Wii U در دنیا خواهد شد

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
123b781e08f4.jpg

شخصی به نام Isaiah-Triforce Johnson (بله، این اسم واقعی این آقاست!) حدود یک ماه زودتر از موعد لانچ Wii U، جلوی درب فروشگاه Nintendo World store منهتن نشسته است تا در روز لانچ این کنسول اولین نفری باشد که این دستگاه را خریداری کرده تا نام خودش را جاودان کند!

Johnson سابقه خرید اولین Wii و 3DS در آمریکای شمالی را نیز داشته است.

Johnson در توییت خود نوشته است:

برای اینکه مطمئن شم اولین نفری هستم که در دنیا Wii U را خریده است، من صف این خرید را یک ماه زودتر شروع می‌کنم.

با توجه به علاقه این مرد برای خرید محصولات نینتندو، این شرکت باید کار خاصی برای این فرد انجام دهد!

منبع

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
خدا همه بیمار ها اللخصوص بیمارای روانی رو شفا بده. البته اگر تمام یه ماهو بشینه اونجا چون همچین کسی سالم نیست از لحاظ روانی.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من همین کار رو واسه تکن 6 انجام دادم. البته توی ایران :D

شبی که بازی لیک شد من تب داشتم حالم خوب نبود منتها پاشدم رفتم تا دات کام بگیرمش. چون فرداش جمعه میشد و میرفت واسه شنبه. چند ساعت وایسادم تا دانلودش تموم شد بعد گرفتمش :D ایشلاه برای 7 هم همین کارو میکنم :D

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
3 تا احتمال داره :
یک : این بابا خیلی بیکاره.
دو : خیلی کم محبتی شده بهش میخواد جلب توجه کنه.
3 : این بابا خیلی بیکاره.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
حالا اگر یارو برای یکی از کنسول های سونی و مایکرو همچین کاری رو کرده بود ببینید بازخوردهای بازی سنترها رو:
عجب هاردکور هستش یارو واقعا فن خالص هست کارش درسته دمش گرم
:|

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
حالا اگر یارو برای یکی از کنسول های سونی و مایکرو همچین کاری رو کرده بود ببینید بازخوردهای بازی سنترها رو:
عجب هاردکور هستش یارو واقعا فن خالص هست کارش درسته دمش گرم
:|
مگه غير از اين توقع داشتي؟:d;;)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نه:d
باو برای شما ها این اتفاق بی افته میام ما هم همین ها رو می گیم ولی شما :|

عيبي نداره بيايد بگيد ولي اگه بهتون توهين شد يا مجبور شديد چند روزي بريد مرخصي تقصير ما نيست:))

vahid ps3

کاربر سایت
Aug 12, 2012
17
فكر ميكردم فقط من بيكارم اين يارو از منم بيكارتره!اين كه انقد علاقه داره اول بشه 1زنگ بهش بزنم بعد اينكه wii u خريد بره 3ماهم تو صف وايسه 1دونهgod of warواسه من بخره.بلكه تو بيكار بودن اول شه

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,694
نام
امیر
با توجه به علاقه این مرد برای خرید محصولات نینتندو، این شرکت باید کار خاصی برای این فرد انجام دهد!

منبع

بیشترین کاری که نینتندو میتونه براش بکنه اینه که ایشون رو به نزدیک ترین مرکز درمانی برسونه:d

یا سایکو های بوردرلندز میندازه آدم رو:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر