مراسم The Game Awards 2021

دوست دارید کدوم بازی سال بشه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    277
  • نظرسنجی بسته شده است .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
FBNEzvRVEAAxqhd.jpg

به رسم هر سال جف کیلی با The Game Awards در ماه دسامبر باز خواهد گشت . با توجه به اینکه سال به شدت فشرده ای رو از نظر تنوع و کیفیت داشتیم باید شاهد یک رقابت تنگاتنگ و نزدیک بین عناوین مختلف باشیم . علاوه بر اهدای جوایز مثل همیشه انتظار میره شاهد تریلر های جدید از عناوین معرفی شده و رونمایی های جدید هم باشیم.

سال گذشته مراسم به خاطر پاندمی بیماری کرونا به صورت غیر حضوری در استدیو برگذار شد ولی امسال مثل روال همیشگیش در سالن ماکروسافت واقع در شهر لس انجلس در تاریخ 9 دسامبر به صورت حضوری و زنده برگزار و بر روی تمام پلتفرم های موجود استریم خواهد شد.

لیست نامزد های مراسم :

ساعاتی پیش برگزارکنندگان مراسم The Game Awards 2021 کاندیدهای حاضر در بخش‌های مختلف این رویداد را اعلام کردند. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

سال میلادی 2021 نیز رو به پایان است و کمتر از یک ماه دیگر، مراسم گیم آواردز برگزار می‌شود تا بهترین‌های سال را جشن بگیرد. بازی Deathloop موفق شده تا در 8 بخش مختلف (از جمله بهترین بازی سال) بین کاندیدها قرار بگیرد که در مراسم امسال رکورددار است. بازی Ratchet & Clank: Rift Apart نیز از این حیث نیز کاندید شدن در 6 بخش، در جایگاه بعدی قرار دارد. بازی‌های It Takes Two و Psychonauts 2 که امسال خوش درخشیدند هم موفق شدند تا هر دو در 5 بخش مختلف کاندید دریافت جایزه بهترین‌ها شوند.

مراسم The Game Awards امسال در تاریخ 9 دسامبر (18 آذر) و به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد. کاندید بهترین بازی‌های مراسم امسال بدین ترتیب است:

کاندیدهای بهترین بازی سال مراسم The Game Awards 2021

بهترین بازی سال:

بهترین کارگرانی:

• Deathloop
  • It Takes Two
  • Returnal
  • Psychonauts 2
  • Ratchet & Clank: Rift Apart

بهترین روایت:

• Deathloop
  • It Takes Two
  • Life is Strange: True Colors
  • Marvel's Guardians of the Galaxy
  • Psychonauts 2

بهترین کارگردانی هنری:

• Deathloop
  • Kena: Bridge of the Spirits
  • Psychonauts 2
  • The Artful Escape

بهترین موسیقی:

• Cyberpunk 2077
  • Deathloop
  • Nier Replicant ver.1.22474487139
  • The Artful Escape
بازی Deathloop

بهترین طراحی صدا:

• Deathloop
  • Forza Horizon 5
  • Resident Evil Village
  • Returnal

بهترین اجرا:

• اریکا موری برای ایفای نقش الکس چن (Life is Strange: True Colors)
  • جانکارلو اسپوزیتو برای ایفای نقش آنتون کاستیلو (Far Cry 6)
  • مگی رابرتسون برای ایفای نقش لیدی دیمیترس (Resident Evil Village)
  • اوزیوما آکاگا برای ایفای نقش جولیاینا (Deathloop)
  • جیسون ای. کلی برای ایفای نقش کولت (Deathloop)

بهترین بازی در حال پیشرفت:

• APEX Legends
  • Fortnite
  • Call of Duty: Warzone
  • Genshin Impact
  • Final Fantasy XIV

بهترین بازی مستقل:

• Twelve Minutes
  • Death's Door
  • Kena: Bridge of Spirits

بهترین بازی موبایلی:

• Fantasian
  • Genshin Impact
  • League of Legends
  • Marvel Future Revolution
  • Pokémon Unite
بازی It Takes Two

بهترین بازی چند نفره:

• Back 4 Blood
  • It Takes Two
  • Knockout City
  • Monster Hunter Rise
  • New World
  • Valheim

بهترین تولیدکننده محتوا:

• Dream
  • Fuslie
  • Gaules
  • Ibai
  • The Grefg

مورد انتظارترین بازی:

• Elden Ring
  • God of War: Ragnarok
  • Horizon Forbidden West
  • The Legend of Zelda: Breath of the Wild Sequel
  • Starfield
بهترین بازی تأثیرگذار:

• Before Your Eyes
  • Boyfriend Dungeon
  • Chicory
  • Life is Strange: True Colors
  • No Longer Home

بهترین پشتیبانی از جامعه کاربری:

• Apex Legends
  • Destiny 2
  • FINAL FANTASY XIV
  • Fortnite
  • No Man’s Sky
کاور بازی Psychonauts 2

بهترین بازی اکشن ادونچر:

• Marvel’s Guardians of the Galaxy
  • Metroid Dread
  • Psychonauts 2
  • Resident Evil Village

بهترین بازی VR/AR:

• Hitman 3
  • I Expect You to Die 2
  • Lone Echo II
  • Resident Evil 4
  • Sniper Elite VR
بهترین شروع برای یک سازنده مستقل:

• The Artful Escape
  • The Forgotten City
  • Kena: Bridge of Spirits
  • Sable
  • Valheim
بهترین بازی ورزشی/مسابقه‌ای:

• F1 2021
  • FIFA 22
  • Forza Horizon 5
  • Hot Wheels Unleashed
  • Rider Republic

بهترین بازی خانوادگی:

• It Takes Two
  • Mario Party Superstars
  • New Pokémon Snap
  • Super Mario 3D World + Bowser’s Fury
  • !Warioware: Get it together
بازی Ratchet & Clank: Rift Apart

نوآوری در قابل دسترس سازی بازی‌ها:

• Far Cry 6
  • Forza Horizon 5
  • The Vale: Shadow of the Crown

بهترین بازی شبیه‌ساز/استراتژی:

• Age of Empires IV
  • Evil Genius 2: World Domination
  • Humankind
  • Inscryption
  • Flight Simulator
بهترین بازی نقش آفرینی:

• Cyberpunk 2077
  • Monster Hunter Rise
  • Scarlet Nexus
  • Shin Megami Tensei V
  • Tales of Arise
بهترین بازی مبارزه‌ای:

• Demon Slayer Kimetsu no Yaiba The Hinokami Chronicles
  • Guilty Gear Strive
  • Melty Blood: Type Lumina
  • Nickelodeon All-Star Brawl
  • Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown
بهترین بازی اکشن:

• Back 4 Blood
  • Chivalry II
  • Deathloop
  • Far Cry 6
  • Returnal
همچنین در بخش eSports نیز نامزدهای مراسم امسال بدین ترتیب است.

بهترین بازی Esports:

• Call of Duty
  • CS: GO
  • Dota 2
  • League of Legends
  • Valorant
بهترین ورزشکار Esports:

• Chris “Simp” Lehr
  • Heo “ShowMaker” Su
  • Magomed “Collapse” Khalilov
  • Oleksandr “s1mple” Kostyliev
  • Tyson “TenZ” Ngo
بهترین تیم Esports:

• Atlanta FaZe (COD)
  • DWG KIA (LOL)
  • Natus Vincere (CS:GO)
  • Sentinels (Valorant)
  • Team Spirit (DOTA2)
بهترین مربی Esports:

• Airat “Silent” Gaziev
  • Andrey “ENGH” Sholokhov
  • Andrii “B1ad3” Horodenskyi
  • James “Crowder” Crowder
  • Kim “kkOma” Jeong-gyun
بهترین رویداد Esports:

• 2021 League of Legends World Championship
  • PGL Major Stockholm 2021
  • PUBG Mobile Global Championship 2020
  • The International 2021
  • Valorant Champions Tour: Stage 2 Masters

======================================

جاهایی که میشه مراسم رو به صورت زنده دید :

YouTube Twitch Twitter Facebook Live Steam Oculus Venues
IGN Gamespot TikTokLive Trovo

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
چقدر مقاومت الکی میکنی؟:D

RTS، RPG ، Racing ، TPS ،FPS ، بازی های چندنفره و آنلاینی رقابتی (بخصوص عناوین کامپتتیو) که اصلا ول معطل! (در حدی که شما وقتی از عناوین داستانی و تکنفره رو کنسول سونی خسته شی دوتا انتخاب داری: یا عناوین مولتی پلتفرم یا اگه انحصاری بخوای بهترین عنوانی که از استودیوهای فرست پارتی سونی گیرت میاد مولتی آنچارتده 4 ـه !)

تو این ژانرها سونی چندتا تایتل داره؟ چندتا از استودیوهای فرست پارتی که داشته یا تازه خریده قراره این سبک هارو پوشش بدن؛ چندتاشون قراره واسه نسل 9 باز اکشن ادونچر سوم شخص بسازن؟

بابا بیخیال خدا وکیلی ، تا پارسال به مدت ۱۵ سال تو چرخه بی پایان سه تا بازی بودید (سبک پیشکش) ، حالا اومدید مدعی تنوع سبک شدید 😐😐😐😐

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
نمایش Hellblade 2 یه شوکیس گرافیکی خالص بود و تو این زمینه هم قدرتمند ظاهر شد ؛ ولی نظر من رو که نتونست جلب کنه چون متاسفانه بنظرم فاقد گیمپلی هستش . به همین دلیل هم کلا چند سالی هست که کلا عناوین اینچنینی رو اسکیپ میکنم (مثل عناوین دیوید کیج) . گیم یعنی گیمپلی و از نظر من یه بازی اگه گیمپلی درست حسابی نداشته باشه فاقد ارزشه . گرافیک باید روی ستونی از جنس گیمپلی خالص ساخته شده باشه . واگرنه ترجیح میدم فیلم ببینم . خیلی هم واقعی ترن :D

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
نمایش Hellblade 2 یه شوکیس گرافیکی خالص بود و تو این زمینه هم قدرتمند ظاهر شد ؛ ولی نظر من رو که نتونست جلب کنه چون متاسفانه بنظرم فاقد گیمپلی هستش . به همین دلیل هم کلا چند سالی هست که کلا عناوین اینچنینی رو اسکیپ میکنم (مثل عناوین دیوید کیج) . گیم یعنی گیمپلی و از نظر من یه بازی اگه گیمپلی درست حسابی نداشته باشه فاقد ارزشه . گرافیک باید روی ستونی از جنس گیمپلی خالص ساخته شده باشه . واگرنه ترجیح میدم فیلم ببینم . خیلی هم واقعی ترن :D
آها
همینطوره
همینطوره
شما درست می گی
پ.ن:عملا گیم پلی خاصی نمایش داده نشد و می مونه برای شوکیس های بعدی مایکی

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
آها
همینطوره
همینطوره
شما درست می گی
پ.ن:عملا گیم پلی خاصی نمایش داده نشد و می مونه برای شوکیس های بعدی مایکی
من شاید فن سونی باشم (ناجورم هستم :D ) ولی هیتر عناوین اکس باکس نیستم . قبل از اینکه Hellblade 2 عنوان ماکروسافت باشه و همون ابتدای اومدن HB برای PS4 هم نظرم همین بود . در مورد عناوین QD هم گفتم . در ضمن "به نظر من" یعنی نظر شخصیم برای همه تصمیم نگرفتم . شما دوست داری حال کن به من چه !!! :D:D
از اون طرف فن سرسخت گیمپلی Halo و FH هستم . همون طور که هیچوقت با Gears حال نکردم

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
خب حالا که یه ۱۲ ساعتی از مراسم فاجعه‌ی این مردک ملعون گذشته گفتم بیام نظرم رو بگم. :D

اول از همه هل بلید: اول با دیدنش چشمام چهارتا شده بود. چون واقعا عجیب و غریب بود گرافیکی که داشتم می‌دیدم. خصوصا اونجا که بازی وارد "گیم پلی" شد. اما به مرور تنها چیز جالبی که از تریلر برام باقی موند، کارگردانی و اتمسفر و اون موجود عجیب و غریب بود. گرافیکی که برای رسیدن بهش گیم‌پلی بازی فدا بشه، بعد از تجربه‌ی The Order برای من به در لای جرز دیوار هم نمی‌خوره حقیقتش! :D این تریلر هم به شدت اسکریپت شده بود، هم اون روزنه‌های گیم‌پلی‌ای که توش دیده می‌شد هم به شدت سطحی به نظر می‌رسید (مثل پرتاب نیزه و عکس العمل اون موجوده نسبت بهش). حالا باید صبر کرد و دید در ادامه چه چیزی برای ارائه‌ی گیم‌پلی دارن. شاید چون هنوز ابتدای پروسه‌ی ساخت بودن نتونستن از گیم‌پلی چیز خاصی نشون بدن.

بازی جدید کوانتیک دریم: تریلر بدی نداشت، اما با توجه به اینکه هیچ علاقه‌ای به استاروارز ندارم، و از دو بازی آخرشون هم خیلی راضی نبودم، تقریبا نسبت به نمایشش خنثی بودم.

الن ویک دو: از اون معدود تریلرهای CG بود که CG بودنش برام اذیت کننده نبود. :D من اخیرا شماره‌ی اول رو بازی کردم و با اینکه یک خروار مشکل باهاش داشتم، اما از داستانش خیلی لذت بردم و مطمئنم این نسخه حسابی قراره بهم بچسبه.

هورایزن: برای من بهترین تریلر مراسم بود. کوتاه و مختصر و مفید. ولی هنوز نسبت به کیفیت نهایی بازی مرددم. از یک طرف از خیلی جهات نسبت به نسخه‌ی اول پیشرفت‌های ملموسی داشته، از یک طرف هم هنوز هیچ ایده‌ای نسبت به دنیای بازی (برای مثال اینکه چقدر پویا و زنده‌س) و سیستم گشت و گذار و rewarding بودنش نداریم. از شخصیت‌ها هم هیچی نمی‌دونیم. اینا از بزرگترین نواقص نسخه‌ی اول بودن و واقعا امیدوارم تو این نسخه درست شده باشن.

تریلر SS ناامیدی خالص بود.

Forspoken بزرگترین خریت سونی تو این چند سال اخیره.

ماجرای کوجیما و سایلنت هیل پیرترم کرد.

و در نهایت، لعنت به جف کیلی.

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
انیمیشن ها تو یک وادی دیگست کلا با واقعیت مو نمیزنه:|

واقعا سونی به همین شو کیس گرافیکی نیاز داره.فعلا که ps4 رو ول نمیکنه تا یک نمایش تماما نسل بعدی ببینیم.واقعا باعث تاسفه....

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
بلاخره فرصت شد نمایش رو دیدم. نمایش‌های خوب مراسم به نظرم اینا بودن :

Slitterhead : اسم کارگردان و آهنگساز برام کافی بود که بهترین نمایش مراسم برام باشه. عجب چیز مریضی بود

Suicide Squad: Kill the Justice League : ای وای من که عجب نمایشی بود.حسابی کیف کردم

Star Wars: Eclipse : هرچه از دنیای استاروارز رسد نیکوست. هرچند ترجیح میدم مثل Jedi Fallen یه اکشن ادونچر ناب باشه ولی خب باز هم هرچه از کواتیک دریم رسد نیکوست :D

Matrix : نمایش فوق العاده بود و تصور بازی در دنیای ماتریکس اونم با این سطح از گرافیک آدم رو دیوونه میکنه

Alan Wake II : لامصب چقدر منتظر بودم. هرچند CG بود ولی چراغ امید رو روشن کرد. فقط توی فضای جنگل قدم زدن با یک چراغ قوه . یه جنگل بارونی

Horizon Forbidden West : فکر اینکه توی این دنیای بزرگ دوباره غرق بشم بسیار سرمست کننده است. نمایش تدوین شده خوبی بود

Wonder woman : با توجه به سابقه استودیو و اینکه باز هم یه بازی ابرقهرمانی هست چراغ امید روش شد :D

Hellblade 2: Senua's Saga : اتمسفر و انیمیشن و گرافیک در حد عالی ولی خب چیز خاصی از گیم پلی نشون ندادن. کلا شوکیس گرافیکی بود بیشتر

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
490
نام
Sera
حدود دو ساعت از زمان نه چندان گرانبهای خود را صرف آن گذاشتم.یک تحسین معصومانه برای بازی که انتظاری ازش نمی رود.و بی مهری را تاب می آورد.اما برای انجام آن نیاز هست که در بهترین حالت خود باشم.در حالت کلی می دانم که حس تراژیک عمیقی در پایان بازی در انتظار است.چرا که آنچه از روی عشق انجام شود. روح را مجازات می کند.و یک دهه بعد درباره‌ی آن سخن خواهند گفت.
سایکوناتز هوای تازه ای است برای کسانی که از دلقک بازی و لودگی بی پایان صنعت گیم به سطوح آمده و به تنهایی خود پناه برده اند.

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
عجب چیزی بود این هلبلید 2 . مافوق تصور. 6 بار تا الان دمو 4k رو دیدم واقعا پشم ریزون بود. به نظرم بهترین نمایش های گرافیکی رو به ترتیب اول Hellblade 2: Senua's Saga بعد Suicide Squad و بعدش هم Horizon Forbidden West داشتند. البته ماتریکس هم بود ولی اون به عنوان دموی گرافیکی بود نه بازی ولی اونم به شدت واقعی میزد. الن ویک 2 هم رسما معرفی شد که خبر خیلی خوبی بود. به نظر میرسه از اواخر 2022 کم کم چهره بازی های نسل نهمی پیدا بشه. امیدوارم سونی هم زودتر یک بازی نسل نهمی واقعی مثل هلبلید 2 معرفی کنه ( با توجه به اینکه گوریلا و سانتا دارن بازی بین نسلی میسازن باید منتظر ناتی داگ موند ببینیم چیکار میکنه از مثلث تکنیکی سونی)

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
عجب چیزی بود این هلبلید 2 . مافوق تصور. 6 بار تا الان دمو 4k رو دیدم واقعا پشم ریزون بود. به نظرم بهترین نمایش های گرافیکی رو به ترتیب اول Hellblade 2: Senua's Saga بعد Suicide Squad و بعدش هم Horizon Forbidden West داشتند. البته ماتریکس هم بود ولی اون به عنوان دموی گرافیکی بود نه بازی ولی اونم به شدت واقعی میزد. الن ویک 2 هم رسما معرفی شد که خبر خیلی خوبی بود. به نظر میرسه از اواخر 2022 کم کم چهره بازی های نسل نهمی پیدا بشه. امیدوارم سونی هم زودتر یک بازی نسل نهمی واقعی مثل هلبلید 2 معرفی کنه ( با توجه به اینکه گوریلا و سانتا دارن بازی بین نسلی میسازن باید منتظر ناتی داگ موند ببینیم چیکار میکنه از مثلث تکنیکی سونی)
قبلا معرفی کرده : spider man 2

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
قبلا معرفی کرده : spider man 2
در حد هلبلید 2 گفتم و گرنه استالکر 2 هم گرافیک خیلی بالایی داره. هنوز هیچ بازی ای تا الان در حد هلبلید 2 نبوده از نظر ویژوال

• Like
Reactions: MO021 and diba2000

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
در حد هلبلید 2 گفتم و گرنه استالکر 2 هم گرافیک خیلی بالایی داره. هنوز هیچ بازی ای تا الان در حد هلبلید 2 نبوده از نظر ویژوال
خب این نظر شماست و ممکنه خیلیا از جمله خودم موافقش نباشن
و از نظر من گرافیک horizon FB از تمام بازی هایی که تا الان معرفی شده بالاتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر