مراسم The Game Awards 2020

بهترین بازی سال 2020 از نظر شما چیست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    180
  • نظرسنجی بسته شده است .

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir

179423
زمان مراسم: 10 دسامبر(جمعه 21 آذر) ساعت 3 بامداد

The Game Awards مراسم سالانه اهدای جوایز و استقبال از دستاوردهای صنعت بازی‌های ویدئویی است. این مراسم میزبان پیش‌نمایش بازی‌های جدید، محتوای آینده و نگاهی عمیق به عناوینی که قبلا معرفی شده‌اند می‌باشد. نمایش‌ها توسط ژورنالیست حرفه‌ای کانادایی Geoff Keighley که سابقه 10 سال فعالیت در Spike Video Game دارد تولید و اجرا می‌شود. TGA امسال به شدت تحت تاثیر بیماری کوید19 قرار گرفته است و امسال مانند هرسال شاهد برگزاری برنامه با حضور هزاران بیننده نخواهیم بود و TGA امسال را می‌توان به صورت زنده از شهرهای لوس‌آنجلس، لندن و توکیو دنبال کرد. آهنگسازی مراسم امسال توسط Lorne Balfe برنده جایزه گرمی، انجام می‌شود.

بهترین بازی سال 2020

THE Last of Us Part 2
185969

برنده بهترین بازی سال از نگاه مخاطبان مراسم گیم آواردز

?13 Sentinels: Aegis Rim
?Final Fantasy VII Remake
?Ghost of Tsushima
?Hades
?The Last of Us Part II
?DOOM Eternal
?Hades
?Ori and the Will of the Wisps
?The Last of us part 2
?Ghost of Tsushima
?Hades
?Ori and the Will of the Wisps
?The Last of Us Part II
? Ashley Johnson, The Last of Us Part II
?Laura Bailey, The Last of Us Part II
? Daisuke Tsuji, Ghost of Tsushima
? Logan Cunningham, Hades
? Nadji Jeter, Marvel’s Spider-Man: Miles morals
?Animal Crossing: New Horizons
?Among Us
?Call of Duty: Warzone
?Fall Guys: Ultimate Knockout
?Valorant

?Ghost of Tsushima
?Hades
?Half-Life: Alyx
?The Last of Us Part II
?Call of Duty: Modern Warfare
?Counter-Strike: Global Offensive
?Fortnite

?League of Legends
?Valoran
?Among Us
?Call of Duty Mobile
?Genshin Impact
?Legends of Runeterra
?Pokémon Café Mix
?Carrion
?Fall Guys: Ultimate Knockout
?Hades
?Spelunky 2
?Spiritfarer
The Last of Us Part II - 10
Hades - 8
Ghost of Tsushima - 7
Final Fantasy VII Remake - 6
DOOM Eternal , Half-Life Alyx - 4
Ori, Animal Crossing - 3

با تشکر از @.Amirone

آخرین ویرایش:

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی
Steam :: Disco Elysium :: Disco Elysium - The Final Cut
مواردی که قرار هست اضافه بشن:
  • New Political Vision Quests
  • New Characters
  • New Clothes
  • New Cutscenes
  • Full VO
  • An additional 150,000+ words
  • Full Controller Support
  • + more!

حدود دو روز از مراسم و اعلام خبرش گذشته، نه تاپیکی نه واکنشی نه هیچی؟ (هرچند تازه فهمیدم بازی تاپیک هم نداره حتی) :D نمیدونم چند نفر پیگیرش بودن ولی خبر واقعاً هیجان انگیزیه، مخصوصاً که بازی همینطوری خودش انقدر خوبه. جدا از محتویات جدید که به نظر دلیل خوبی برای دوباره تجربه کردنش هستن، همون voice acting کامل تر روی اون همه دیالوگ و لحظات به یاد موندنی به تنهایی میتونه ارزش چند بار تجربه کردنش رو بیشتر هم کنه.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
به امید اهورا اوایل 2022، یعنی تقریبا اواخر زمستون سال بعد.
به امید اهورا تو گیم اواردز 2022 می بینمتون.
منتها قول بده جلوی پروژه بعدی فرست پارتی سونی و احیانا راکستار شاخ نشین. همون به بهترین ایندی سال بسنده کنید :D

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
این وسط قضیه ARC2 خیلی خنده دار بود.
مایکروسافت گفته یه چیزی شبیه به هورایزن میخوایم و اومدن این بازیو با هورایزن ترکیب کردن. خیلی هم تابلو اینکارو کردن. :Cheesygrin:

کلاً این Among Us اشتباهی جایزه گرفت! :D درسته که بازی امسال معروف شد، ولی سال ۲۰۱۸ منتشر شده بود و اصلاً بازی ۲۰۲۰ محسوب نمیشه!
مثل این می‌مونه که یه نفر فیلم کوتاهی توی ۲۰۱۸ بسازه که اون زمان مطرح نشده و توی ۲۰۲۱ به دلایلی یهو معروف میشه و بعد توی اسکار اون سال بهش جایزه بهترین فیلم کوتاه رو بدن! :D از نظر من خیلی اشتباهه و مفهوم «سال» از بین میره.

اتفاقا در جوایز اسکار فیلم و انیمیشن کوتاه، زیاد اتفاق میفته کاری که دو سه سال قبل ساخته شده جایزه بگیره یا نامزد بشه.
علتشم اینه که این کارها برای گرفتن مجوز ثبت نام در اسکار، اول باید از یکی از جشنواره های مورد تایید اسکار جایزه اصلی رو ببرن یا حداقل یک هفته در آمریکا اکران عمومی بشن.

.Fortune.

کاربر سایت
Oct 21, 2020
370
نام
چی بگم؟
هنوزم از TGA خوشم نمیاد ولی فقط اومدم بگم تبریک به طرفدارای TLOU2 انصافا اگه امسال بازیه بزرگ دیگه ایم داشتیم حریفش نمیشد...

بگذریم که GOT فقط دوتا! من انتظار داشتم بهترین موزیکم یگیره :|

• Like
Reactions: vaan 2

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام.
امید صدیق ایمانی و امیر گلخانی دیشب یه استریم رفتن برای تحلیل جوایز مراسم Game Awards، بخصوص اواخرش حرفای جالبی میزنن از جمله راجع به The Last of Us Part II و غیره. (جایزه به جایزه بررسی میکنند)
اگه قبولشون دارین ببینید ویدیو هنوز تو صفحه اش هست. من خودم نکاتی خوبی دستگیرم شد.
twitch.tv/videos/837246474
twitch.tv/omid_lennon/videos

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mick

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
نه به اون موقع که این مراسم رو اسکار گیمینگ کرده بودن ،، نه به الان که در حد شترمرغ زرین پایین کشیدنش ۔۔۔۔

قبلا هم گفتم تنها دلیل محبوبیت این مراسم برای یه عده زیادی این بود که به ناتی داگ جایزه نمیده ۔۔۔ عمده تلاششون برای ربط دادن گیم اواردز به مراسم های دیگه ای که جف کلی مجریشون بود همینه ۔۔۔۔۔ بعد از جوایز امسال کل جذابیتش رو برای اون گروه از دست داد

این فرو ریختن بت تو خالی گیم اواردز بیشتر هر گوتی و جایزه ای که لست بگیره برام ارزش داشت۔۔۔۔

کلا ۲۰۲۰ رو سال فرو ریختن دکل ها نام گذاری میکنم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
هنوزم از TGA خوشم نمیاد ولی فقط اومدم بگم تبریک به طرفدارای TLOU2 انصافا اگه امسال بازیه بزرگ دیگه ایم داشتیم حریفش نمیشد...

بگذریم که GOT فقط دوتا! من انتظار داشتم بهترین موزیکم یگیره :|
درست ترین انتخابشون همین موزیک بود!
یعنی هر کدوم دیگه رو قابل بحث بدونم، این یکی به نظرم هیچ بحثی روش نباید باشه:D

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395

البته اساتید معتقدن مراسم فاجعه بوده :))
نمی دونم فقط چرا هر سال به بیننده های این فاجعه اضافه می شه.
اصلا من نمی دونم چرا ملت وسط این فاجعه ول نکردن برن نتفلیکس نگاه کنن کماکان نگاهش می کردن و به تعداد بیننده های هم زمان اضافه می شدن که رکورد بزنه.

کلا من درک نمی کنم چطور برای این فاجعه این خیلی از افراد صنعت گیم دور هم جمع می شن. خیلی فاجعست.

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
جف کلی بخاطر شرایط کرونا بابت مهیا کردن همچین مراسمی واقعا زحمت کشید!
حالا جدای خوشمزه بازیاش ولی اینکه چقدر زحمت کشیده و میکشه قطعا قابل احترامه!و مراسمی رو هندل میکنه که مثل اسکار به صنعت گیم ارزش میده(البته بماند که اسکار هرسال داره میزنه جادی خاکی :D)
امیدوارم بیشتر از این دست افراد ببینیم.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
کلا مراسم بدی نیس این GAME AWARDS ولی مشکل خود جف کیلی هست که هی میگه 50 تا رونمایی خفن داریم ولی اخرین هیچی نمیشه
بنظرم اگر به این مراسم به عنوان مراسمی برای انتخاب و اهدای جوایز اکتفا کنه و هایپ بیخود در مورد معرفی بازی نداشته باشه برای وجهه مراسم بهتر

.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر