مراسم The Game Awards 2019

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
114755_.png

زمان مراسم: جمعه ۲۲ آذر ساعت ۵ صبح
The Game Awards مراسم سالانه اهدای جوایز و استقبال از دستاورد صنعت بازیهای ویدئویی است. این مراسم میزبان پیش نمایش بازی های جدید، محتوای آینده و نگاهی عمیق به عناوینی که قبلا معرفی شده اند می باشد، نمایش ها توسط ژورنالیست حرفه ای کانادایی جف کیلی که سابقه 10 سال فعالیت در Spike Video Game دارد تولید و اجرا می شود.
h515157_.png
این مراسم در تاریخ ۲۲ آذر ماه باری دیگر در Microsoft Theater لس آنجلس برگزار خواهد شد، جف کیلی قصد دارد امسال هم صحنه را به توسعه‌دهندگان واگذار کند تا بتوانند پروژه‌های خود را به اشتراک بگذارند. سال گذشته شاهد رقابتی دیدنی بین دو غول بازی سازی، استودیوی پرافتخار سانتامونیکا و راکستار بودیم؛ عنوان God of War توانست لقب بهترین بازی سال 2018 را از آن خود کند.
سال 2019 تا این لحظه سالی جنجالی و هیجان انگیز همانند سال 2018 برای بازیکنان نبوده، بیشترین دلیل آن تمرکز توسعه دهندگان برای 2020 و همچنین عرضه کنسولهای نسل 9 می باشد، سونی به صورت رسمی عرضه PS5 را در تعطیلات سال 2020 با مشخصات آن اعلام کرد، با این حال بازیهایی مانند Resident Evil 2 Remake، Sekiro Shadows Die Twice و A Plague Tale: Innocence توانستند خوش بدرخشند، یکی از بازی های مهم امسال که بازیکنان مدتهاست انتظار آن را می کشند، بازی Death Stranding است که توسط خالق افسانه ای متال گیر، هیدئو کوجیما ساخته شده و در تاریخ 17 آبان ماه امسال بصورت انحصاری برای PS4 منتشر خواهد شد.
امیدواریم امسال هم با همراهی شما عزیزان، در این مراسم شاهد معرفی عناوینی باشیم که مدتهاست در سکوت خبری به سر می برند.

*****با ما همراه باشید*****​
بهترین بازی های سال TGA
  • سال 2014: Dragon Age: Inquisition
  • سال 2015: The Witcher 3: Wild Hunt
  • سال 2016: Overwatch
  • سال 2017: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  • سال 2018: God of War
  • سال 2019: ؟

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
چیه اطلاعات من جوکه؟ اول تریلر GOT کاملا واضح نوشته ترکیبی از گیم پلی و ویدیو کپچر شده به صورت In-engine بر روی PS4 PRO.

برخلاف شما که دنبال کشوندن کنسول وار به هر بحثی هستی من علاقه ای به این بحث ها ندارم و صرفا تاکیدم بر پیشرفت گرافیک بین دونسل بود.

اینی هم که خیلی ها باور نمیکردن برای این نسله یا نمیدونم یا گرافیکش عالیه اصلا به درستی حرف و بحث من ارتباطی نداره
کامنت شما جوکه چون کلا مقایسه یه بازی که رو یه سخت افزار 7-8 ساله داره ران میشه با یه کنسول نسل بعدی از بیخ اشتباهه. بعد برا خودت نتیجه هم میگری کات سینای گوست جوک تشریف دارن.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
چیه اطلاعات من جوکه؟ اول تریلر GOT کاملا واضح نوشته ترکیبی از گیم پلی و ویدیو کپچر شده به صورت In-engine بر روی PS4 PRO.

برخلاف شما که دنبال کشوندن کنسول وار به هر بحثی هستی من علاقه ای به این بحث ها ندارم و صرفا تاکیدم بر پیشرفت گرافیک بین دونسل بود.

اینی هم که خیلی ها باور نمیکردن برای این نسله یا نمیدونم یا گرافیکش عالیه اصلا به درستی حرف و بحث من ارتباطی نداره
بخاطر اینه که اولین تریلریه که ازش دیدی، تریلر گیم پلیشو ببین بعد بیا با هم بحث کنیم، چون تک دمو با گیم پلی خیلی تفاوت داره. کلا بی منطق داری میبری و میدوزی

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
آقایون PS Fan که به هرچیزی غیر از PS آلرژی دارید. یکبارم تکرار میکنم. هدف من از اون پست مقایسه جهش گرافیکی ممکن بین دوتا تریلر از یک بازی نسل هشتمی و نسل نهمی هست که یکی کاملا In Engine هست و اون یکی طبق نوشته روی تریلر بخشهایش In Engine هست (مشخصا کات سیناش) . اوکی هست یا بازم توضیح بدم؟

هر عقل سلیمی میبینه که یکیش داره روی سخت افزار به مراتب قوی تر اجرا میشه. حال ملت را از فروم بهم نزنید.

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
به نظر من Hellblade بعدی کاملا این توانایی رو داره بخواد با GOW رغابت کنه. اگه مایکروسافت بدونه چی کار کنه با نینجا تئوری میتونه ازش یه سیستم سلر خفن دربیاره.

• Like
Reactions: mobin.hb96

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,355
این خروجی یه کنسول 1.8 ترافلاپ با cpu داغون
124780

Hellblade خروجی یه کنسول بیش از 10 ترافلاپ با بهترین cpu بازار
به نظر من مقداری نا امید کننده بود به نظر میاد هنوز معرفی نشده کنسول نسل بعدی xbox series x کم اورده
در حدی که برای نمایش جزییات چهره مجبور شدن کل اطراف بلور کنن
124781 124782 124783

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
چرا اینقد از گرافیک HB2 تعجب کردین من نمیفهمم:expressionless: همین الان وقتی یه چیزی در حد TLOU2 قراره روی ps4 اجرا بشه، اجرا شدن همچین چیزی روی کنسول 12 ترافلاپسی چیز عجیبی نیست به نظر من که حتی 60 فریم بودنش هم محتمله

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
این خروجی یه کنسول 1.8 ترافلاپ با cpu داغون
View attachment 124780

Hellblade خروجی یه کنسول بیش از 10 ترافلاپ با بهترین cpu بازار
به نظر من مقداری نا امید کننده بود به نظر میاد هنوز معرفی نشده کنسول نسل بعدی xbox series x کم اورده
View attachment 124781View attachment 124782View attachment 124783
اصلا فکر نمی کردم یه نفر انقدر سریع بتونه به قصد شوم نینجا تئوری واسه بلر کردن پس زمینه پی ببره، کجا بودی تو نابغه؟ حیف، حیف واقعا از تو که اینجا داری ذره ذره آب میشی...

جمع کنید دیگه تاپیکو، بعد این پست کسی حق داره نظر بده 8-}

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
wtf؟
از کی تا حالا استفاده از تکنیک فلو و فوکس به خاطر ضعیف بودن و پایین بودن جزئیات شده؟:D
جک نگید ناموسا:D

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
هرچی سختی کشیدم تو سکیرو و کارای دیگه فرام‌سافتور با این جایزه همش پرید. بهترین لحظه بود وقتی دیدم ارباب میازاکی جایزه رو برد بالاخره. کسی که باید سال‌ها قبل این جایزه رو میبرد...شاید فقط بخاطر اینکه شومن خوبی نیست...تبربک.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
آقایون PS Fan که به هرچیزی غیر از PS آلرژی دارید. یکبارم تکرار میکنم. هدف من از اون پست مقایسه جهش گرافیکی ممکن بین دوتا تریلر از یک بازی نسل هشتمی و نسل نهمی هست که یکی کاملا In Engine هست و اون یکی طبق نوشته روی تریلر بخشهایش In Engine هست (مشخصا کات سیناش) . اوکی هست یا بازم توضیح بدم؟

هر عقل سلیمی میبینه که یکیش داره روی سخت افزار به مراتب قوی تر اجرا میشه. حال ملت را از فروم بهم نزنید.
از ذوق یه دموی cg نسل بعدی اومدی گوست رو انداختی تو مقایست و میگی که در مقابل اون جوکه بعد میگی من نیتم خیر بوده میخواستم از تفاوت نسل بگم!
گوست داره همین نسل و چند ماه دیگه میاد و گرافیک و طراحی هنریش یه غوقای به تمام معناست تو این تریلرها (گرافیک گیم پلیش رو هم دیدیم) ، از هل بلید ۲ نسل بعدی هم جز ی cg چیزی ندیدم نمی‌دونم چطوری میتونی همچین مقایسه خنده داری بکنی و تازه ناراحت هم میشی که فن ها بهت حمله کردن! چون من چیزی جز فن بازی تو حرفات ندیدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر