مراسم The Game Awards 2019

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
114755_.png

زمان مراسم: جمعه ۲۲ آذر ساعت ۵ صبح
The Game Awards مراسم سالانه اهدای جوایز و استقبال از دستاورد صنعت بازیهای ویدئویی است. این مراسم میزبان پیش نمایش بازی های جدید، محتوای آینده و نگاهی عمیق به عناوینی که قبلا معرفی شده اند می باشد، نمایش ها توسط ژورنالیست حرفه ای کانادایی جف کیلی که سابقه 10 سال فعالیت در Spike Video Game دارد تولید و اجرا می شود.
h515157_.png
این مراسم در تاریخ ۲۲ آذر ماه باری دیگر در Microsoft Theater لس آنجلس برگزار خواهد شد، جف کیلی قصد دارد امسال هم صحنه را به توسعه‌دهندگان واگذار کند تا بتوانند پروژه‌های خود را به اشتراک بگذارند. سال گذشته شاهد رقابتی دیدنی بین دو غول بازی سازی، استودیوی پرافتخار سانتامونیکا و راکستار بودیم؛ عنوان God of War توانست لقب بهترین بازی سال 2018 را از آن خود کند.
سال 2019 تا این لحظه سالی جنجالی و هیجان انگیز همانند سال 2018 برای بازیکنان نبوده، بیشترین دلیل آن تمرکز توسعه دهندگان برای 2020 و همچنین عرضه کنسولهای نسل 9 می باشد، سونی به صورت رسمی عرضه PS5 را در تعطیلات سال 2020 با مشخصات آن اعلام کرد، با این حال بازیهایی مانند Resident Evil 2 Remake، Sekiro Shadows Die Twice و A Plague Tale: Innocence توانستند خوش بدرخشند، یکی از بازی های مهم امسال که بازیکنان مدتهاست انتظار آن را می کشند، بازی Death Stranding است که توسط خالق افسانه ای متال گیر، هیدئو کوجیما ساخته شده و در تاریخ 17 آبان ماه امسال بصورت انحصاری برای PS4 منتشر خواهد شد.
امیدواریم امسال هم با همراهی شما عزیزان، در این مراسم شاهد معرفی عناوینی باشیم که مدتهاست در سکوت خبری به سر می برند.

*****با ما همراه باشید*****​
بهترین بازی های سال TGA
  • سال 2014: Dragon Age: Inquisition
  • سال 2015: The Witcher 3: Wild Hunt
  • سال 2016: Overwatch
  • سال 2017: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  • سال 2018: God of War
  • سال 2019: ؟

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
The Game Awards از اون روزی که اورواچو بازیه سال انتخاب کرد من اسمشو گذاشتم The Game Akwards لول
منظور از Akwards رو نفهمیدم ولی 98 درصد سایت های درست حسابی اون سال Overwatch رو بهترین بازی سال انتخاب کردن!

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
منظور از Akwards رو نفهمیدم ولی 98 درصد سایت های درست حسابی اون سال Overwatch رو بهترین بازی سال انتخاب کردن!
واسه همین uncharted 4 بیگ وینر شد نه؟:-jباشه هرچی سایت بدرد نخور بود آنچارتد انتخاب کرد فهمیدیم :)
چه سایتایی بودن اون 2 درصد که آنچارتد بیگ وینر کردن :))

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
صرفا یدونه بهترین انتخاب کردن بین بازیها جالب نی یعنی حق کشی ـه تفکیک کن و دسته بندی و سبک بندی قابل هضم ترـه

جنگ بین اویل و سکیرو دو سبک متفاوت!

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
ایشون همونی هستن که میگفتن اگه متای بازی پایین تر از 93 بشه باید در ND تخته کنن :D بعدشم بازی نکرده آمد الکی بهش 7 داد :D
اورواچ بازی خیلی خوبیه و از برترین بازی های نسل که هنوزم با وجود تغییرات خفنه و هر روز دارم بازی میکنم بنظرم لایق اون گوتی بود همونطور که آنچارتدم لایقش بود دلیل این هیت ها رو نمیفهمم البته آنچارتد من بعد چندسال به یسری چیزها توش پی بردم (قضیه اخراج بیخودی تسترها بخاطر اعتراض به شخصیت نیدین که چرا نمیشه شکستش داد) و agenda چرت ND که اثراتش کمی رو این بازی هست و اصلا حال نکردم باهاش همین الان که بازی دوباره نصب کردم ترجیح میدم بهش فکر نکنم:-" dlc که عملا رفته بودن شخصیت ها رو G*Y جلوه بدن الان پشیمونم که تاپیکش یه زمانی اینجا زدم :|
چه عجب یکی از فن های ps4 بلاخره حرفی رو که ما عمریه زدیم اومد گفت اصلا ما ترول ولی توروخدا یه نگا به بازیاش بکنین
نیدین که یه پا هالک بود توی بازی
یعنی نیتن و سم رو باهم میجویید
الی رو برداشت کرد لز از همون DLC نسخه اول قشنگ پایه ریزی کرد
توی نسخه جدید الی که یه پا ارنولد شوارتزینگر شده احتمالا مادرشم کمی از ترمیناتور نداره
این وسط یک بانو با قدرت TX کم داریم که اگر دراکمن کارگردانه 100 درصد اونم توی بازی یه جایی گذاشته
بعد بعضیا میگن متای لست بشه زیر 90
دراکمن سلطان قلب منتقدین که اگر بازیاش بشه زیر 90 خاک عالمه دیگه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
@Z-fan
جایزه حق برادر خلف ماریو لوویجی هست [-(

حقیقتا که گوتی حق اسمش ـه از هر لحاظ (کیفی-تجاری-فرهنگی-گنده بودن و...) بخوایم حساب کنیم... ولی بد موقعی عرضه شده و خب سبک شم فایتینگه لذا من خیلی تصمیم دقیقی ندارم :D
برای خودم بهترین بازی سال که راحت FE:3H ـه... به هر حال اگه بدن RE2 هم کاملا اوکی ام، اونم کار فوق العاده ای بود... Disco Elysium هم با توجه به شنیده ها(بازی نکردم) لایق می دونم
===
لوییجی منش 3 متاش 95 هم شه بهش گوتی نمیدن... داداشش به اون گندگی سه بار متای 97 آورد، نه گوتی شد نه بیگ وینز :)) (البته جاش رو تو لیست بهترین بازیای تاریخ نشریات رو با این بازی هاش عین چی سفت کرده ول نمی کنه، اهداف والاتری دارن :D)

• Like
Reactions: Arima Kishou

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
حقیقتا که گوتی حق اسمش ـه از هر لحاظ (کیفی-تجاری-فرهنگی-گنده بودن و...) بخوایم حساب کنیم... ولی بد موقعی عرضه شده و خب سبک شم فایتینگه لذا من خیلی تصمیم دقیقی ندارم :D
برای خودم بهترین بازی سال که راحت FE:3H ـه... به هر حال اگه بدن RE2 هم کاملا اوکی ام، اونم کار فوق العاده ای بود... Disco Elysium هم با توجه به شنیده ها(بازی نکردم) لایق می دونم
===
لوییجی منش 3 متاش 95 هم شه بهش گوتی نمیدن... داداشش به اون گندگی سه بار متای 97 آورد، نه گوتی شد نه بیگ وینز :)) (البته جاش رو تو لیست بهترین بازیای تاریخ نشریات رو با این بازی هاش عین چی سفت کرده ول نمی کنه، اهداف والاتری دارن :D)
اسمش سبکی نیست که بشه گوتی کرد
وگرنه سال پیش فورتزا هورایزن 4 بهترین ریسینگ ارکید تمام نسل ها با متای 92 حتی جزو نامزد ها هم نبود
فایتینگ و ریسینگ سبک هایی نیستن که اون لاکردارها انتخاب کنن

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اسمش سبکی نیست که بشه گوتی کرد
وگرنه سال پیش فورتزا هورایزن 4 بهترین ریسینگ ارکید تمام نسل ها با متای 92 حتی جزو نامزد ها هم نبود
فایتینگ و ریسینگ سبک هایی نیستن که اون لاکردارها انتخاب کنن

گفتم اینو که...
آره... طبیعتا الویت با اکشن ادونچرها و شوترهاست

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
گفتم اینو که...
آره... طبیعتا الویت با اکشن ادونچرها و شوترهاست
این فضاسازی و اتمسفری که داخل لوویجی هست قشنگ عین کاری که اون بازی انحصاری ماکرو کرد که کارتون های دهه 30 دیزنی بود خیلی از این لحاظ بازی جلوس ولی احتمالا جوایز فراوانی میدن به RE2

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
بهترین بازی اکشن call of duty modern warfare
بهترین نقش افرینی sekiro shadows die twice
بهترین بازی اکشن call of duty modern warfare
بهترین بازی خانوادگی
The Legend of Zelda: Link's Awakening
بهترین داستان death stranding
بهترین روایت داستان
death stranding
بهترین اجرا
Norman Reedus
بهترین کارگردانی بازی‌های ویدیویی death stranding
بهترین بازی اکشن ماجراجویی
death stranding
بهترین موسیقی
death stranding
بهترین بازی سال
death stranding

121209

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
بنظرم امسال شبیه سال 2014 شده.بازیای متا بالا 90 انقلابی خیلی کم و بازیای متای بالای 85 و دارای شانس زیاد. یه بازی فرام سافتور darksouls 2 2014 و sekiro 2019 یه بازی نقش افرینیinquisition 2014 و outer worlds 2019.چندتا بازی هک اند اسلش astral chain dmc 2019 و bayonetta 2 2014.البته رزیدنت دو هم هست که ریمیک بودنش به احتمال زیاد شانسشو کم کنه. قلبا دوست دارم outer worlds بشه ولی بنظرم سکیرو بشه چون بازی کاملیم بود و اگه گوتی شه خوشحال میشم واقعا ولی بی مهری گیم اواردز به میازاکی و استودیوش ادمو به شک میندازه.از یه طرفیم disco elysium هست که بخاطر ایزومتریک و ایندی بودنش فک نکنم goty بشه حداقل.استاروارز هم به نظر خیلی خوب میومد.میتونه شانس بالایی داشته باشه.

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
بنظرم امسال شبیه سال 2014 شده.بازیای متا بالا 90 انقلابی خیلی کم و بازیای متای بالای 85 و دارای شانس زیاد. یه بازی فرام سافتور darksouls 2 2014 و sekiro 2019 یه بازی نقش افرینیinquisition 2014 و outer worlds 2019.چندتا بازی هک اند اسلش astral chain dmc 2019 و bayonetta 2 2014.البته رزیدنت دو هم هست که ریمیک بودنش به احتمال زیاد شانسشو کم کنه. قلبا دوست دارم outer worlds بشه ولی بنظرم سکیرو بشه چون بازی کاملیم بود و اگه گوتی شه خوشحال میشم واقعا ولی بی مهری گیم اواردز به میازاکی و استودیوش ادمو به شک میندازه.از یه طرفیم disco elysium هست که بخاطر ایزومتریک و ایندی بودنش فک نکنم goty بشه حداقل.استاروارز هم به نظر خیلی خوب میومد.میتونه شانس بالایی داشته باشه.
شانس های اصلی RE2 و سکیرو ان و از اونجایی که بازیای میازاکی تا به حال goty نشدن شانس RE2 بیشتره :D البته تهش یه چیزایی به کوجیما میدن :D:D:D:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
لعنتیا، Smash Bros. Ultimate متای 93 داره، 15 میلیون فروش داره و تو دوره سالی گیم اورادز قرار می گیره

اصن تمام ستاره ها برای گوتی شدن اش جور اند
به غیر از هوش و حواس لعنتی جف کیلی :|

آخرشم میدونم بازی حتی نامزد نمیشه، و من فقط حرص میخورم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر