مراسم The Game Awards 2019

انتخاب بهترین بازیهای سال

• Resident Evil 2

• Disco Elysium

• Sekiro: Shadows Die Twice

• A Plague Tale: Innocence

• Devil May Cry 5

• Fire Emblem: Three Houses

• Control

• Star Wars Jedi: Fallen Order

• Mortal Kombat 11

• Kingdom Hearts 3

• Death Stranding

• Gears 5

• Call of Duty: Modern Warfare

• The Outer Worlds

• دیگر بازیها

Results are only viewable after voting.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
14,431
20,287
نام
امیر حسین
مطمئنی؟ پس اینا کجان؟ تازه از اینم بیشتره :D

View attachment 123564
همین که کلود و اسنیک این سمت نیستن و به جاش اونطرفن،یکی از منفی ترین نکات عکسیه که گذاشتی:-"

البته من اگر قرار بود از سری متال گیر فقط یک نفر برای ASBR انتخاب کنم، کاملا با انتخاب ASBR موافق بودم:p
اونم میاد :>
همه میان
Everyone is here
این شعارشون بیشتر از اینکه منظورشون کاراکترها باشه،فکر کنم گیمرهاست! ببینم کی ما رو میکشونند اونجا! :-"

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,819
4,031
نام
ژوبین
همین که کلود و اسنیک این سمت نیستن و به جاش اونطرفن،یکی از منفی ترین نکات عکسیه که گذاشتی:-"

البته من اگر قرار بود از سری متال گیر فقط یک نفر برای ASBR انتخاب کنم، کاملا با انتخاب ASBR موافق بودم:p
شوخی داشتم میکردم اسمش همه چی داره :D ولی این جمله رو وقتی میگن که همه واقعا همه باهم یک جا باشن! :-" اون بازی (میدونی کدوم میگم) یه آشغال به تمام معنا بود با اینکه سازنده تلاش زد یه چیز متفاوت بسازه و قابل تحسینم بود! سونی باید نادون باشه که یه ادامه درست و حسابی و البته با یه سازنده کاربلد ازش نسازه! کلود و اسنیک قبول دارم! ولی رایدن داشت و واقعا باعث تاسف که اون بازی شخصیت هاش جنبه تبلیغاتی داشتن

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
14,431
20,287
نام
امیر حسین
شوخی داشتم میکردم اسمش همه چی داره :D ولی این جمله رو وقتی میگن که همه واقعا همه باهم یک جا باشن! :-" اون بازی (میدونی کدوم میگم) یه آشغال به تمام معنا بود با اینکه سازنده تلاش زد یه چیز متفاوت بسازه و قابل تحسینم بود! سونی باید نادون باشه که یه ادامه درست و حسابی و البته با یه سازنده کاربلد ازش نسازه! کلود و اسنیک قبول دارم! ولی رایدن داشت و واقعا باعث تاسف که اون بازی شخصیت هاش جنبه تبلیغاتی داشتن
البته من حسابی با همین ASBR هم حال کردم و مخالف آشغال بودنشم:p
اگرم آشغال بوده، بیشتر از این آشغال ها بدن:D من پایه م:-"

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

FUTURE

کاربر فعال
Aug 20, 2014
3,057
29,334
نام
Alireza

Cpt. price

کاربر سایت
Dec 7, 2015
1,013
4,991
اینارو که چند سال پیش آورده بودن...اجراشونم افتضاح بود :D
پارسال موسیقی DMC V و سه سال قبل اجرای میک گوردون خیلی خوب بود...
اون اجرای Devil Trigger با اینکه خیلی خفن بود ولی به شکل آماتور گونه ای مشکل صدا داشتن! :D خدا کنه امسال دیگه از سوتیا ندن... جدا از اینا، الان فقط 10 روز مونده تا مراسم و جف کیلی بنظر امسال یکم سر عقل اومده اندازه سالای قبل تا خشتک مردم رو هایپ نمیکنه که این نکته خوبیه بنظرم. :D

.Amirone

ゴースト オブ ツシマ
Gold User
Oct 1, 2009
2,991
17,306
یادی کنیم از TGA سال پیش.. از زمان نام بردن گاد آو وار تا اومدن کوری روی استیج اشک می ریختم.. یکی از اپیک ترین و زیباترین صحنه های TGA بود.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
14,431
20,287
نام
امیر حسین
View attachment 123686
View attachment 123687

خوبیش اینه امسال ترجمه انگلیسی همزمان هم داره...جیم رایان در مورد 25 سالگی PS داره صحبت میکنه!
میدونم انتظار بیخودیه...ولی تو این چند روز، اگر به مناسبت 25سالگی هیچ خبری نداشته باشن خیلی خرن:| :-"

یدونه تم هم به مناسبت 25سالگی بدن...و خفن باشه:D
تم 15سالگیی که زمان PS3 دادن رو خیلی دوست میداشتم:D (بیست سالکی PS4م البته باز خوب بود، صدا Boot کنسول میشد همون صدای PS1 )

• Like
Reactions: trainer and FUTURE

FUTURE

کاربر فعال
Aug 20, 2014
3,057
29,334
نام
Alireza
میدونم انتظار بیخودیه...ولی تو این چند روز، اگر به مناسبت 25سالگی هیچ خبری نداشته باشن خیلی خرن:|:-"

یدونه تم هم به مناسبت 25سالگی بدن...و خفن باشه:D
تم 15سالگیی که زمان PS3 دادن رو خیلی دوست میداشتم:D (بیست سالکی PS4م البته باز خوب بود، صدا Boot کنسول میشد همون صدای PS1 )
منم واسه همین دارم میبینم تا شاید جیم رایان یه چیزی بگه! اولش اومد مراسم رو استارت زد و گفت در ادامه دوباره میام :D ولی 99 درصد هیچ خبری نمیشه!
در مورد تم اینا هم فک کنم سال بعد بدن چون الان فقط توی ژاپن 25 ساله شده و واسه مناطق دیگه سال دیگست...
تا الان هایلایت مراسم دیدن استاد بوده :D :

123692
123693

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 3, مهمان: 3)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟