مراسم PSX 2015

Dinosaur

Loyal Member
سلام!

کنفرانس روز شنبه 14 آذر ساعت 21:30 برگزار میشه.
لینک های تماشای مراسم:
Twitch
PlayStation
Youtube.com /user/PlayStation

5iKv2.jpg

سال قبل اولین مراسم PlayStation Experience رو شاهد بودیم. جایی که در کنار یک کنفرانس مخصوص، فرصتی برای دور هم جمع شدن طرفداران این برند محبوب بود. امسال قراره این مراسم برای دومین بار برگزار بشه و گیمرها در طول دو روز به استقبال بازی‌های محبوب خودشون برن.
مراسم در روزهای 5 و 6 دسامبر در سن‌فرانسیسکو برگزار میشه و قراره بازی‌های مختلفی که در سال‌های 2015 و 2016 عرضه میشن رو در اون ببینیم. کنفرانس هم سر جای خودش هست و سورپرایزهایی در انتظار طرفداران خواهد بود. همچنین قیمت بلیت تا قبل از 20 سپتامبر به مبلغ 60 دلار برای دو روز عرضه میشه و بعد از 20 سپتامبر هم قیمت بلیت دو روزه 75 دلار و یک روزه 45 دلار (شنبه) و 40 دلار (یکشنبه) خواهد بود.
عزیزانی که میخوان از ایران شرکت کنن (:دی) هم توجه داشته باشن که بهتره با PSN id خودشون ثبت نام کنن. هنوز علتش مشخص نیست، ولی احتمالاً سورپرایزهایی براشون در نظر گرفته شده. یک سری هتل هم هست که برای این مراسم قراره با تخفیف همراه باشن و میتونین هر شب با مبلغ 249 دلار در هتل Marriott Marquios اقامت کنین یا اتاق‌های هتل Hilton رو با مبلغ شبی 179 دلار صاحب بشین!

jkTMJ.jpg

Capcom Cup هم در طول این مراسم برگزار میشه و روز 6 دسامبر زمانی هست که مسابقات Street Fighter V طرفداران این سری رو به خودش مشغول خواهد کرد و رقابتی داغ و نفسگیر رو بین 32 نفر از برترین SFبازها شاهد خواهیم بود، با جایزه ای معادل 250هزار دلار. افرادی که دوست دارن به شکل VIP و از نزدیک این مسابقات رو دنبال کنن، میتونن بلیت دو روزه مراسم رو تهیه کرده یا بلیت روز یکشنبه رو بخرن و در کنار دیدن مسابقات، کیف حاوی وسایل مختلف Capcom رو هم دریافت کنن و در مراسم مخصوص بعد از مسابقات هم شرکت داشته باشند.

با تشکر از کیای عزیز بابت لینک! :دی

آخرین ویرایش:
[MENTION=101]Dinosaur[/MENTION]

اینا رو یادت رفت آریا :-"
Yakuza 1 Remake
Yakuza 6
Danganronpa 3
Gravity Rush HD
Attack on Titan
Valkyria: Azure Revolution
Valkyria Chronicles Remaster
Yakuza 0 Western Version

و همینطور یه خروار Dragon Quest که حتی منم نمیدونم دقیقا چی به چی اند :دی

@Soheil

سهیل اگه اشتباه نکنم برای یاکوزا منظورش این بود که برای PS3 نمیاد چون بعدا تاییدش کرد که فقط نسخه PS4 قراره توی غرب عرضه بشه. (هرچند امیدوارم این سری روی PC بیاد چون مطمئنم کمک خیلی زیادی به فروشش میکنه.)

در مورد Ni-Oh هم قشنگ میگه Exclusive to our platform و چیزی از Debut یا Console Exclusive نمیگه.

یادتون باشه پارسال شان تیشرت کریتوس پوشیده بود بعد مراسم هم سانتا توی توییتر نسخه بعدی GOW رو تایید کرد، امسال هم که کرش پوشید OMG ! :d
E3 2016 Just Real HYPE :praying: ، اگه معرفی نشه عجب زد حالی میشه هایپ شش ماهه میترکه ! :d :|

اینم لینک بازی رایگان دیشب: GUNS UP for FREE

سونی اگه 2تا بازی خفن AAA برای هدست مجازیش معرفی نکنه این محصولش بدون شک به مشکل میخوره.حداقل تا الان منو راضی نکرده که به فکر خریدش باشم.2تا عنوان در حد uncharted 4 باید روش معرفی بشه که ملت بصورت جدی دست به جیب بشن:-"

2تا عنوان دیگه از Naughty Dog توی این نسل میبینیم.Crash و TLOU 2

منبع: Nostradamus:d

ببین مشکل هدست سونی بازی نیست گویا واقعا سخت افزار خیلی قوی می خواد.شما خودت حساب کن دیگه نود فریم حداقل باشه:) بعد گویا پیچیدگیدهای دیگه هم هست.مگر اینکه سونی یه کیتی توی دستگاه قرار بده کمی بار پردازشی بازی رو برعهده بگیره.
در کل امیدوارم با باز شدن این هسته هفتم بتونیم بازی های در حد نسبتا خوبی باهاش ببینیم.من یه مقاله می خوندم تو نئوگاف اگر اشتباه نکرده باشم یارو می گفت حتی بازی های در سطح the last of us هم سخته توی این دستگاه احرا کرد.بازم می گم دقیق یادم نیست این موضوع رو؛) ولی این که چالش سخت افزاری وجود داره تقریبا قطعیه
مشکل دیگه هم اینه گویا به این زودیا نمی اد.یعنی احتمالا بره برای اواخر سال میلادی بعد تا اون موقع بازی هم براش معرفی می شه.

آره اونجا که واقعا خوب بود. اینجا هم انتظار معرفی نداشتم ولی شدیدا منتظر بودم از بازیهای در حال توسعه اش (مخصوصا هورایزن) چیزی نشون بده که اونم نشد. برای همین کنفرانس خوب از آب در نیومد.

فکر کنم شما انتظارت بیجا بوده و کلا نمایش های بازی رو دنبال نمیکردی...به وضوح توی پاریس گفتن خبرای جدید از هورایزون 2016 میاد...

دوست من مجبور هم نبودن 5 دقیقه کاتسین نشان بدن.به‌نظر من همین نمایشtga کافی بود.درضمن ابتدایی بازی هم لو دادن.به نظر این نمایش آنچارتد اضافی بود

توی پنل استوری تلینگ راجع به همین روند ساختکات سین ها و رول پلینگشون صحبت میشد دیگه...فکر میکنم توی همون راستا بود!

ببین مشکل هدست سونی بازی نیست گویا واقعا سخت افزار خیلی قوی می خواد.شما خودت حساب کن دیگه نود فریم حداقل باشه
yahoo_1.gif
بعد گویا پیچیدگیدهای دیگه هم هست.مگر اینکه سونی یه کیتی توی دستگاه قرار بده کمی بار پردازشی بازی رو برعهده بگیره.
در کل امیدوارم با باز شدن این هسته هفتم بتونیم بازی های در حد نسبتا خوبی باهاش ببینیم.من یه مقاله می خوندم تو نئوگاف اگر اشتباه نکرده باشم یارو می گفت حتی بازی های در سطح the last of us هم سخته توی این دستگاه احرا کرد.بازم می گم دقیق یادم نیست این موضوع رو؛) ولی این که چالش سخت افزاری وجود داره تقریبا قطعیه
مشکل دیگه هم اینه گویا به این زودیا نمی اد.یعنی احتمالا بره برای اواخر سال میلادی بعد تا اون موقع بازی هم براش معرفی می شه.

VR خودش به تنهایی مستقیم به ps وصل نمیشه و گویا یه پاور باکس جداگانه هم داره که مقداری از بخش پراسس رو اون انجام میده تا جایی که من فهمیدم...
بنظرم یکم صبر کنین شفاف سازی میشه راجع به این مساله

آخرین ویرایش:
دست علی دانته هم درد نکنه! :| خوبه خودش خبر معرفیش رو بهم داد:دی
تو این لیستاتون ( حالا آریا هیچ! :-" ) One Piece : Burning Blood کو ؟ :| :| :|
لیست رو بخوایم ریز بینانه بریم بررسی کنیم بازم میشه کامل ترش کرد :دی

---
راستی در مورد بازی های VR که دیشب معرفی شد!
اون Golem خیلی جالب میزد! :دی
و بازیه یوبی... به عنوان یک اساسین فن، به شدت با عقاب ها همزاد پنداری میکنم دیگه:)) بسیار حال کردم با بازیشون :دی ( اسپین آف از سریه AC بود رسما :)) ) کاش بالای برج ها هم اساسین ها باشن، بریم دورشون بچرخیم :)) :)) :-"
ولی خوب هنچنان بازی های ژاپنیه VR بهترن >:)

وقتی سونی خواسته چنین چیزی بسازه حتما به فکر اینجاهاش بوده وگرنه الان باید منو تو که یه کاربر معمولی هستیم بعنوان مشاور تو شرکتشون حضور میداشتیم:dمسئله سادس و پیچیدگی خاصی نداره" این دستگاه نیاز به بازیهای AAA داره تا بتونه مردم رو بصورت جدی به خریدش تشویق کنه.با 4تا بازی کم خرج و نیمه AAA اونجور استقبالی ازش نمیشه.دیگه کمه کمش همین بازیهای بزرگ سونی باید به یه نحوی از PS VR پشتیبانی کنن که هم بشه بصورت عادی بازیشون کرد و هم با هدست.شایدم چنین برنامه ای داشته باشن و بعدا اعلامش کنن.به غیر از Dreams که هنوز معلوم نیست تهش قراره چی در بیاد چیز دندون گیری معرفی نشده براش
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حالا از همه این بحث ها که بگذریم Half life 3 هم لیک شد حالشو ببرید:d

From steam helpdesk leaks

bYS04AJ.png
مگه کمپانی های بزرگ خدان؟ من می گم که اگر پاور باکسی نباشه علت اصلی عدم نمایش بازی احتمال زیاد ضعف سخت افزاری و پولیش بازی ها به منظور استفاده بهتر و روان تر از این وسیله هست.در ضمن یک سال احتمالا وقت هست تا انتشار ممکنه بزارن برای e3 سال بعد

حالا این VR حتماً هم نباس بازی گولاخی روش بیاد به نظر من ... نسل قبل هم نینتندو Wii رو با Wii Sport و ریمن خرگوشی(!) می داد دست مردم. یا کینکت مایکروسافت با اینکه یه سری از عنوان های تاپش ازش پشتیبانی می کردن ولی فی الواقع بازیهایی که فقط برای خود کینکت بودن همچین آش دهن سوزی نبودن. اگر بازی با گرافیک خوب روش بدن که فبها ولی اگر ندادن هم باز به این معنی نیست که حتماً شکست می خوره.

دست علی دانته هم درد نکنه! :| خوبه خودش خبر معرفیش رو بهم داد:دی
تو این لیستاتون ( حالا آریا هیچ! :-" ) One Piece : Burning Blood کو ؟ :| :| :|
لیست رو بخوایم ریز بینانه بریم بررسی کنیم بازم میشه کامل ترش کرد :دی

---
راستی در مورد بازی های VR که دیشب معرفی شد!
اون Golem خیلی جالب میزد! :دی
و بازیه یوبی... به عنوان یک اساسین فن، به شدت با عقاب ها همزاد پنداری میکنم دیگه:)) بسیار حال کردم با بازیشون :دی ( اسپین آف از سریه AC بود رسما :)) ) کاش بالای برج ها هم اساسین ها باشن، بریم دورشون بچرخیم :)) :)) :-"
ولی خوب هنچنان بازی های ژاپنیه VR بهترن >:)
Burning Blood رو یادم بود امیر ولی خب تا اونجایی که یادم میاد بازی انحصاری زمانی نیست و قراره برای همه پلتفرما به صورت همزمان بیاد :دی

در مورد VR هم واقعا همین یه تصویر برای تضمین خریدش کافیه :shrewd::d
ssJLy.png

UuXar.gif

حالا این VR حتماً هم نباس بازی گولاخی روش بیاد به نظر من ... نسل قبل هم نینتندو Wii رو با Wii Sport و ریمن خرگوشی(!) می داد دست مردم. یا کینکت مایکروسافت با اینکه یه سری از عنوان های تاپش ازش پشتیبانی می کردن ولی فی الواقع بازیهایی که فقط برای خود کینکت بودن همچین آش دهن سوزی نبودن. اگر بازی با گرافیک خوب روش بدن که فبها ولی اگر ندادن هم باز به این معنی نیست که حتماً شکست می خوره.

دقیقا! با توجه به مخاطبینی که VR داره به نظر من گرافیک خیلی خفن اولویت نیست. بلکه بازی و ایده های باحال و خلاقانه مهم ترن! به نظر من موفقیت VR تو یه سری چیزهای دیگس. یعنی نگاه کاملا متفاوت به بازار. مثلا من اگه توان ساخت بازی برای VR رو داشتم کامل قشر هاردکور رو فاکتور میگرفتم. در عوض میرفتم سراغ کسایی که خیلی راحت تر به وجد میان و لازم نیست برای هایپ کردنش خیلی بی نقص عمل کرد. و دست میزاشتم روی ایده هایی که بیشتر درگیر زندگی فردی آدم هاست. مثلا من یه ایده خوبی برای ساخت یه بازی فیتنس با VR دارم. یا مثلا یه بازی با موضوع آشپزی! اگه ایده های ساده این فرمی درست پیاده بشن میتونن مخاطب جدید تولید کنن. تمرکز روی این مشتری های بلقوع بازده بیشتری داره تا هاردکورها. مثلا من نوعی PS4 دارم. شاید اگه یه بازی فیتنسی خوب هم برای VR بیاد باقی اعضای خانواده علاقه مند بشن تجربش کنن.

یکی بخواد یه بازی AAA برای VR بسازه راه سختی جلوشه. مثلا راضی کردن یه گیمر عین ماها خیلی سخته. چون طرف پوستش کنده میشه بازی میسازه و اگه 5 فریم بیاد پایین ما گنگ بنگش میکنیم! یا فقط کافیه یه ذره بازی بدی باشه. میگم راضی کردن ماها خیلی سخته. چون حرفه ای بازی میکنیم. اما مخاطب عام هرچی بزاری جلوش حال میکنه!:دی گرافیک و فریم و... رو هم اصلا نمیفهمه که بخواد ازش ایراد بگیره! یه بازی VR در ذات خودش براش جذابه. با سیاست های درست میشه VR رو جا انداخت. وگرنه کار واقعا سخته! فقط حیف من ایران دنیا امدم امکانش نیست برم تو سونی!:دی

اما به شخصه اگه روی PC هم نشه ازش استفاده کرد من یک نفر حتی 1% هم امکان نداره برم طرفش .

اینجور وسیله ها به نظر من بیشتر از اینکه چه بازی قرار هستش براش بیاد مهم اینکه شما چه استفاده های میتونی ازش ببری مخصوصا این VR که به شخصه نظرم اینکه شما حتی برای فیلم دیدم هم میتونی فیلم های مثل Walk براش بهینه کنی ببینی خداییش ایده پشتش عالیه .

همین لذت فیلم دیدن به این سبک خودش میتونه یه قوه محرک باشه برای خریدش وگرنه اگه فقط برای بازی به یه همچین چیزی فکر میکنید شاید خیلی ها مثل MOVE یا KINECT بعد خرید پشیمون بشن از خریدش .

Burning Blood رو یادم بود امیر ولی خب تا اونجایی که یادم میاد بازی انحصاری زمانی نیست و قراره برای همه پلتفرما به صورت همزمان بیاد :دی

در مورد VR هم واقعا همین یه تصویر برای تضمین خریدش کافیه :shrewd::d
ssJLy.png
دو دیقه داشتم فکر میکردم که همه پلتفرما منظورت دقیقا کدوماست! :| که یادم اومد بله چند وقت پیش بالاخره تایید شد اولین وان پیس روی خانواده ی XBox میخواد بیاد! :-" :))
پس هیچی... :-" بخشوده شدید :d

اونم که... چرا هی عکس بانو گیتاریست چان رو میزاری:(( نمیگی ملت نمیتونند برای بانو صبر کنند؟ :((

قسمتی از حرف های یوشیدا:
During the “PS I Love You” panel at PlayStation Experience 2015, Greg Miller questioned Shuhei Yoshida on Layden’s choice of attire during the conference and if it was hinting something. According to the likable president, Yoshida didn’t know he was going to wear it on stage and doesn’t know what it was referring to, or if it was actually referring to anything at all. Even the PlayStation Blog manager didn’t have anything and merely reiterated Yoshida’s sentiment.

Jon-Hamm-pulls-off-too-when-he-wants.gif

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or