مراسم PlayStation Experience در دسامبر

بهترین کنسول سونی از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    411

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,121
نام
آریا
سلام!

pssuoqk55u6d6hp63df0.jpg

سونی تصمیم دارد در روزهای 6 و 7 دسامبر مراسمی عظیم را تحت عنوان PlayStation Experience برگزار کند. این مراسم از مدتی پیش در دست طراحی بوده و اینک همزمان با 20 سالگی PlayStation در بهترین زمان ممکن شاهد آن خواهیم بود.
افراد 18 سال به بالا برای شرکت در PlayStation Experince می توانند با پرداخت 50 دلار برای یک روز (90 دلار برای دو روز) به محل برگزاری مراسم در لاس وگاس واقع در نوادا رفته و از بخش های مختلفی لذت ببرند. تجربه انواع بازی های پلتفورم های PlayStation، نشست های متنوع، ملاقات با تعدادی از بهترین بازیسازان این صنعت، بدست آوردن آیتم های مختلف و شانس خرید وسایل کلکسیونی کمیاب از استودیوهای مختلف جزو برنامه های این مراسم خواهد بود. در کنار این ها، حاضرین می توانند به صورت اختصاصی اولین نمایش بعضی عناوین سال 2015 را شاهد باشند.
PlayStation Blog نیز در تاریخ ذکر شده به پوشش مراسم پرداخته و گزارش هایی برای افرادی که نمی توانند در مراسم شرکت کنند، ارائه خواهد داد.

موفق باشین!

ویرایش:

Saturday, December 6th

10:00am PlayStation Experience keynote
11:30am Dying Light live gameplay
12:00pm Destiny: The Dark Below gameplay
12:30pm Virtual Reality: A New Era for Games (live panel
1:30pm The Tomorrow Children live gameplay
2:00pm God of War: Retrospective (live panel excerpt
2:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
3:00pm No Man’s Sky gameplay and discussion
3:300pm The Journey of Diablo III on PS4 (live panel excerpt
4:00pm Tearaway Unfolded PS4 live gameplay
4:30pm LittleBigPlanet 3 Community Creations
5:00pm Inside the Dev Studio (live panel

Sunday, December 7th

10:30am Opening welcome and recap with special guests
11:00am The Witness live gameplay
11:30am Grim Fandango Remastered live gameplay
12:00pm The Tomorrow Children live gameplay
12:30pm Prototype to Product (live panel excerpt
1:00pm Lara Croft & The Temple of Osiris live gameplay
1:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
2:00pm Far Cry 4: From the Developer’s Mind to the Gamer (live panel excerpt
2:30pm Amplitude live gameplay
3:00pm Tearaway: How Media Molecule Built a Living Papery World
4:00pm Secret Mystery Game live gameplay
4:30pm Axiom Verge live gameplay

5:00pm Story Time (live panel

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
این چه وضع بازی معرفی کردن بود آخه :|
بعد اون هم چه بازی از چه استودیویی !!!! خوبه یکی از خفن ترین آیکون های PSــه 8-|
برا فسنقری میخواستن بازی معرفی کنن بهتر از این معرفی میکردن :|

old_ashkan

کاربر سایت
Jul 17, 2014
140
تریلر انچارتد از نظر من خیلی خوب بود . الان که دارم کامنت های IGN و Gamespot رو میخونم میشه گفت جمع کثیری از گرافیک انتظار بیشتری داشتن .کیفیت بافت ها به نظرم جالب نبود . نمیدونم چه اصراری داشتن نسخه pre-alpha رو نمایش بدن . درکل نمایش بازی اون ایمپکتی که باید وارد میکرد رو نکرد.ملت انتظار یه چیزی مثل نمایش گیمپلی TLOU نو E3 دوسال پیش رو داشتن .هنوزم که هنوزه تریلر E3 دو سال پیشو میبینم . :d
من اون تریلر رو بالغ بر 1000 بار دیدم 2تا مقاله راجع بش نوشتم که منفجر کرد چیزا هیولی از آب در اومد
اما این چیزی که من دیدم از آنچارتد 4 بالاترین سطحیه که یه بازی و رسانه میتونه بهش برسه
بذار اینطوری بگم بالاتر از هر سطحی چون کسی حالا حالا ها به این چیزا نمیرسه

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,348
نام
امیر حسین
باو من رفتم بخوابم،یعنی یک دست پتو،یک دست موبایل،آماده بودم که برم لالا...یکهو دیدم بچه ها پیام دادن GOW معرفی شد :| چه یکهویی:| :d

البته تو کنفرانس گفتن ماه های آینده...یا به طور دقیق تر ماه مارچ ( ماه کریتوس) خبرهایی داریم...ولی خوب،وقتی خبر دارید،درست خبر بدید:| یعنی الان نگید حداقل! یا توی کنفرانس دقیق میگفتید:| :d

خوب...GOW هم که تایید شد،کاری دیگه از دستمون بر نمیاد که بگیم پایان و همه چیز OK بود! :d الان فقط برای بازی دعا میکنیم،و وارد فازی میشیم که از دیدگاه مثبت به ادامه ی داستان GOW نگاه کنیم! :d (دیدگاه منطقی دیگه تموم شد:| )

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,024
بنده هم تریلر UC4 رو بالاخره فول HD تماشا کردم (گرچه لایو دیدم ولی با اون کیفیت قضاوت غیرممکنه!)

همه چی رو که دوستان موشکافی کردن ولی باید بگم واقعا وحشتناک و بینظیر بود !!! یعنی اینقدر گیم پلی و انیمیشن های خود نیت و دشمنا عالی بودن که گرافیک بازی علنا در درجه دوم قرار گرفت (چیزی که فکر می کنم همه برعکسشو انتظار داشتن) و همینه که همیشه ناوتی داگو برتر می کنه چون خودم به شخصه فکر می کردم گیم پلی این بازی تکمیله و دیگه پیشرفت آن چنانی نمی بینم که در کمال تعجب برعکسش ثابت شد!!!

راجع به گرافیک هم باید بگم اگه واقعا این pre alpha هستش که وحشتناک خوبه حالا کاری ندارم که بعدا بازی چه انیمیشنی میشه !:d ولی تو همین دمو هم اگه به جزییات دقت کنیم واقعا بینظره دو مورد که توجه مو خیلی جلب کرد یکی حجمه بسیار زیاد درخت و بوته و علف و... به صورت کاملا زیبا از لحاظ بصری بود که تو اون محیط عظیم با وزش باد حس و حال عجیبی می داد یکی هم حجم دود ناشی از انفجار پرتاب نارنجک ناتان بود که با پاشش ذرات صخره و اون حجم دود بسیار زیبا بود.... در کل انتظار یه بازی فک بر انداز دیگه از ناوتی میره (حالا بماند چه داستان و دیالوگ و صدا گذاری و موسیقی در انتظارمونه!!!:d)

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
عجیب نمایش U4 رفته رو مخم -_-
یعنی هرجوری بالا پایین میکنم چیزی که نشون دادن دقیقا دقیقا همون ایده آل ذهنیم از U4 بود !!! شاید حتی یک لول هم بالاتر :D
برم بخوابم ، کمتر اسپم بدم شاید درست شد :-"
پ.ن: جدی جدی فکر کنم رضا بعد دیدن نمایش خودش رو حلق آویز کرده :| :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,039
نام
مازیار
سونی واسه فردا دیگه معرفی جدید نداره؟ آخه من R&C میخوام!

Sunday, December 7th

10:30am Opening welcome and recap with special guests
11:00am The Witness live gameplay
11:30am Grim Fandango Remastered live gameplay
12:00pm The Tomorrow Children live gameplay
12:30pm Prototype to Product (live panel excerpt
1:00pm Lara Croft & The Temple of Osiris live gameplay
1:30pm
World Wide Studios Town Hall (live discussion
2:00pm Far Cry 4: From the Developer’s Mind to the Gamer (live panel excerpt
2:30pm Amplitude live gameplay
3:00pm Tearaway: How Media Molecule Built a Living Papery World
4:00pm
Secret Mystery Game live gameplay
4:30pm Axiom Verge live gameplay

این برنامه فرداست ... اگه حرکت خود جوش مثل سانتا نداشته باشیم ... بازم به نظرم شانس معرفی بازی جدید هست ... البته احتمالا بازی هایی هم هستن که خصوصی به نمایش در بیان

KAPOW

کاربر سایت
Dec 3, 2014
38
یک نکته ای اینجا هست ، اوضاع فاجعه بار ویتا

عناوین معرفی شده براش ، عناوین indie ای هستند که روی پلتفرم های دیگه ریلیز شدن آخرش سر از ویتا در آوردن ، فقط یک RE:R2 و MLB15 عنوان AAA هستند که اون ها هم مولتی پلتفرم هستن
و خیلی جالبه ، با این اوضاع فاجعه بار یارو میاد می گه long live vita
رسما از انحصاری هیچ خبری نیست ، ویتا برای غرب شده پلتفرمی که یک سری بازی های مولتی پلتفرم روش ریلیز می شن ،اکثرا با تاخیر قابل توجه، عمدتا نسخه ویتا اشون فاجعه باره ، یا یک سری indie هستند که روی N تا پلتفرم دیگه اومدن آخر سر روی ویتا ریلیز شدن یا در بهترین حالت ریلیز ویتا اشون با پلتفرم های دیگه در یک زمانه
و جالبه مدیر های سونی کلا الکی خوشن ، یکی از long live می گه یکی دیگه آخر مراسم میاد می گه قبل مراسم از من می پرسیدید ویتا چی ، حال کردید کلی بازی معرفی کردیم براتون!!!!
Vita VS 3DS از لحاظ فروش شکستی می خوره مثل Xbox Vs PS2 ، اون ور کلی بازی AAA این ور کلا تعطیل...

بازی رایگان از طرف EA:
از اوضاع فاجعه بار که بگذریم ، EA دیشب گفت تا آخر مراسم 3 تا بازی توی استور فری هستن که می تونید بگیریدشون
NFS:MW برای Vita
Mirrors Edge برای PS3
PVZ: Garden Warfare برای PS4

فرصت رو از دست ندید ، سریع بازی ها رو به لیست دانلود اتون اضافه کنید

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,381
نام
امیرعلی

لینک دانلود 720p از مراسم دارید بذارید لطفا.

صدبار تریلر U4 رو دیشب تاحالا دیدم! الانم زدمش رو گوشی برم سر کار هم ببینمش :D

5209141792861718682_Naughty-Dog-Logo-co.jpg

RESPECT
^:)^

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
فقط در پنلشون از بازی و روند ساختش کمی اطلاعات میدن . اصلا قرار نبوده نمایش داشته باشه و برای e3 بوده . فقط واسه خوشحالی طرفدارای بیشمار بازی اینکارو کردن . پس بی انصافیه که بگیم چرا اینطوری معرفی شد . یکی مث team ico اینجوری خون همه رو توی شیشه کرده . یکی هم مثل ND و SANTA طرفدارا رو اینطور خوشحال میکنن .

20 سالگی PS توی این مراسم موندگار شد .

l353avfc29vunftg51gu.jpg

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,245
نام
نـــــــویـــــــــد
KillingFloor 2 به نظر مياد Coop داشته باشه در حد L4D به همراه خشونت بسيار بالا خون و خون ريزي بسيار زياد !
بازي بسيار فاني خواهد بود
كلا اينقدر بازي بود كه يه سري بازي هارو يا يادمون رفت يا كمتر بهش پرداختيم !

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,655
چقدر خندیدم به اونایی که امید دیدن Crash رو داشتن :d

اردر مردر هم همچنان چیز جالبی نیست به نظر من. فقط Uncharted 4 و Bloodborne. نمایش U4 به حدی عالی بود که بعد تموم شدنش چند دقیقه میخ شده بودم به صفحه youtube. این باز بودن محیط موقع مبارزات خیلی خوب شده، راه های مختلفی برای سرویس کردن دشمنا هست :D
در کل گیم پلی تو این دمو محشر بود.

بخند تا دنیا به روت بخنده :D کراش مسلماً در دست ساخت حالا اینکه کی معرفی میشه مشخص نیست :D

نظر بنده به نظر شما نزدیک تر است، آنچارتد که جای خود داره و بعداً بعد از دیدن کیفیت 1080 کامل نظرمو میگم، Bloodborne هم یکی دیگه از بازی های خوبه ولی اوردر من هیچ وقت نتونستم به عنوان یه انحصاری خفن بهش نگاه کنم و اصلاً در اون حد نمی بینمش. فقط شما اونجایی رو داشته باشه که دشمن ها به سنگ شلیک می کنن و یه سری خاک و گرد و غبار بلند میشه، وای دیوانه کننده است اونجا من وقتی زنده هم داشتم مراسم رو زنده نگاه می کردم اونم با کیفیت مویایل اون قسمت داغونم کرد.

گرچه از حق نگذریم تریلر اولی که از بازی منتشر شد یکمکی گرافیکش و جزئیاتش بالاتر از این تریلر بود. البته طبق معمول دوستان یه مقدار توقعاتشون رو بردن بالا و همین باعث شد که بعضی ها تو ذوقشون بخوره، یادتون نره الان اول نسل ِ!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر