مراسم Microsoft X018

دوست دارید از کدام یک از عناوین زیر اخبار و اطلاعات در این مراسم منتشر شود؟

• Halo Infinite

رای‌ها: 52 39.7%
  • Gears of War 5

رای‌ها: 57 43.5%
  • Ori and the Will of the Wisps

رای‌ها: 20 15.3%
  • Cuphead DLC

رای‌ها: 8 6.1%
  • Forza Horizon 4

رای‌ها: 8 6.1%
  • Crackdown 4

رای‌ها: 7 5.3%
  • Sea of Thieves Future DLCs

رای‌ها: 6 4.6%
  • Cyberpunk 2077

رای‌ها: 53 40.5%
  • Sekiro:Shadow Die Twice

رای‌ها: 32 24.4%
  • Fallout 76

رای‌ها: 9 6.9%
  • بازی های معرفی نشده از استودیو های تازه ی مایکروسافت نظیر Playground و Ninja Theory

رای‌ها: 89 67.9%
  • بازی های معرفی نشده از ناشرهای دیگر

رای‌ها: 43 32.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    131

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
4alc_xo18announceher-hero.jpg

مراسم Xbox Show پس از 8 سال بازگشت.
در برنامه 25 سپتامبر Inside Xbox،فیل اسپنسر از برگزاری مراسم X018 در تاریخ 10 نوامبر (20 آبان) در شهر مکزیکوسیتی کشور مکزیک خبر داد.
هم چنین وی عنوان کرد در این مراسم شاهد رونمایی ها و اخبار جدید از Xbox خواهیم بود.
مراسم X(Xbox Show) برای اولین بار در اکتبر 2001 پیش از عرضه کنسول Xbox در شهر کن فرانسه برگزار شد که در آن مایکروسافت از پروژه هایی نظیر Fable و Halo Combat Evolve رو نمایی کرد.
آخرین مراسم X به سال 2010 در شهر سانفرانسیسکو آمریکا بازمیگردد که در آن از Halo Reach،Alan Wake،Splinter Cell:Conviction،Final Fantasy XIII و Fable 3 نمایش و محتوا منتشر شد.
هم چنین شایان ذکر است که پیوستن استودیو Rare به Microsoft Game Studios در کنار نمایش هایی نظیر GTA IV و Gears of War در مراسم X06 در سال 2006 در شهر بارسلونا اسپانیا خبررسانی شد.
زمان برگزاری مراسم:
یکشنبه 20 آبان ساعت 00:30.
اطلاعات بیشتر:
تاریخچه مراسم X (Xbox Show)
Announcing X018, A Global Celebration of All Things Xbox - Xbox Wire

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
تا مدت محدودی میشه اضافه کرد اضافه کنی تا همیشه میمونه

Both versions of the game are only free for a limited time, but they are both games that are worthy of your time.

سواد انگلیسی من که می گه برای مدت محدودی هست حتی ادامش گفته بازی های ارزشمندی هستن برای این زمان

https://www.microsoft.com/en-GB/p/p...time/bnm7dm2n4mwl#activetab=pivot:overviewtab

• Like
Reactions: samijavid

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
Both versions of the game are only free for a limited time, but they are both games that are worthy of your time.

سواد انگلیسی من که می گه برای مدت محدودی هست حتی ادامش گفته بازی های ارزشمندی هستن برای این زمان

https://www.microsoft.com/en-GB/p/p...time/bnm7dm2n4mwl#activetab=pivot:overviewtab
سایت verge اینجوری نوشته
Microsoft has made Player Unknown’s Battlegrounds (PUBG) free to download and keep on Xbox One today.
اون خط دوم هم یعنی ارزش وقتی که براش میذارین رو دارن

• Like
Reactions: saphire

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سایت verge اینجوری نوشته
Microsoft has made Player Unknown’s Battlegrounds (PUBG) free to download and keep on Xbox One today.
اون خط دوم هم یعنی ارزش وقتی که براش میذارین رو دارن

سایت رو بیخیال لینک استور خود مایکی رو گذاشتم که گفته free for limited time اگر نه می زد free until decmber یا فلان تاریخ بر فرض حتی زیرش می تونید بازی هم به قیمت 50 دلار اینا برای همیشه بخرید اگر نه که دیگه خریدش هم کنسل می کرد اینیم که می گید معنیش درسته اما با توجه به but که زدی یعنی تاکید می کنید که ارزش این زمانی که می ذارید رو داره اگر نه که کلا فری بود از لغت but با ارزشمندی اصلا حرف نمی زد چون شما برای جنسی که همیشه برای شما فری هست که حرف ارزش زمانی زده نمی شه اگر همیشه فری بود می زد بازی های ارزشمندی هستن حرفی از زمانی که می ذارید پای بازی نمی زد.

کلا زبان انگلیسی خیلی قانون مند از زبان ما هست هر لغتی یا جمله ای جای خاصی به کار می ره برای همینم کسی که زبان مادریش نباشه خیلی بعیده بتونه مشابه خودشون حرف بزنه

• Like
Reactions: g4mer

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
اقا استور مایکروسفات گذاشته؟
چطور اددش کنم؟ برای من فقط گزینه buy داره

ویرایش.
یافتم هردوشو Get زدم ولی انگار فقط برای xbox هستن
نسخه PC رایگان ندارن؟

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
این لینک PES

https://www.microsoft.com/en-US/p/play-pro-evolution-soccer-2019-free-for-a-limited-time/bnm7dm2n4mwl?ranMID=24542&ranEAID=nOD/rLJHOac&ranSiteID=nOD_rLJHOac-sv1bhPLnHsQjzjnJ_yyTOQ&epi=nOD_rLJHOac-sv1bhPLnHsQjzjnJ_yyTOQ&irgwc=1&OCID=AID681541_aff_7593_1243925&tduid=(ir__c61z6p12kxbcc02zz6dcni33y32xke3uzjzwoi3w00)(7593)(1243925)(nOD_rLJHOac-sv1bhPLnHsQjzjnJ_yyTOQ)()&irclickid=_c61z6p12kxbcc02zz6dcni33y32xke3uzjzwoi3w00&activetab=pivot:overviewtab

اینم لینک پابجی

https://www.microsoft.com/en-us/p/p...time/c4ff5wjxxq2m#activetab=pivot:overviewtab

درباره اینکه موندگار هست یا نه، شاید باشه چون سابقه داشته به خاطر مراسم های مختلف یک بازی رو مدت زمان محدود رایگان کنند و همیشه باقی بمونه تو اکانتت (مثل تیکن برای E3 سه سال پیش و همین دوسالی که برای تماشای E3 از میکسر بازی رایگان میده)

وگرنه فری ویکند هر هفته داریم و پابجی هم قبلا بوده و چیز جدیدی نیست

اگر هم نبود که هیچی فدا سرتون چهارتا کلیک کردین فوقش دیگه :D

آخرین ویرایش:

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
تنها امید به بازیه ninja theory هست که یه حال و هوایی به مراسم بده
چیزی از سبک بازی لو نرفته و این که چه تمی داره؟
بازم H&S خواهیم دید به نظرتون؟

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
جالبه دو سال پیش همه فیل اسپنسر ترول میکردن میگفتن که فقط حرف میزنه ولی الان که واقعا داره به حرفایی که زد عمل میکنه و xbox نجات داده کسی چیزی نمیگه:D من که فن xbox نیستم اما با کاراش خیلی حال کردم امدن بازیاشون رو pc کمی به نفعم شده:-" ولی دوستان یه سوالی داشتم تا حالا شده فن های xbox به این که انحصاری ها رو pc میاد اعتراض کنن؟دوست داشتم این سوال بپرسم اخه فکر میکنم وشک ندارم که خیلیا فکر میکنن وقتی که کنسول انحصاری کامل نداشته باشه پس دلیلی نداره خیلیا اون کنسول بخرن:D

• Like
Reactions: payot and Only Xbox

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
جالبه دو سال پیش همه فیل اسپنسر ترول میکردن میگفتن که فقط حرف میزنه ولی الان که واقعا داره به حرفایی که زد عمل میکنه و xbox نجات داده کسی چیزی نمیگه:D من که فن xbox نیستم اما با کاراش خیلی حال کردم امدن بازیاشون رو pc کمی به نفعم شده:-" ولی دوستان یه سوالی داشتم تا حالا شده فن های xbox به این که انحصاری ها رو pc میاد اعتراض کنن؟دوست داشتم این سوال بپرسم اخه فکر میکنم وشک ندارم که خیلیا فکر میکنن وقتی که کنسول انحصاری کامل نداشته باشه پس دلیلی نداره خیلیا اون کنسول بخرن:D
از E3 2016 بود که بازی های XBOX ONE برای PC هم تایید شدن ولی توی بازار های جهانی خیلی فروش XBOX رو تحت تاثیر قرار نداد سند حرفم فروش ONE S هست دقیقا از بعد از E3 2016 فروش ONE به یکباره جهش پیدا کرد طوری که تا چند ماه متوالی پر فروش ترین کنسول امریکا بود در عین اینکه بازی هاش هم برای PC تایید شده بودن ولی روی فروش ONE تاثیر نذاشت همین الانم فروش بیشتر بازی های انحصاری مایکروسافت روی همون ONE هست تا PC
اما بازار ایران فرق داره من 800 تومن برای فورزا هورایزن4 خرج کردم حالا ممکنه هفته دیگه کرک بشه یه شخص دیگه مجانی دانلودش کنه همین طور که ما برای کوانتوم بریک 200 تومن پول دادیم الان خیلی ها کرکی مجانی بازی میکنن پس دلیلی هم نمیبینن XBOX بخرن ولی تفاوتی که هست خیلی ها مثل ما حاضرن هزینه بکنن ولی با کنسول راحت ترن مثل خیلی از بچه های همین سایت که ONE دارن
همه توی خونه یه لپ تاپ یا سیستم دارن ولی اولا برای اجرای بازی های روز خیلی قدرتمند نیست ثانیا علاقه ای به بازی با PC ندارن وقتی کنسول هست که به راحتی میشه گذاشت توی یه کوله پشتی و رفت CO-OP گیرز با رفقا بازی کرد و ثالثا قیمت کنسول که الان میشه با یک ONE معمولی رد دد بازی کرد ولی فعلا با GTX 1080 نمیتونی رد دد بازی کنی و خیلی دلایل دیگه از جمله خاطرات کودکی با کنسول

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر