مراسم Microsoft X018

دوست دارید از کدام یک از عناوین زیر اخبار و اطلاعات در این مراسم منتشر شود؟

• Halo Infinite

رای‌ها: 52 39.7%
  • Gears of War 5

رای‌ها: 57 43.5%
  • Ori and the Will of the Wisps

رای‌ها: 20 15.3%
  • Cuphead DLC

رای‌ها: 8 6.1%
  • Forza Horizon 4

رای‌ها: 8 6.1%
  • Crackdown 4

رای‌ها: 7 5.3%
  • Sea of Thieves Future DLCs

رای‌ها: 6 4.6%
  • Cyberpunk 2077

رای‌ها: 53 40.5%
  • Sekiro:Shadow Die Twice

رای‌ها: 32 24.4%
  • Fallout 76

رای‌ها: 9 6.9%
  • بازی های معرفی نشده از استودیو های تازه ی مایکروسافت نظیر Playground و Ninja Theory

رای‌ها: 89 67.9%
  • بازی های معرفی نشده از ناشرهای دیگر

رای‌ها: 43 32.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    131

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
4alc_xo18announceher-hero.jpg

مراسم Xbox Show پس از 8 سال بازگشت.
در برنامه 25 سپتامبر Inside Xbox،فیل اسپنسر از برگزاری مراسم X018 در تاریخ 10 نوامبر (20 آبان) در شهر مکزیکوسیتی کشور مکزیک خبر داد.
هم چنین وی عنوان کرد در این مراسم شاهد رونمایی ها و اخبار جدید از Xbox خواهیم بود.
مراسم X(Xbox Show) برای اولین بار در اکتبر 2001 پیش از عرضه کنسول Xbox در شهر کن فرانسه برگزار شد که در آن مایکروسافت از پروژه هایی نظیر Fable و Halo Combat Evolve رو نمایی کرد.
آخرین مراسم X به سال 2010 در شهر سانفرانسیسکو آمریکا بازمیگردد که در آن از Halo Reach،Alan Wake،Splinter Cell:Conviction،Final Fantasy XIII و Fable 3 نمایش و محتوا منتشر شد.
هم چنین شایان ذکر است که پیوستن استودیو Rare به Microsoft Game Studios در کنار نمایش هایی نظیر GTA IV و Gears of War در مراسم X06 در سال 2006 در شهر بارسلونا اسپانیا خبررسانی شد.
زمان برگزاری مراسم:
یکشنبه 20 آبان ساعت 00:30.
اطلاعات بیشتر:
تاریخچه مراسم X (Xbox Show)
Announcing X018, A Global Celebration of All Things Xbox - Xbox Wire

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
در کل جز اون دسته از ویژگی های دهن پر کنی هست ک استفاده زیادی نداره دقیقا مثل کراس پلی با pc. ماکرو زمانی ک فهمید سونی نمیخواد از کراس پلی پشتیبانی کنه، این داستان بلد کرد. وگرنه هر عقل سلیمی میدونه که کنسول و پیسی دوتا پلتفرم متفاوت هستن. اونی ک پی سی باز باشه نمیاد کنسول بخره ک روش rts بزنه فوقش یه کنسول پیدا میکنه rdr بازی کنه. معمولا هم کنسول باز ها سمت استراتژیک نمیرن.
من پلتفرم اصلیم ایکس باکس هست، فن AoE هم هستم، الان راحت میتونم بازی رو روی کنسول انجام بدم :D فکر نکنم افراد مثل من خیلی کم باشن.

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
در کل جز اون دسته از ویژگی های دهن پر کنی هست ک استفاده زیادی نداره دقیقا مثل کراس پلی با pc. ماکرو زمانی ک فهمید سونی نمیخواد از کراس پلی پشتیبانی کنه، این داستان بلد کرد. وگرنه هر عقل سلیمی میدونه که کنسول و پیسی دوتا پلتفرم متفاوت هستن. اونی ک پی سی باز باشه نمیاد کنسول بخره ک روش rts بزنه فوقش یه کنسول پیدا میکنه rdr بازی کنه. معمولا هم کنسول باز ها سمت استراتژیک نمیرن.
منم حرف شما رو قبول دارم و خودمم از اون دسته ای نیستم که بخوام موس و کیبورد با کنسول استفاده کنم.
اما چیزی که از سیاست های مایکروسافت معلومه اینکه در تلاشه تا دو تا پلتفورم ویندوز و اکس باکس رو شبیه هم بکنه،نمی دونم هم چه سرانجامی این کار داره برای مایکروسافت،اما برای گیمر ها تا الان بد نشده،عرضه بازی های مایکروسافت برای پی سی که به نفع پی سی پلیر ها شد و نوش جون شون،از این طرف هم کسایی که هزینه پی سی نداشتن و کنسول دارن میتونن در آینده خیلی بازی های RTS پلی کنن.
در کل تمام این جریانات سرویس های مختلف،موس و کیبورد و Project xCloud و ... فقط برای اینکه مایکروسافت دنبال تبدیل اکس باکس به سرویسی ه که هم جا هست فارق از هر سخت افزاری؛و نمیدونیم که در آینده چی برای این تفکر پیش میاد ولی برای ما گیمرها که تا حالا بد نشده.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: dark_knight and x-x

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
وقتی اعلام کردن FanFest قرار هستش در قالب Xbox Insider اجرا بشه فهمیدم با چیز مسخره‌ای از نوع اجرا طرفیم، به چند نفر هم گفتم هایپ رو پایین بیارید :D
اما در کل، محتوا خیلی هم بد نبود اما اون وسطا گم شد:D

- dmc5 خیلی خوبه! امروز هم پنل داره
- پشتیبانی از موس و کیبورد خیلی خبر خوییه، همه ی شرکت ها هم مختار هستند که این قابلیت رو به بازیشون اضافه کنند یا نه.children of morta هم باز بود که خبر خوشحال کننده ای
- در مورد گیم پس، واقعا دارن عالی عمل میکنه اما کاش تام رایدر هم اضافه میشد
-اومدن سری سیزده فاینال فانتزی ها و همین طور اومدن نسخه های ۷ ، ۹ ، ۱۰ و ۱۰-۲ و ۱۲ خبر بسیار خوبیه. یک عنوان دیگه هم بود،یادم نمیاد:D
-kh III هم خیلی خوبه،مبارک طرفداراش:D
-Dlc فروزا عالی بودش،منتظرم:D
-خرید دو شرکت inXile و ابسیدین هم خیلی خفن بود مخصوصا inXile که اصلا شایعه‌ای هم نبود دور و برش.امیدوارم هر سال Rpg خفن ببینیم ازشون:D

چندتا نکته منفی!

-از ashen و below باز خبری نشد در حالی که گفته بودن 2018 بازی ها ریلیز میشن
-این تماشاچی‌ها چی زده بودن؟! ساقیشون خیلی خوب بودش!
-کاش یک بازی جدید معرفی میکردن

یک مورد دیگه که خیلی به نظرم بد بودش به غیر از نحوه اجرا این بود که یک سری از خبرها رفت برای گیم اواردز:D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
وقتی اعلام کردن FanFest قرار هستش در قالب Xbox Insider اجرا بشه فهمیدم با چیز مسخره‌ای از نوع اجرا طرفیم، به چند نفر هم گفتم هایپ رو پایین بیارید :D
اما در کل، محتوا خیلی هم بد نبود اما اون وسطا گم شد:D

- dmc5 خیلی خوبه! امروز هم پنل داره
- پشتیبانی از موس و کیبورد خیلی خبر خوییه، همه ی شرکت ها هم مختار هستند که این قابلیت رو به بازیشون اضافه کنند یا نه.children of morta هم باز بود که خبر خوشحال کننده ای
- در مورد گیم پس، واقعا دارن عالی عمل میکنه اما کاش تام رایدر هم اضافه میشد
-اومدن سری سیزده فاینال فانتزی ها و همین طور اومدن نسخه های ۷ ، ۹ ، ۱۰ و ۱۰-۲ و ۱۲ خبر بسیار خوبیه. یک عنوان دیگه هم بود،یادم نمیاد:D
-kh III هم خیلی خوبه،مبارک طرفداراش:D
-Dlc فروزا عالی بودش،منتظرم:D
-خرید دو شرکت inXile و ابسیدین هم خیلی خفن بود مخصوصا inXile که اصلا شایعه‌ای هم نبود دور و برش.امیدوارم هر سال Rpg خفن ببینیم ازشون:D

چندتا نکته منفی!

-از ashen و below باز خبری نشد در حالی که گفته بودن 2018 بازی ها ریلیز میشن
-این تماشاچی‌ها چی زده بودن؟! ساقیشون خیلی خوب بودش!
-کاش یک بازی جدید معرفی میکردن

یک مورد دیگه که خیلی به نظرم بد بودش به غیر از نحوه اجرا این بود که یک سری از خبرها رفت برای گیم اواردز:D
فکر کنم برخی فنهای ایکس باکس که سرشون به تنشون میارزه هم قبول نکنن که اینها فن بودن چون توهینه یه جورایی و سطح هرچی فنه رو به زیر کشیدن ، یه مشت لات !!! که فقط کولی بازی در میاوردن ، براشون مهم نبود عوامل چی میگن ، فقط دهن باز میکرد شروع میکردن به اربده کشیدن ! ، آخرشم که حموم زنونه شد ، همهمه راه انداخته بودن وسط صحبتا .
و اینکه هر سال بعضیا بیان توی تاپیک بگن انتظار PSX رو نداشته باشین ، انتظار نداشته باشین این E3 فلان بشه سونی قضیش فرق میکنه ، زیادی چیپ شده و ماله کشی روی وخامت اوضاعه . حالا TGA تقریبا نزدیکه ببینیم اونجا چه گلی به سر فناش میرنه .

• Like
Reactions: g4mer

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
فکر کنم برخی فنهای ایکس باکس که سرشون به تنشون میارزه هم قبول نکنن که اینها فن بودن چون توهینه یه جورایی و سطح هرچی فنه رو به زیر کشیدن ، یه مشت لات !!! که فقط کولی بازی در میاوردن ، براشون مهم نبود عوامل چی میگن ، فقط دهن باز میکرد شروع میکردن به اربده کشیدن ! ، آخرشم که حموم زنونه شد ، همهمه راه انداخته بودن وسط صحبتا .
و اینکه هر سال بعضیا بیان توی تاپیک بگن انتظار PSX رو نداشته باشین ، انتظار نداشته باشین این E3 فلان بشه سونی قضیش فرق میکنه ، زیادی چیپ شده و ماله کشی روی وخامت اوضاعه . حالا TGA تقریبا نزدیکه ببینیم اونجا چه گلی به سر فناش میرنه .
من در مورد مقایسه کردن با PSX اصلا کاری ندارم چون اون هم سال آخرش بی تعارف اصلا خوب نبود
اما این قرار بود اول FanFest به سبک کنفرانسی باشه اما یهو تبدیل شد به Xbox Insider و همه چیزو خراب کردن
سال های قبل که X برگذار می کردن خیلی خوب بودش و بازی های بزرگ نمایش میدادن اما این سری گند زدن:D
در مورد TGA هم فکر کنم سوتفاهم شد، اون جا هم نباید در مورد انحصاری های مایکرو انتظار خاصی داشته باشیم. چون فقط گفتن در مورد بعضی چیزها نمی تونند الان صحبت کنند و باید تا TGA صبر کرد.
من فکر می کنم در بهترین حالت باید تا E3 دو سال دیگه صبر کرد تا بازی های استدویوهای جدید رو دید:D
سال دیگه Gears 5 رو دارند و بازی های سونی، همین مارو بس است:D

7 تا استودیو خریده کاری کرده که کمپانی های درجه 7و8 و ورشکسته مثل سونی توی خواب شب شون هم نمیتونن ببینن خرید این همه استودیو رو بعد از رو هم نمیرن
rebuild کردن استدویوها هم کم چیزی نیست! مایکرو عادت داره در استدیوهاش رو ببنده، سونی حوصله بیشتری داره و بهشون فرصت میده تا از اول استدیو رو درست کنند.
این خریدها تا زمانی که بازی هاشون بیرون نیاد، خودش رو نشون نمیده:D
عجله نکنید:D

• Like
Reactions: g4mer

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
من در مورد مقایسه کردن با PSX اصلا کاری ندارم چون اون هم سال آخرش بی تعارف اصلا خوب نبود
اما این قرار بود اول FanFest به سبک کنفرانسی باشه اما یهو تبدیل شد به Xbox Insider و همه چیزو خراب کردن
سال های قبل که X برگذار می کردن خیلی خوب بودش و بازی های بزرگ نمایش میدادن اما این سری گند زدن:D
در مورد TGA هم فکر کنم سوتفاهم شد، اون جا هم نباید در مورد انحصاری های مایکرو انتظار خاصی داشته باشیم. چون فقط گفتن در مورد بعضی چیزها نمی تونند الان صحبت کنند و باید تا TGA صبر کرد.
من فکر می کنم در بهترین حالت باید تا E3 دو سال دیگه صبر کرد تا بازی های استدویوهای جدید رو دید:D
سال دیگه Gears 5 رو دارند و بازی های سونی، همین مارو بس است:D

rebuild کردن استدویوها هم کم چیزی نیست! مایکرو عادت داره در استدیوهاش رو ببنده، سونی حوصله بیشتری داره و بهشون فرصت میده تا از اول استدیو رو درست کنند.
این خریدها تا زمانی که بازی هاشون بیرون نیاد، خودش رو نشون نمیده:D
عجله نکنید:D
سونی که حوصله بیشتری داره قبول ولی همین کمپانی صبور چه بلایی سره سازنده درایوکلاب اورد:D:D

• Like
Reactions: SHAYAN1999

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
................ که سر شوهای شرکت ها و ادمای توی مراسم ها هم کل کل میکنن :)) یعنی گل بگیرن اون زندگیو که دغدغه اش شده این چیزا :))

من اصن کاری به این قضایا ندارم فن هیچ وری هم نیستم ولی جدی تا حالا ندیده بودم همچین موردی رو که سر یه مراسم و شو هم ادم بخواد اینطوری کنه :))
میدونی این حرف شما یعنی چی؟
یعنی توهین به دغدغه دیگران!
ببین هر انسانی از یه سری دغدغه و تفکر تشکیل شده یکی ممکنه دغدغش این باشه تا شب 50 هزار تومن دربیاره که فقط شب گشنه نخوابه یکی هم دغدغش کل کل سر همین کنفرانس ها که یه چیز رایجی تو همه جا جهانه و هر بار سر این مراسم ها مثل E3 کلی کل کل میشه و یکی دغدغش اینه تیم فوتبال محبوبش برنده بشه!
این حرف شما مثل اینه یکی بیاد بهتون بگه گل بگیرن اون زندگیتو که طرفدار یه تیم فوتبالی و سرش مثلا کل کل میکنی حرص میخوری همونقدر احمقانه این تفکرات برا دهه 50 و 40 بود چرا یه دهه 60 و 70 دیگه باید چنین تفکراتی داشته باشه!
همین الانم یکی دغدغش اینه 20 ماشین لوکسشو بخره یکی تو آرزو پراید صبح تا شب جون میکنه این دغدغه ها رو شرایط زندگی بوجود میاره و ما نباید به خودمون اجازه بدیم به دغدغه دیگران توهین کنیم چون واقعا یکی از بدترین توهین ها همینه!
طبق نظر شما اصلا چیزی به نام طرفداری و فن بودن رو باید برد زیر سوال

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
میدونی این حرف شما یعنی چی؟
یعنی توهین به دغدغه دیگران!
ببین هر انسانی از یه سری دغدغه و تفکر تشکیل شده یکی ممکنه دغدغش این باشه تا شب 50 هزار تومن دربیاره که فقط شب گشنه نخوابه یکی هم دغدغش کل کل سر همین کنفرانس ها که یه چیز رایجی تو همه جا جهانه و هر بار سر این مراسم ها مثل E3 کلی کل کل میشه و یکی دغدغش اینه تیم فوتبال محبوبش برنده بشه!
این حرف شما مثل اینه یکی بیاد بهتون بگه گل بگیرن اون زندگیتو که طرفدار یه تیم فوتبالی و سرش مثلا کل کل میکنی حرص میخوری همونقدر احمقانه این تفکرات برا دهه 50 و 40 بود چرا یه دهه 60 و 70 دیگه باید چنین تفکراتی داشته باشه!
همین الانم یکی دغدغش اینه 20 ماشین لوکسشو بخره یکی تو آرزو پراید صبح تا شب جون میکنه این دغدغه ها رو شرایط زندگی بوجود میاره و ما نباید به خودمون اجازه بدیم به دغدغه دیگران توهین کنیم چون واقعا یکی از بدترین توهین ها همینه!
طبق نظر شما اصلا چیزی به نام طرفداری و فن بودن رو باید برد زیر سوال

من اصن مشکلی با فن و فن بازی ندارم خودمم قبلا حوصله داشتم اینکارا رو میکردم ولی هرچیزی یه حد و حدودی داره دیگه.اینکه بیایی به ادمای توی سالن گیر بدی و ربطش بدی به همه چیز.

حالا نمیدونم چرا با فوتبال مقایسه کردی ولی مث این میمونه یکی بیاد بگه فلانی عجب تیم داغونی داری خواهر زن دفاعتون خیلی زشته ! در این حد مضحک و خنده دار .

و در نهایت اینکه قبول دارم نباید از اون جمله استفاده میکردم، پاکش کردم ...

Mohammadzare

کاربر سایت
Oct 26, 2018
225
نام
محمد
اگه ماکرو به اینا ازادی عمل نده و بخواد فقط براشون کلون سازی کنن بارم راه به جایی نمیبره الانم اگه گرز ۵ نتونه واقعا یک متای بالای ۹۰ بیاره دیگه عملا میخ اینم زدن به تابوت Halo هم که معلوم نیست چی بشه

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
من خودم از عدم آگاهی فکر می کردم دیشب کنفرانسه ولی در اصل یه همایش بود که باز هم توش خبرهای مهمی هم دادند (خرید دو استودیو، اضافه شدن هل بلید و اوری به گیم پس، وانِ ایکس 400 دلاری) ولی فرمت اجرا اسفناک بود. به هر حال ...
مایکروسافت برای هر ژانر یه استودیوی اسمی داره. دیگه دلیلی برای از دست دادن نسل بعد نداره.

پ.ن: این ترول ها از سر ملاله، برای شکستن روزمرگی.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
مایکروسافت عقلش کار نمیکنه دیگه، باید از بازی های جدیدش که 5 سال دیگه هم عرضه نمیشن یه لوگو نشون میداد تا کیفیت کنفرانس رو بالا ببره، تو این مدت هم ملت می نشستن کلی تئوری سر هم میکردن و سرگرم میشدن:D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
بین این بحثا battletoads و بازی نینجا تئوری که یجورایی نمایششون تایید شده بود چی شد؟اونجوری که سازنده های bt گفته بودن حظورش حتمی بود دست کم این که میتونستن نشون بدن بجای اون cd بی سروته که احتمالا متای زرد در انتظارشه(دیگه با رفتن کارگردانش معلومه وضعش چقدر خرابه) یه بازی 2d رو هم یعنی نمیتونن برا نمایش اماده کنن:|
تمام چیزایی که نشون دادن همونایی بود که قبل نمایش تایید کرده بودن اون 7 مورد هیجان انگیزش کجاست؟بگیم 2تاش خبر خرید استودیو بقیش چی؟:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر