مراسم Microsoft X018

دوست دارید از کدام یک از عناوین زیر اخبار و اطلاعات در این مراسم منتشر شود؟

• Halo Infinite

رای‌ها: 52 39.7%
  • Gears of War 5

رای‌ها: 57 43.5%
  • Ori and the Will of the Wisps

رای‌ها: 20 15.3%
  • Cuphead DLC

رای‌ها: 8 6.1%
  • Forza Horizon 4

رای‌ها: 8 6.1%
  • Crackdown 4

رای‌ها: 7 5.3%
  • Sea of Thieves Future DLCs

رای‌ها: 6 4.6%
  • Cyberpunk 2077

رای‌ها: 53 40.5%
  • Sekiro:Shadow Die Twice

رای‌ها: 32 24.4%
  • Fallout 76

رای‌ها: 9 6.9%
  • بازی های معرفی نشده از استودیو های تازه ی مایکروسافت نظیر Playground و Ninja Theory

رای‌ها: 89 67.9%
  • بازی های معرفی نشده از ناشرهای دیگر

رای‌ها: 43 32.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    131

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
4alc_xo18announceher-hero.jpg

مراسم Xbox Show پس از 8 سال بازگشت.
در برنامه 25 سپتامبر Inside Xbox،فیل اسپنسر از برگزاری مراسم X018 در تاریخ 10 نوامبر (20 آبان) در شهر مکزیکوسیتی کشور مکزیک خبر داد.
هم چنین وی عنوان کرد در این مراسم شاهد رونمایی ها و اخبار جدید از Xbox خواهیم بود.
مراسم X(Xbox Show) برای اولین بار در اکتبر 2001 پیش از عرضه کنسول Xbox در شهر کن فرانسه برگزار شد که در آن مایکروسافت از پروژه هایی نظیر Fable و Halo Combat Evolve رو نمایی کرد.
آخرین مراسم X به سال 2010 در شهر سانفرانسیسکو آمریکا بازمیگردد که در آن از Halo Reach،Alan Wake،Splinter Cell:Conviction،Final Fantasy XIII و Fable 3 نمایش و محتوا منتشر شد.
هم چنین شایان ذکر است که پیوستن استودیو Rare به Microsoft Game Studios در کنار نمایش هایی نظیر GTA IV و Gears of War در مراسم X06 در سال 2006 در شهر بارسلونا اسپانیا خبررسانی شد.
زمان برگزاری مراسم:
یکشنبه 20 آبان ساعت 00:30.
اطلاعات بیشتر:
تاریخچه مراسم X (Xbox Show)
Announcing X018, A Global Celebration of All Things Xbox - Xbox Wire

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
هدف این همایش نشون دادن گسترش گیم‌پس و صد البته خانواده اکس‌باکس بود، از اولم توقع یه E3 رو نباید ازش داشت، همه اینا نشون می‌ده با همین فرمون آینده اکس‌باکس خیلی روشنه!!
پ.ن: یا خدا، برایان فارگو و InXile، من دیگه صحبتی ندارم!!!!!

محتوای نمایش با یکی دوتا ایتم دیگه اوکی بود، همین پابجی که هنوز برای PS4 نیامده ولی اینجا برای گیم پس تایید شده خودش خیلی عظیمه ولی مشکل اصلی با نوع برگذاری بود

یک تریلر از Ori 2 و تاریخ عرضه
یک تاریخ برای SO نسخه پی سی
تایید AoE و RoN برای اکس باکس
و ...

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
بعضیا یجور می گن بیدار موندیم انگار ساعت 9 شب شیرشون رو می خورن می خوابن همیشه :D
ساعت 4 صب نبوده که ...
تنها نکته مثبت این جشن (به کنفرانس نمی خورد اصلا ) گیم پس بود از 16 تا به شخصه با 4 تا عنوان حال کردم
انتظار داشتم در حین کنفرانس بازی آخر لیست یه بمب باشه مث tomb raider ولی نبود
موس و کیبورد هم به زودی پیشرفت می کنه و اگه رو فورتنایت استقبال بشه به نظرم عنوان های بزرگ هم اضافه می کنن این قابلیت رو
بقیه چیزا بهتر که اینجا معرفی شد تا e3 2019 خوش بین باشید
استدیو هایی که اضافه شدن هم برای بازیکن ها قدیمی واقعا حکم الماس رو دارن
من دوغ میخورم ،میخوابم
حماقت ماکروسافت میدونید کجاست ؟ این که فک میکنه مخاطب هارکوردش پشم حساب نمیکنه این مدل معرفی ها رو ! مخاطب این مدل نمایش اصولا فن های هاردکور هستن بعد ماکروسافت میاد یـ جور نمایش میده انگار کسی به پشمه که مثلا JC4 چجوریه ! بعد یـ سری ملت ندیده رو اوردن جلو دوربین میگن ببینید چقدر ملت هیجان زدن ! هر کسی که کمی چیزی از صنعت میدون که یـ شیت شو اشغال بیشتر نبود صرفا همون گیم پس مهم بود که عملا بازی با اعداد بود بقیه اجرا ها در حد فاجعه بودن ! معرفی استدیوی ها هم اینقدر بد بود که حد نداشت ....
حماقت نیست،این نسل خود ماکرو دنبال تموم کردنشه،از معرفی زودهنگام نسل بعد تا خرید استودیو بجای گرفتن انحصاری.
داره برنامه میان مدت میریزه،اگه بتونه کاری کنه این استودیوها بازی خوب بسازن.قطعا موفق میشه.ولی اگه اینا ضعیف عمل کنن.کلا ماکرو میشه مثل همین نسل.
یجورایی ماکرو شاید اومده بود برگردونه xbox show رو .
و از الان برا سال بعدی خودشو آماده کنه.

Mohammadzare

کاربر سایت
Oct 26, 2018
225
نام
محمد
این obsidian واقعا استودیو خوبیه اون Fallout vegas هم پتانسیلش بیشتر بخاطر ضعق کنسول ها به هدر رفت وگرنه اینا کلا بازی های خوبی میسازن اون یکی هم که Westland داره کلا دو تا استودیو گردن کلفت گرفت ماکزو فقط باید از لحاظ انجین درست حسابی هم تجهیز کنن فرست پارتی ها رو که اینده روشنی در نظر گرفتن برای خودشون

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,467
نام
محمد
خرید Obsidian خبر بزرگی هست به شرط اینکه حقوق اون بازی که داره میسازه رو هم از T2 خریده باشن، در غیر این صورت خنده دار میشه قضیه :D بازی بزرگی هم هست و اکثر اعضای استودیو دارن روش کار میکنن. استودیو برایان فارگو هم خرید عجیبی هست، البته نمیشه گفت خرید خیلی خوبیه چون باید دید اصلا هدف مایکروسافت از این خرید چیه ولی کسی انتظار همچین خریدی رو نداشت. در کل گسترش استودیوهای مایکروسافت خیلی خوبه، یکی دو سال آینده چند تایی بازی جدید معرفی میکنن احتمالا. مراسم هم رو هم من ندیدم ولی گویا شکل اجراش خیلی چرت بوده :D

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
خرید Obsidian خبر بزرگی هست به شرط اینکه حقوق اون بازی که داره میسازه رو هم از T2 خریده باشن، در غیر این صورت خنده دار میشه قضیه :D بازی بزرگی هم هست و اکثر اعضای استودیو دارن روش کار میکنن. استودیو برایان فارگو هم خرید عجیبی هست، البته نمیشه گفت خرید خیلی خوبیه چون باید دید اصلا هدف مایکروسافت از این خرید چیه ولی کسی انتظار همچین خریدی رو نداشت. در کل گسترش استودیوهای مایکروسافت خیلی خوبه، یکی دو سال آینده چند تایی بازی جدید معرفی میکنن احتمالا. مراسم هم رو هم من ندیدم ولی گویا شکل اجراش خیلی چرت بوده :D
تاپ گیر رو ریخته بودن تو اکس باکسا

• Like
Reactions: g4mer

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
کاملا غیر حرفه ای
کاملا ضعیف
آخه یست نفر ک مست کردن که با اشاره لیدر پشت دوربین سر شوق میان ک واس الان نیست:|
این حرکتا تو ایرانم مسوخ شده اینا کجای کارن
اصلا دلیلی نداشت لایو شو داشته باش البته بغیر اخبار گیم پس و خرید استدیو های واقعا بزرگ
اما نحوه اجرا و حال و هوای اجرا بطور عجیبی حال بهم زن بود واقعا ماکرو باید ی فکر اساسی برا این قضیه بکنه (مثلا ی استدیو تبلیغاتی قوی بخره پرزنتشون قوی بشه و محتوا رو خوب بچشم بیارن و ارایه بدن:D) ماکرو هممونو پولکی کرده:))
اما بدور از شوخی واقعا در خور برند اکس باکس نبود نمایش و اجرا
دمشون گرم عجب استدیو هایی رو خریدن>:):D:D:D

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
این قدر نحوه نمایش خودمونی بود که خبرهای مهم هم اون وسط گم شد.
از نظر من 2 تا خبر خیلی مهم داشت این شو،برنامه،کنفرانس یا هرچی که بود.
یکی خرید استودیو های جدید بود خصوصا Obsidian
و یکی هم پشتیبانی از موس و کیبورد
مورد آخری جدا از اینکه پای بازی های RTS به صورت جدی به اکس باکس باز میشه،خیلی از بازی ها مثل پابجی واقعا واقعا بازی رو با کنترلر خیلی سخت کردن،از کار کردن با اینونتری بگیر تا ریلود و ... و از همه مهم تر اینکه خیلی از بازی هایی که میان توی استیم از سازنده های مستقل یا کمتر شناخته شده با این کار راه برای عرضه بازی هاشون روی اکس باکس یک پله راحت تر شد.
اما مایکروسافت...
نمیدونم چرا هنوز مایکروسافت داره آزمون و خطا میکنه
امیدوارم هر مدل خراب کاری این چنینی می خوان انجام بدن رو انجام بدن که نسل بعد جای هیچ اشتباهی نیست.

• Like
Reactions: g4mer

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
این قدر نحوه نمایش خودمونی بود که خبرهای مهم هم اون وسط گم شد.
از نظر من 2 تا خبر خیلی مهم داشت این شو،برنامه،کنفرانس یا هرچی که بود.
یکی خرید استودیو های جدید بود خصوصا Obsidian
و یکی هم پشتیبانی از موس و کیبورد
مورد آخری جدا از اینکه پای بازی های RTS به صورت جدی به اکس باکس باز میشه،خیلی از بازی ها مثل پابجی واقعا واقعا بازی رو با کنترلر خیلی سخت کردن،از کار کردن با اینونتری بگیر تا ریلود و ... و از همه مهم تر اینکه خیلی از بازی هایی که میان توی استیم از سازنده های مستقل یا کمتر شناخته شده با این کار راه برای عرضه بازی هاشون روی اکس باکس یک پله راحت تر شد.
اما مایکروسافت...
نمیدونم چرا هنوز مایکروسافت داره آزمون و خطا میکنه
امیدوارم هر مدل خراب کاری این چنینی می خوان انجام بدن رو انجام بدن که نسل بعد جای هیچ اشتباهی نیست.
من در جریان نحوه پشتیبانی از موس و کیبورد نیستم ولی این کار اکوسیستم کنسول ها رو بهم میریزه.
کنسول میخری که روی مبل لم بدی و بازی کنی نه این که پشت میز بشینی!
نکته مهم تر این که 100% در مقابل کسی که از موس و کیبورد استفاده میکنه بازنده هستی. تنها راه حل اینکه بازیکن هایی که از موس و کیبورد استفاده می کنن از بقیه جدا بشن یا فقط کراس پلی با pc بازی کنن.
این نسل چون ماکرو عقب افتاده هر کاری برای فروش بیشتر انجام میده. باید دید نسل بعد هم از گیم پس ، پشتیبانی از موس و کیبورد و... خبری هست؟

• Like
Reactions: g4mer and OceanSky

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
من در جریان نحوه پشتیبانی از موس و کیبورد نیستم ولی این کار اکوسیستم کنسول ها رو بهم میریزه.
کنسول میخری که روی مبل لم بدی و بازی کنی نه این که پشت میز بشینی!
نکته مهم تر این که 100% در مقابل کسی که از موس و کیبورد استفاده میکنه بازنده هستی. تنها راه حل اینکه بازیکن هایی که از موس و کیبورد استفاده می کنن از بقیه جدا بشن یا فقط کراس پلی با pc بازی کنن.
این نسل چون ماکرو عقب افتاده هر کاری برای فروش بیشتر انجام میده. باید دید نسل بعد هم از گیم پس ، پشتیبانی از موس و کیبورد و... خبری هست؟
اینکه بازی ای از موس و کیبورد پشتیبانی کنه دست سازنده است،همه بازی ها قرار نیست پشتیبانی کنن،مثلا دلیلی نداره که CoD از موس و کیبورد پشتیبانی کنه.
بازی هایی هم که پشتیبانی میکنن احتمالا توی فیلتر های سرچ برای مچ میکینگ این قابلیت رو اضافه میکنن که کسی که کنترلر داره براش بازی ای سرچ بشه که پلیری با موس و کیبورد نداشته باشه (من فورتنایت بازی نمیکنم اما تو اخبار خونده بودم این قابلیت رو سر جریان کراس پلی با پی سی اپیک اضافه کرده).
من خودم هم از این قابلیت استفاده نخواهم کرد اما ویژگی خوبیه که بازی هایی مثل سبک RTS پا شون به اکس باکس باز میشه.
در مورد نسل بعد هم خبری ندارم چی میشه.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
دوستان یکم درباره nXile Entertainment و برایان فارگو بگن ببینیم چطور استودیویی هست واقعا RPG سازی در حد ابسیدین هست؟
فقط در همین حد بدونین که InXile بعد از اتفاقاتی که واسه اینترپلی افتاد توسط خود برایان فارگو تاسیس شد و اینترپلی استدیویی بود که خالق عناوینی مثل فالوت و ویست‌لند هست!
کلا یه‌جورایی پدر معنوی امثال بایوور و بلیزارد و حتی همین ابسیدیان حساب میشه اینترپلی و البته موسسش خود برایان فارگو!:D

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
اینکه بازی ای از موس و کیبورد پشتیبانی کنه دست سازنده است،همه بازی ها قرار نیست پشتیبانی کنن،مثلا دلیلی نداره که CoD از موس و کیبورد پشتیبانی کنه.
بازی هایی هم که پشتیبانی میکنن احتمالا توی فیلتر های سرچ برای مچ میکینگ این قابلیت رو اضافه میکنن که کسی که کنترلر داره براش بازی ای سرچ بشه که پلیری با موس و کیبورد نداشته باشه (من فورتنایت بازی نمیکنم اما تو اخبار خونده بودم این قابلیت رو سر جریان کراس پلی با پی سی اپیک اضافه کرده).
من خودم هم از این قابلیت استفاده نخواهم کرد اما ویژگی خوبیه که بازی هایی مثل سبک RTS پا شون به اکس باکس باز میشه.
در مورد نسل بعد هم خبری ندارم چی میشه.
در کل جز اون دسته از ویژگی های دهن پر کنی هست ک استفاده زیادی نداره دقیقا مثل کراس پلی با pc. ماکرو زمانی ک فهمید سونی نمیخواد از کراس پلی پشتیبانی کنه، این داستان بلد کرد. وگرنه هر عقل سلیمی میدونه که کنسول و پیسی دوتا پلتفرم متفاوت هستن. اونی ک پی سی باز باشه نمیاد کنسول بخره ک روش rts بزنه فوقش یه کنسول پیدا میکنه rdr بازی کنه. معمولا هم کنسول باز ها سمت استراتژیک نمیرن.

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
فقط در همین حد بدونین که InXile بعد از اتفاقاتی که واسه اینترپلی افتاد توسط خود برایان فارگو تاسیس شد و اینترپلی استدیویی بود که خالق عناوینی مثل فالوت و ویست‌لند هست!
کلا یه‌جورایی پدر معنوی امثال بایوور و بلیزارد و حتی همین ابسیدیان حساب میشه اینترپلی و البته موسسش خود برایان فارگو!:D
دمت گرم
پس غولیه برا خودش این فارگو

• Like
Reactions: Grey Warden

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر