مخلوقات شما در Spore !

سلام !

spore_1280x1024.gif

بالاخره داریم به زمان اومدن بازی ای که قراره تحولی در دنیای بازیها باشه ( خب , خب , خب ! انقدر این حرف رو شنیدیم که ... ) نزدیک میشیم. چند روز پیش بخش ساختن مخلوقات این بازی به صورت ناقص ( 25% ) برای دانلود عرضه شد که به نظر خود من و خیلی های دیگه چیز واقعآ جالبیه.
اول از همه برای دانلود کردن این دمو ( یا بهتره بگیم Creature Creator ) از لینکهای زیر استفاده کنین. ( خودم چون موقع دانلود کردنش اکانت Rapidshare نداشتم اون رو امتحان نکردم ) :
Rapidshare :
Code:
http://rapidshare.com/files/122348646/SCCTrialSetup.part1.rar 
http://rapidshare.com/files/122355754/SCCTrialSetup.part2.rar
پسورد :
Code:
[EMAIL="SporeLover@Warez-BB.org"]SporeLover@Warez-BB.org[/EMAIL]

اگه از تورنت استفاده میکنین برین اینجا ( خودم از اینجا گرفتم و درست بود )

وقتی هم که بازی رو گرفتین و نصب کردین , برای کامل تر کردن اون ( از 25% تبدیل میشه به 75% ) میتونین از این لینک استفاده کنین.
وقتی فایل بالا رو دانلود کردین , به قسمت X:\Program Files\Electronic Arts\SPORE\Data برین و "CSA_Main.package" رو بندازین توی Data و تمام.

======================================

نمیدونم استقبال بچه ها از این بازی چقدر هست ولی ارزش امتحان کردنش رو داره. اگه بازی رو گرفتین و خوشتون اومد , جک و جونورهایی که میسازین رو اینجا بزارین که بقیه دوستان هم ببینن ! میتونین ازشون فیلمبرداری هم بکنین و در حالتهای مختلف عکس بگیرین و خلاصه بقیه رو از مخلوقات خودتون بی نصیب نزارین !

این دو تا اولین جونورهای من هستن !!

موفق باشین

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
گرافیک بازی به نظر نا امید کننده میاد !؟
متاسفانه اکثر گیمرها تو ایران اول گرافیک رو نگاه میکنند و کاری به گیم پلی ندارند.چیزی که این بازی رو به یک شاهکار تبدیل کرده خلاقیت و گیم پلی نواورانه ی اون هست.;)

Luis Sera

کاربر سایت
Apr 26, 2007
202
خیر من به هیچ عنوان اول به گرافیک نگاه نمی کنم ...
اگر گرافیک برام مهم بود مخالف 100% بازی کرایسیس نبودم !
ولی چنین بازی برای اینکه بتونه گیمر رو به عمق بازی ببره نیاز به یه گرافیک جذاب داره !
گرافیک در پاییه اول قرار نداره اما بخش عظیمی از بازی رو شامل میشه !
و بازی که گرافیک خوبی نداشته باشه معمولا بازی معروفی نمیشه ... برای مثال فکرشو بکنید در این بازی پیشرفت کنید و وارد فضا بشید فکر می کنید اگر فضا و کهکشان ها گرافیک و فیزیک خوبی نداشته باشه این کار لذتی داره !؟ البته در این بازی من چنین حرفی نمیزنم که گرافیکش پایین هست چون هنوز بازی نکردم اما فکر میکنم گرافیک قابل قبولی داره ...

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
خیر من به هیچ عنوان اول به گرافیک نگاه نمی کنم ...
اگر گرافیک برام مهم بود مخالف 100% بازی کرایسیس نبودم !
ولی چنین بازی برای اینکه بتونه گیمر رو به عمق بازی ببره نیاز به یه گرافیک جذاب داره !
گرافیک در پاییه اول قرار نداره اما بخش عظیمی از بازی رو شامل میشه !
و بازی که گرافیک خوبی نداشته باشه معمولا بازی معروفی نمیشه ... برای مثال فکرشو بکنید در این بازی پیشرفت کنید و وارد فضا بشید فکر می کنید اگر فضا و کهکشان ها گرافیک و فیزیک خوبی نداشته باشه این کار لذتی داره !؟ البته در این بازی من چنین حرفی نمیزنم که گرافیکش پایین هست چون هنوز بازی نکردم اما فکر میکنم گرافیک قابل قبولی داره ...
یه نکته ای هست اینه که این فقط یه creator هست و تا اومدن بازی اصلی 100%روی گرافیک بیشتر کار میشه و ویل رایت ادمی نیست که بخواد برای یه مسئله ساده مثل گرافیک از ارزش های بازیش کم بشه.

================================
امروز تو E3.NET خوندم قراره تو E3 امسال خود ویل رایت قسمتی از بازی رو نشون بده:love:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
خب یه موضوعی که هست این بازی MMO هست و همه در حالت آنلاین به هم وصل میشن بازی میکنن. وقتی تکنیکهای گرافیکی بازی پایین تر باشه , من با کارت گرافیکی ATI 9600Pro و سی پی یو AMD Athlon 2.6 و 512 مگ رم هم میتونم خیلی راحت بازی کنم. مثل کاری که توی World Of Warcraft انجام میشه و گرافیکش اصلآ بالا نیست و به همین دلیل جمعیت بیشتری میتونن بازی کنن ! حالا شاید توی نسخه نهایی یه کم بالاتر بره ولی همینم خوبه برای این سبک !

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اتفاقا به نظر من گرافیک فنی بازی تو اینجور سبک ها مد نظر نیست و چیزی که خودش رو باید نشون بده گرافیک هنری است که تا حالا نمایش بدی نداشته;)

Soul Of Game

کاربر سایت
Jun 19, 2008
27
دستت درد نکنه.خوب بود.

اقا دمت گرم ولی میخواستم بگم که این بازی سرودای قبل از اومدنش بیشتر از موقعی هست که وارد بازار میشه. درهمین مورد دنی اندرسون (همون کسی که به cod 4 نمره ی 10 داد )گفته این بازی 10000 نسخه هم در کل دنیا فروش نمیکنه. و اضافه کرده من از حالا به این بازی نمره ی 6.3 میدم.به هر حال من که میگم این جور بازیها فقط برای تفریح به بازار میان:laughing:

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
- اينم ساخته هاي من :
واقعا زیبا بودن مخصوصا دومیه:love:

اقا دمت گرم ولی میخواستم بگم که این بازی سرودای قبل از اومدنش بیشتر از موقعی هست که وارد بازار میشه. درهمین مورد دنی اندرسون (همون کسی که به cod 4 نمره ی 10 داد )گفته این بازی 10000 نسخه هم در کل دنیا فروش نمیکنه. و اضافه کرده من از حالا به این بازی نمره ی 6.3 میدم.به هر حال من که میگم این جور بازیها فقط برای تفریح به بازار میان:laughing:
خب البته من دنی اندسون رو نمیشناسم ولی مطمئن باش خیلی خیلی فروش میکنه.....
من که میگم اینو بی خیال بشید و برید dracula origin یا perry rhodan رو بازی کنید که خلاقیت در اون بازیها موج میزنه.
ببین هر وقت ویل رایت یه بازی ساخته همیشه به عنوان یکی از بازی های به شدت خلاقانه تا مدت ها مطرح بوده

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
شما اين بال هارو از کجا اوردين؟ من اون پک دوم هم دانلود کردم ولی چنين چيزی نديدم
:blink:

این همون نسخه 100 % هست که منم دارم .
چند تا جدیدم ساختم :
http://www.spore.com/view/profile/play_3
--------------------------------------------------------------------
راستی این مخلوقاتی که تو سایت بازی و پروفایل ها هست میتونید دانلود کنید بعد تو فولدر Creature بریزید بعد تو بازی ببینید

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
خوب این هم از 8 موجودات من ( هر کدوم دوتا تصویر )

بعضی ها رو با 25 درصد درست کردم بعضی ها رو با 75 درصد
( خیلی وقت پیش درست کرده بودم ولی وقت آپلودش رو نداشتم )

تا بعد حق نگهدار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر