مجموعه کلکسیون کنسول

mehran1

کاربر سایت
Mar 12, 2008
554
کلکسیون کنسول

سلام .... اینم کنسولهای من
snirw1f3abtwvo1u3rl_thumb.jpg
[
hl6iwmt2vf30iozpkw_thumb.jpg
] [
ekbqjdm7ltc9af6wwu_thumb.jpg
arwwv1fmnri50t3615mu_thumb.jpg
[
uf3yqjpjzrhb1nv37jkp_thumb.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Dinosaur and A-L-I

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
1- آلبوم عکس مگه وجود نداره؟
2- برای هر کنسول قدیمی یه تاپیک میزنن؟
3- اینها که همش بازیه، برای کدوم کنسول شما تاپیک زدی؟

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
648
نام
امیر
خدایی آدم لذت میبره - دمت گرم :x

اولین کنسول خونگی که داشتم اون کنسول زرده ( TV Game ) است که گذاشتی - راستی اون NES هم داره چشمک میزنه و میگه: من رو با خودت ببر ... :d

آخرین ویرایش:

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
از کی تا حالا NINtendo 64 و Sega gensis و 3do و ... شدن بازی اینها کنسول هستند توشون بازی هم هست

دوست عزیز زمانی که پست زده شده بود در تاپیک فقط یک عکس بود اونم برای بازیهای SNES بود برای همین اینطوری گفتند .....
موقعی که تاپیک آپ شد تمام عکسها اضافه شد .... ;):)

راستی محسن جان در مورد اون قضیه پشیمون شدم .... میخوام نگهش دارم ... بیا قیدشو بزن فکر کن اصلا نیست ..... ;;):d

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
خدایی آدم لذت میبره - دمت گرم :x

اولین کنسول خونگی که داشتم اون کنسول زرده ( TV Game ) است که گذاشتی - راستی اون NES هم داره چشمک میزنه و میگه: من رو با خودت ببر ... :d
به آقا محسن سلام من رو برسون :)
آخ آخ گفتی....
تی وی گیمِ 500 تک تومن قیمتش بود... التماس میکردیم دائیمون از رفیقش بگیره تا بازی کنیم ، بعد دانشگاه یکی خودم ساختم یادش بخیر.

• Like
Reactions: Ayuna

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
فارسي تايپ كنيد درصورت تكرار اخطار دريافت ميكنيد.

زبان نوشتاری سایت با توجه به زبان رسمی ایران، فارسی است و تمامی کاربران موظفند فقط به زبان و با فونت فارسی نوشته های خود را ارسال نمایند. نوشتن مطالب به صورت فینگلیش و یا سایر زبان های رایج در چت و ... در سایت ممنوع است. اما استفاده کردن از لغات انگلیسی و ذکر متن یا جملات انگلیسی جهت توضیح و یا درک بهتر مطلب (البته با نگارش صحیح) ایرادی ندارد. چنانچه کاربر از اعضا جدید باشد ابتدا تذکری در رابطه با رعایت قوانین نوشتاری دریافت می کند. در صورت تکرار این عمل اخطار دریافت کرده و عدم توجه به اخطار منجر به قطع دسترسی وی به مدت 2 هفته خواهد شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر