مجله ي الکترونيکي بازي هاي رايانه اي Cgemag

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
این دوست عزیزمون وقتی میتواند مجله را تهیه کند که فعل خواستن را برای خودش صرف کنه...
من چند سال پیش نمی دونستم مجله الکترونیکی چیه ولی رفتم ، جستجو کردم و بالاخره توانستم گیرش بیارم تا فهمیدم یک Cd پر از برنامه مالتی مدیا هست که سرآمدشون فایلهای Pdf آکروبوت ریادر هستند که متن فارسی و عکس در اونجا گذاشته شده اند.
شما هم کمی به خودت زحمت بده و یک شماره اش را تهیه کن.اگر ازش راضی بودی فرم اشتراکش را پر کن و اشتراک بگیر تا کارت هم راحت تر شود.;)

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
به سلامتی شماره 14 هم دراومد...
CoverMag.jpg

من که چشمانم درست نمی بیند ولی این مطالب موجود داخل مجله الکترونیکی را از جلدش میشه فهمید :
بررسی اولیه بازیهای Crysis , F.E.A.R Expansion Pack , Rainbow Six : Vegas و ...
نقد بازیهای Devil May Cry 3 : SE , Prey , Titan Quest و ...
آموزش مایا ، قسمت اول
ترفندهای ویندوز !
معرفی برترین های E3 2006
راهنمای قدم به قدم : Paradise و DreamFall : The Logest Journey
به همراه دفترچه کد تقلب ( این یکی کاغذی ه نه الکترونیکی ! )
به همراه نسخه کامل بازی Return To Castle Wolfenestain Timegate ! به قول خودشون نسخه ای که تابحال بازی نکرده اید !
باید این آخری جالب باشد ولی امیدوارم شماره یک یا دومیش را یک مپ رویش ننداخته باشند و الکی به خورد ملت بدهند...
این هم لیست کامل نمایندگی های معتبر این مجله که همراه ایمیل برام فرستاده :

فروشگاههای عرضه کننده مجله بازیهای کامپیوتری:
تهران:
- فرزین : پايين تر از ميدان وليعصر روبروي وزارت بازرگاني مجتمع كامپيوتري وليعصر واحد 18 تلفن : 88940387
- کامپیوتر غرب :خیابان ستارخان- پایین تر از چهارراه خسرو- نرسیده به فلکه اول صادقیه - مجتمع تجاری مرجان - پلاک 21 -تلفن :4229572
- کامپیوتر هوشمند : میدان پونک – مجتمع تجاری بوستان – بالای پله برقی - سمت راست - بازارچه گلایر- شماره 135 -تلفن : 44417710
- پگاه رایانه : آریا شهر- ابتدای بلوار آیت ا...کاشانی - برج مینا – طبقه زیرین پلاک 4 - تلفن : 44063036
- ویستا مهر : مرکز کامپیوتر غرب ( باران ) - تلفن : 44050251
- کامپیوترخوارزمی : خیابان شریعتی – زیر پل سیدخندان – روبروی دفتر پست فلاحی - تلفن : 88519376
- پردا سیستم : تلفن : 44669970
شماره 1- اکباتان- فاز2- مجتمع تجاری گلها- طبقه میانی - پلاک 142
شماره 2- اکباتان- فاز3- مجتمع تجاری فاز3- پلاک 30
شماره 3- اکباتان- فاز1- سوپر7 – راهرواصلی – پلاک 25
- مرکز سی دی پارسیان : تهران پارس – نبش خیابان 184 شرقی- پاساژفجر- طبقه زیر همکف 65 - تلفن : 77879406
- تکنو 2000 : چهارراه ولیعصر- بازارکامپیوتر – رضا- شماره 44 - تلفن : 66493581
- مرکز کامپیوتر کیمیا : میدان انقلاب – اول کارگر جنوبی – بعد از ستاد نیروی انتظامی - پلاک 28 - تلفن : 66952705
- کیمیا : میدان ولیعصر- ابتدای کریم خان – پاساژکیمیا – پلاک 312 - تلفن : 88942458
- یاهو : چهارراه ولیعصر - جنب بازار رضا - پلاک 390
- خانه سی دی : پایین تراز میدان ولیعصر – مجتمع کامپیوتر ایران – طبقه اول واحد 150- تلفن : 88894452
-خانه ویدئو : شهرک غرب – مجتمع میلاد نور – خانه ویدئو - تلفن : 88085440
- دنیای گیم : میدان پونک – مجتمع تجاری بوستان - تلفن : 44468867
- بانک نرم افزار بارش : تقاطع جمهوری و حافظ – پاساژعلاءالدین - پلاک 158 - طبقه اول - تلفن : 66724430
- سیستم بهار : خیابان جمهوری – تقاطع حافظ – پاساژعلاءالدین – واحد 131 - تلفن : 66953127
- sea soft : خیابان جمهوری – تقاطع حافظ – پاساژعلاءالدین – واحد 128 - تلفن: 66710554
- 255 : خیابان جمهوری پاساژ علاءالدین طبقه دوم – واحد 255 - تلفن : 66739075
- ویژوال سیستم : تقاطع خیابان جمهوری حافظ پاساژعلاءالدین – طبقه دوم پلاک 208 - تلفن : 66722388
- رویال : خیابان امیر آباد شمالی بالاتر از چهارراه فاطمی – مقابل بانک تجارت پلاک 316 - تلفن : 66943816
- ماف : بیست متری افسریه – بین 15متری سوم و چهارم – پاساژ گلستان – طبقه زیرزمین پلاک 18 - تلفن : 33821301
- انديشه برتر : سهروردي شمالي ميدان شهيد قندي مجتمع تجاري انديشه طبقه زير همكف واحد 113 - تلفن : 88761106
- پينك رايانه : خيابان شهيد رجا يي كوي سيزده آبان خيابان اصلي جنب بانك تجارت روبروي پارك - پلاك 23 - تلفن : 55007949
- كاسپين كامپيوتر : گيشا (كوي نصر) بين خيابان 15 و 17 پلاك 192 - تلفن : 88283469
- مه رايانه : بلوار ابوذر پل چهارم 45 متري آهنگ پلاك 136 - تلفن : 33834195
- ستاره : خيابان پيروزي خيابان پنجم نيروي هوايي فلكه اول پلاك 82 - تلفن : 77436057
- رايانه پويا : فلكه اول تهرانپارس خيابان 142 شرقي پاساژ سپيده - تلفن : 77878666
آمل:
- سی دی شاپ : خیابان امام خمینی (هراز) - ابتدای آفتاب 26 - تلفن: 2273894-0121
اهواز:
- دنیای کامپیوتر : خیابان شریعتی - نبش طالقانی - بازار بزرگ اهواز - طبقه اول - تلفن : 2219003 ( پاتوقمه ! )
اصفهان:
- کامپیوتر پدیده: خیابان میر - جنب بانک سپه - شماره 322
بیرجند:
- 7 نرم افزار : خیابان معلم - بین معلم 43 و 45 - تلفن : 4438147
بندر عباس:
- شهر نرم افزار : بلوار امام خمینی - مجتمع کامپیوتر هرمز - جنب داروخانه هلال احمر - طبقه همکف - پلاک 118 - تلفن : 2245040
تبریز:
- شهر سی دی یاهو : سه راه طالقانی - پاساژ سهند - همکف - پلاک 94 و 61 - تلفن : 5542233 - 5538543 - 5543972 - 5533782
تربت حیدریه:
- سی دی شاپ : خیابان فردوسی شمالی - پاساز قدس - طبقه همکف - انتهای پاساژ - تلفن : 2245596
رشت:
- سی دی باران : خیابان لاکانی - تلفن : 2222237
سنندج:
- دنیای بازی خورها : میدان آزادی – ابتدای خیابان فردوسی – مجتمع تجاری موسوی – طبقه زیر همکف - تلفن : 3246882
سمنان:
- بانک جامع نرم افزار : میدان سعدی - تلفن : 3329696
شیراز:
-- پارگام نرم افزار: خیابان ملاصدرا- نبش خیابان خلیلی - مجتمع تجاری آنیاهیتا - پلاک 13 - تلفن : 6292782
لارستان:
- مرکز نرم افزار سروش: شهر جدید - بازار امام خمینی - فاز دوم - پلاک 151 - تلفن : 2251684
لاهیجان:
- عادل سیستم: خیابان امام خمینی - خیابان پرستار - تلفن : 2234535
خرم آباد :
- مركز كامپيوتر دهكده جهاني: فاز 1 - هنر 11 - كد پستي 6817733764 - تلفن : 3211033
کرمان:
- پرشیا کامپیوتر: نرسیده به چهارراه طهماسب آباد - نبش بازارچه رضا - تلفن : 2456622
کرج:
- زیبا پرداز: میدان کرج - پاساژ مرکزی - طبقه سوم - تلفن : 2222525
- نوین نگاه: کرج - میدان هفت تیر - بازار کامپیوتر کیش - طبقه همکف - پلاک 124 - تلفن : 02238538 - 222569
کرمانشاه:
-آسان ساز ایدآل: ابتدای خیابان مدرس - پاساژ کیش - تلفن : 8246155
-ستاره صبح : 22 بهمن – خیابان 17 شهریور – پایین تر از تالار برق – پلاک 348 - تلفن : 8246155
یزد:
-فروشگاه سیما: خیابان فرخی - پاساژ فرخی - تلفن : 6266400

Ashlly

کاربر سایت
Jan 22, 2007
136
این طور که معلومه این تاپیک خیلی وقته داره خاک میخوره ومن خیلی دیر پیداش کردم و نباید انتظار جواب داشته باشم ولی خوبیش اینه که یه همشهری بازیخور حسابی پیدا کردم.
من این مجله تا شماره 15 با کلی ذوق و شوق میخردم میخریدم (تازه توی قرعی کشی مجله هم برنده شدم) ولی چون دیدم تو شماره های آخر ضعیف شده بی خیالش شدم. فکر میکر دم تو مدت چند شماره داده باشه ولی ظاهرا خبری نیست نمی دونم شماره جدید داره یا نه؟ ا توسایتش که چیزی نزده

Ashlly

کاربر سایت
Jan 22, 2007
136
با سلام

مجله الکترونیکی بازیهای کامپیوتری شماره 16 منتشر گردید
این شماره فاقد قفل اینترنتی می باشد تا کاربران بتوانند به سهولت ازمجله استفاده نمایند
لذا از شما خواهشمندیم تا با خرید نسخه اصلی نرم افزار ما را در ادامه روند تولید این مجله و هر چه بهتر شدن آن یاری نمایید

این رو برای ایمیل من فرستاده بودن گفتم شاید تو ین تاپیک بگم بد نباشه

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
این ایمیل برای من هم فرستاده شد.باید عضو سایت و خبرنامه باشی تا چنین ایمیلی برایت فرستاده شود.اگر هم بهشون یکبار ایمیل زده باشی بازم میاد.
این شماره واقعا" تاخیر داشت.من می خواستم یک روز قبل از کنکور سراسری بگیرمش که نمایندگی شون گفت قرار بوده بفرستند ولی هنوز نفرستادند.به هر حال امروز عصری میرم بگیرمش.;) کلا" شماره های قدیمی تر اینقدر تاخیر نداشت.فکر کنم تحریریه مجله شون با کمبود نویسنده مواجه شده است.

ببخشید که جواب شما رو ندادم.سعی می کنم تا شب لیست مطالب اون شماره هایی که نگرفتید رو اینجا بزارم.

راستی ! اون سال عید نوروز من هم در قرعه کشی شرکت کردم ولی برنده نشدم.:) شما کهبرنده شدید چی بهتون دادند ؟

Ashlly

کاربر سایت
Jan 22, 2007
136
ببخشید خیلی منتظر بودم که یکی به این تاپیک سر بزنه ولی خبری نبود ناامید شدم و حالا خیلی از آخرین پست میگذره:blushing:
منم عضو سایتم و برای اینکه بقیه هم بدونن این رو گذاشتم.
خیلی ممنون اگه میخواستی مطالب اون شماره ها رو برای من بگذاری (چون جز خودم کسی رو نمیبینم حتما با من بودی دیگه:biggrin1:) ولی ظاهرا تو این مدت که من نخریدم و فکر میکردم چند شماره داده هیچ خبری نبوده ومن فقط همین آخری رو ندارم
از قرعه کشیشون خیلی خوشم اومد برنده که شدم زنگ زد پرسید بین 10 تا بازی وگیم پد و.... کدوم رو میخوای منم پررو آموزش مایا خواستم که برام فرستادن ودر کل خیلی از برخوردشون خوشم اومد
درمورد کیفیت شماره آخر بگی ممنون میشم
(توهم کنکوری هستی؟)

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
من خودم خیلی دیر ( حدود یک هفته پیش ) و با دو هفته تاخیر این شماره رو گرفتم.فکر می کردم شما مجله رو گرفتید،بنابراین پستی نزدم.
اون شماره ها هم به صرفه ام نبود بگیرم و در ثانی پولش رو لازم داشتم برای وسایل جانبی X360 خودم ، پس نگرفتمشون.فکر کنم 1-2 شماره ای رو ندارم.

و اما شماره 16 :

تصویر روی جلد مطابق انتظارها Sam Fisher در هم شکسته Splinter Cell 5 : Conviction است.در این شماره مطالبی به شرح زیر وجود دارد :
مدال سربی : جنگ ایران و عراق در قالب یک بازی
آموزش نصب بازی ها
کوانتوم : دنیاهای مجازی محل سکونتی جدید
روشهایی برای Uninstall کامل بازی ها
بررسی اولیه :
TES IV : Shivering Isles
FARCRY : INSTINCTS
Half Life 2 : THE 3 man,s Destiny
BlackSite AREA 51
Company of Heroes : Opossing Fronts
DUSK 12
LOST PLANET : EXTREME CONDITION
Rouge Warrior
Call of Duty 2 : They Were Soldiers
SPLINTER CELL 5 : CONVICTION
تازه های بازار :
Alien SHOOTER 2
Resident Evil 4
HALO 2
Jade Empire
The Shield
ECLIPSE : Demonic Realms
MAELSTROM
Test Drive Unlimited
Sims 2 : Seasons
Sims 2 : Life Stories
Sims 2 : Celebration Stuff
Kawasaki Jet Ski
TITAN QUEST : Immortal Throne
A.I.M
Air Battles : Sky Defender
SPARTA : Ancient Wars
Armed Assault
Ascension To The Chrone
AURA 2 : Sacred Rings
BattleStation Midway
Close Quarters Conflict
Code of Honor
Command & Conquer 3 : Tiberium Wars
Demon Vector
Destination Treature Island
Meet The Robinsons
FrontLine
Galactic Civilizations II
GENESIS Rising
HCA Ugly Prince Ducking
Infernal
Penumbra Overtune Episode 1
Red Ocean
Ship Simulator 2006
Silent Hunter 4 : Wolves of The Pacific
SilverFall
Supreme Commander
TMNT
Tortuga
, .....

ببخشید خیلی دیر شد.

Ashlly

کاربر سایت
Jan 22, 2007
136
نظر کلیت رو در مورد مجله نگفتی. تو شماره های آخر که مرتب داشت ضعیف میشد
شماره 14 رو که بالاتر نوشتی گرفتی فقط 15 میمونه که جالب هم نبود

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
وقتی مجله دوران نزول خودش رو خیلی وقت است که آغاز کرده است و الان هم مرتب در حال در جا زدن است چه نظری دارم که بگویم.
مطالب این شماره هم ضعیف هستند.تریلرها خیلی کم هستند.Save , Cheat بازی ها هم دیدم دانلودی هستند.در واقع لینکشون داخل مجله است !
بله من هم کنکوری هستم ولی بهترست بگویم بودم.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
Cgemag از اين شماره به بعد به مبحث بازيهاي کنسولي و اخبارشون وارد خواهد شد.مسئولين اين بخش از مجله در اين شماره برعهده من است.اگر کمبود يا نقيصه اي در اخبار و مطالب مربوط به بخش کنسول ديديد بدونيد که دست تنها بودم و اگر همکاري داشتم مطالب يقينا" بهتر مي شدند،به هر حال اين نقص را در خودم مي بينم و معذرت مي خواهم.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
Cgemag از اين شماره به بعد به مبحث بازيهاي کنسولي و اخبارشون وارد خواهد شد.مسئولين اين بخش از مجله در اين شماره برعهده من است.اگر کمبود يا نقيصه اي در اخبار و مطالب مربوط به بخش کنسول ديديد بدونيد که دست تنها بودم و اگر همکاري داشتم مطالب يقينا" بهتر مي شدند،به هر حال اين نقص را در خودم مي بينم و معذرت مي خواهم.
ارزوی موفقیت دارم برات :love:. لطف میکنی قیمت و ادرس سایت رو بدی.:biggrin1:

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
فریدون ! ظاهرا" ضربه ای به سرت خورده ، چون جدیدا" خیلی قات میزنی و همه چیزو قاتی میگی !
CGEMAG یک مجله الکترونیکی است.سایت هم دارد ولی قبلا" هک شده بود و الان هم فقط می روند تصویر شماره جدید مجله رو می گذارند توی صفحه اولش.قیمت مجله هم تا آخرین شماره 1750 بود ببینیم این شماره که کل مجله سر و شکل تازه یافته و به قول معروف تا حدی Premium شده ، قیمتش چقدر خواهد بود.
تاریخ انتشار این شماره بین 20 مهر تا ابتدای آبان است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر