مجله بازیباز (شماره سوم بزودی...)

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
هادی به خاطرت نمیخواستم اینجا بگم ولی باید این یک مورد تا آخرین شماره از این سری بگم که واقعا من موندم چرا کسی اسم templar به گوشش نخورده
اقای امیرحسین امینی
شما telember منظورتان چی بود
در کجای سری assassins creedبه templarمیگویند telember
اصلا فکر کردم چیز جدیده واقعا شک الکتریکی بود
:|
من حتی میخوام بگم ممکنه نویسنده پیشنمایش حتی یکبارم اساسین بازی نکرده حتی یکبار خیلی جا خوردم اعصابم خورد شده
این دوتا کلمه اصلاح میکردین )x
من الان اصلا باورم نمیشه همچین حرفی زده شده
آقای امیرحسین امینی
بازی assassins creed1حول یک معبد به نام سلیمان شروع شد
که به زبان انگلیسی به معبد tempal میگویند
تمپلر معبدیان ملقب به شوالیه معبد هستند
من تا آخر عمرم این جمله یادم نمیره )x

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
ربطی به نویسنده نداره من مقاله اصلی جلومه یجا درست نوشته یجا غلط ویراستاد جفتشو اشتباه تصحیح کرده بهتره به ویراستار گیر بدی نه نویسنده.

اقای شیریان نتش قطعه تعیین تحریریه و خبرنگار برای شماره بعد بر عهده منه که بزودی اعلام میکنم...

راجب گرافیستا مهدی شیریان و نیلوفر ابراهیم پور و امید رمضانی احتمالا در شماره بعد هم خواهند بود و دو ویراستار دیگر هم خواهیم پذیرفت!

---------- نوشته در 08:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:59 PM ارسال شده بود ----------

سلام

قصد داریم برای شماره بعد مجله عضو تحریریه جدید بگیریم.

کسانی که مایل هستند میتونن به من اطلاع بودم.همچنین دو ویراستار میخوایم که به زبان و قواعد ادبیات فارسی مسلط باشه و اطلاعاتش در حیطه گیم نسبتا کافی باشه.

موفق باشید ...

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
سلام
با تشكر از زحماتي كه كشيدين !!
من مجله رو دانلود كردم !!!
مطالب مجله از نظر من قابل قبول بود، چون من منتقد نيستم كه بتونم سطح كيفي يك كار رو بررسي كنم !!
اما در ظاهر اگر از تعدادي غلط هاي املايي و غلط هاي تايپي (جا افتادن حروف در كلمات) بگذريم ..
يه خورده كنتراست صفحات و نور فونت ها و نور پس زمينه و رنگ بنديشون كمي مشكل داشت كه چشم رو ميزد حقيقتش :d
مطالبش با توجه به عنوان معرفي يك بازي كامل بود ...
-----------------------------------
يك بخش هم كمي زيادي بزرگ شده بود
اونم بخش مربوط به ريج و استوديوي ID بود كه گفته بود با توجه به سابقه ي استوديو ID انتظار يك داستان فوق العاده ميره !!
در حالي كه اگر امتياز هاي بازي هاي ID رو نگاه كنيد پايين ترين نمره عموما مربوط به بخش داستان پردازي بازيه :d
-----------------------------------
در كل عالي بود، من كلي كيف كردم
در تجربه ي بعدي بيشتر روي هماهنگي متن و پس زمينه در رنگ بندي و كنتراست هاشون دقت كنيد !!
موفق باشيد

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
که به زبان انگلیسی به معبد tempal میگویند
تمپلر معبدیان ملقب به شوالیه معبد هستند
من تا آخر عمرم این جمله یادم نمیره )x
شما به این فکر کن که اشتباه ایشون هم مثل اشتباه خودت بوده. در انگلیسی معبد میشه Temple نه Tempal.
-----

به نظرم چون اول کار هستید بهتره حجم مجله را کم کنید. به جای 80 صفحه، مثلا 35-40 صفحش کنید تا از عهدش بر بیاید و کیفیت کار بره بالا. لازم نیست از اول همه چیز کامل و جامع باشه و همه مسائل را پوشش بدید.
موفق باشید.

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
ممنون از نظرات

کوروش جان راجب بخش RAGE حقیقتش واقعا خیلی بیشتر بود ما به دلیل محدودیت زمانی مجبور شدیم یک مطلبو کلا حذف کنیم و Rage رو خلاصه کنیم مطمئن باشید یک پیش نمایش کاملتر از Rage در شماره های آینده قرار خواهد گرفت.

مهدی جان ما هم در شماره بعد داریم مطالبو تعدادشون رو نصف میکنیم واقعا حق با شماست تعداد صفحات بالا بود و کار ما سخت

راجب غلط املایی هم که ویراستار واقعا بد کارکرد که تو این شماره ویراستارها رو عوض میکنیم.

ممنون از انتقادات خواهشا هر انتقادی دارید بگید که شماره بعد رو سعی کنیم بدون مشکل عرضه کنیم

با تشکر

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
خوب مجله عالی بود منم
امیرحسین شریف نژاد =امیر شریف نژاد
یکی از نویسنده ها
مهمترین نوشته ها :
بتلفیلد 3 همه انتقاد کردن ولی من میگم خیلی خوب بود ولی حیف از اسلحه ها کمتر گفتی کلاسا خوب تشریح دادی ولی واقعا مپا اطلاعاتی خوبی داشتین
پیش نمایش بتمن میتونست طولانی تر باشه تقریبا FIRST LOOKبود ولی خوب بود
DEAD ISLAND کامل بود عموم گفته شده بود
پیشنمایش خودم من حدود یک ماه پیش تحویل دادم و بازی هنوز ریلیز نشده بود DEUS EX HUMAN ....دوباره نقد مینویسم تا جبران بشه
بنده پرونده SLY COOPERفرستادم ولی حجم ش بالا بود قرار داده نشد
ولی اگر بزارید حدود نصف سایت مقداری ارزش بازی میفهند و کمتر بازی بی ارزش میودنند
اطلاعات ASSASSINS CREED پر از اشتباه وضعف بود جالب نبود و از نظر بنده ضعیف بود
FARCRY 3بیشتر به E32011نگاه شده بود
GEARS OF WAR 3فوق العاده بود دست هادی درد نکنه بهترین مطلب مجله بود
RAGE وHITMAN عالی بود
LIMBO کامل بود
آنچارتد3 اطلاعاتی کمی بود ولی عالی بود
بخش تقویم واخبار خیلی نو آوری داشت
درکل دست همه درد نکنه
بنده فقط برای SLY COOPERاومدم مجله اگر گزاشت نشه شاید استعفا بدم

• Like
Reactions: Panther_X

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
جا داره تشکر بکنم از تمام دوستانی که در تهیه مجله زحمت کشیدن و دوستانی که وقت گذاشتن و مجله را خواندن.
در مورد بتلفیلد3 هم باید بگم لیست تمام اسلحه های بازی بعد از انتشار مجله منتشر شد.البته من لیست بعضی از اسلحه هایی که تایید شده بود داده بودم اما در مجله قرار نگرفت!

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
واقعا یه ای والله و یه دست مریزاد باید بگم به شما که همت کردین و اولین شماره رو بیرون دادین.

من یه نگاه اجمالی به مجله انداختم و چند تا چیز نظرمو جلب کرد.

اولین چیزی که به چشم من اومد، این بود که این مجله با عجله بسته شده و سعی شده تا اونجا که امکان داره توش مطلب گنجونده بشه که از کیفیت کار طبیعتا کم می کنه.

دومین مطلب ویراستاری نه چندان جالب از همون صفحه ی اول توی ذوق می زنه. فعل هایی که سرجاشون نیستند یا اشتباه صرف شده اند، جمله هایی که فعلشون کامل صرف نشده، کلماتی که محاوره ای نوشته شده، جملاتی که اصلا برای یک مجله شکیل نیستند و ... خیلی خیلی خیلی این مورد مهمه و تقاضا دارم حتما روی این قضیه خیلی توجه نشون بدین. البته غلط های املایی یا غلط هایی مثل "میباشد" رو به حساب تایپیست می ذارم. اما باید چک نهایی می شد.

نکته ی بعدی احساس چپونده شدگی مطالب به خاطر فونت نوشته هاست. عدم نظم و ترتیب تو خط های نوشته (یکی عقب یکی جلو) و درشت و فشرده بودن متن باعث خستگی خواننده می شه.

تیتر ها هیچ تغییر رنگ یا سایز فونتی با متون ندارند.

شاید اشتباه می کنم، ولی کل مجله از یه فونت بهره برده که خوب مشخصه که جالب نیست.

جملاتی مثل اولین نگاه بر مولتی پلیر که ترجمه ی عین به عین جمله ی انگلیسیه که واقعا خوب نیست. ازین دست کم نیست و من نمی خوام لیست کنم.

من هنوز متون رو کامل نخوندم که راجع به محتوا اظهار نظر کنم.

--------------------------------------------------------------------
اینها که گفتم و همه ی اینها که بقیه می گن، پشیزی از ارزش کارتون کم نمی کنه. اصلا باید اولین مجله رو می دادین بچه ها نظر بدن تا ایراداتش در بیاد تا تو شماره دو رفع بشه. شماره ی 2 ایرادشو بگیم تا تو 3 بهتر بشه. همینطوری که دیگه ایشالله شماره ی 15م مجله که دراومد، یه مجله ی استخون دار با اکیپی مسلط و مجرب داریم که قدم های اولیه رو طی کرده و می تونه مطالب رو به شیوه ی بسیار بهتری عرضه کنه.

-------------------------------------------------------------------

برای بخش ویراستاری، من می تونم کمکتون کنم. و یا اگه خواستین متون نهایی رو ایرادیابی کنم. اگر فرصت آزاد داشته باشم، خیلی دوس دارم تو بخش اخبار و نقد هم بتونم بهتون کمک کنم.

بازم دست مریزاد و خسته نباشید.

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
ممنون از تمام دوستان

دوستان عضو گیری هیئت تحریریه به پایان رسید تمام درخواست ها بررسی شد ...در کل هیئت تحریریه انتخاب شد لطفا دیگه پیام ندید...

بزودی منتظر شماره دوم از مجله باشید...

دوستانی که ایده هایی دارن واسه متفاوت و بهتر شدن مجله اگه میخوان تو تاپیک بیان نکنند میتونن برای من پیام بفرستن و اگه ایدشون خوب بد حتما در مجله استفاده خواهد شد و از ایشون تشکر ویژه ای در مجله خواهد شد.

باتشکر

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
سلام به تمام دوستان مجله ماهنامه میشه از این به بعد و منتظر شماره دوم در اواخر شهریور باشید ...با انتقادات و پیشنهادات خود ما را همراهی کنید

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
سلام به تمام دوستان.سایت رسمی مجله افتتحا شد و برودی کامل خواهد شد:

BAZIBAZ

شماره دوم در حال آمده شدنه...احتمال به دلیل مشکلاتی که با صاحب امتیاز مجله دارم
بعد از عرضه شماره دوم دیگه در این مجله نقشی نداشته باشم...ما به انتقادات و پیشنهاداتتو کاملا توجه کردیم و سعی میکنیم اونارو در شماره دوم اعمال و یا تغییر بدیم

همونطور که میدونید به علت یک سری مشکلات و همچنین برای بالا بردن کیفیت مجله , مجله رو ماهنامه کردیم ...و شمارده دوم در اواخر این ماه یعنی شهریور 1390 در اختیار شما دوستان عزیز قرار میگیره .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر