مجله بازیباز (شماره سوم بزودی...)

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
آخرین ویرایش:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
تشکر می کنم از هادی عزیز و تمام دوستانی که در ساخت مجله زحمت کشیدن.
انشا الله بتونیم با مجله که عرضه خواهیم کرد نظر دوستان را جلب کنیم.

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
ابتدا در مورد هفته نامه یا ماهنامه....من خودم سعی دارم مجله رو به ماهنامه تبدیل کنم و داریم با دیگر اعضا راجبش صحبت میکنیم...

راجب همکاری مسلما نیاز به همکاری داریم و بعد از عرضه شدن شماره اول از دوستان دعوت به همکاری حتما میکنیم...

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
در طی صحبت هایی که با مدیران بازیسنتر داشتم اونا به طور رسمی از ما حمایت نمیکنن و بودن اسم بازیسنتر فقط همکاری داشتن اعضای سایت با ماست...دلایلی هم که گفتن من خودم قانع شدم و بهشون حق میدم یک سری مشکلات هست که در حال حاضر قادر به حمایت نه تنها مجله ما بلکه مجله های دیگر هم نیستن...

ولی قرار شده تاپیک مجله رو در بخش خودش(در سایت بازیسنتر) مهم کنند...

لوگوی بازیسنتر در این مجله فقط به نشانه همکاری اعضای سایتش هست و حتما در مجله به این نکته اشاره خواهد شد.

اما این به این معنا نیست که ما دیگر با اعضای این سایت همکاری نخواهیم داشت و اتفاقا همکاری های گسترده تری رو در مجله بازیباز با تمامی اعضای بازیسنتر حتی خبرنگاران-اعضای تحریریه و... خواهیم داشت

من در حدی نیستم که خواهش یا گله کنم ول در اولین شماره خیلی ها پیشنهاد همکاری با ما رو قبول نکردن و ما رو قابل ندونستن امیدواریم در شماره های بعد با ما همکاری داشته باشن...

امیدواریم در شماره های بعد از حمایت رسمی این سایت بزرگ گیم فارسی زبان بهره مند شویم.

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
اینجا عجب قوانین سفت و سختی داره در مورد اسپم صد رحمت به پردیس:dنه ولی جدی کمک میتونم کنم بازی بگید نقد میکنم

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
من یک پیشنهاد دارم اگه دوهفته نامه یا یک هفته نامه باشه اعضای تحریره کم میارن یعنی باید نوبتی بشه یک بار یک عده ای از نوسنده ها نقداهارو تحویل بدن تا کار سخت نشه

---------- نوشته در 11:00 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:55 AM ارسال شده بود ----------

Evil Devil

کاربر سایت
Jun 9, 2011
17
نام
Saeid
من یک پیشنهاد دارم اگه دوهفته نامه یا یک هفته نامه باشه اعضای تحریره کم میارن یعنی باید نوبتی بشه یک بار یک عده ای از نوسنده ها نقداهارو تحویل بدن تا کار سخت نشه

---------- نوشته در 11:00 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:55 AM ارسال شده بود ----------

چرا پیشنهادات همه از پردیس اینجا کپی میکنی؟ :|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر