متصل کردن مانیتور های Crt به Ps3

blackmoon

کاربر سایت
Sep 2, 2008
22
نام
بنیامین
سلام دوستان
من مانیتور acer v223hq دارم با کارت گرافیک XFX GeForce 9400 می خواستم بدونم راهی هست که پی اس تری رو بهش وصل کنم

Devil May Cry

کاربر سایت
Feb 2, 2008
738
نام
Arash
من هفته پیش یه کابل از فروشگاه فتحی گرفتم خروجی دیجیتال PS3 رو به VGA تبدیل میکنه و دو کانال صدا هم بهت میده تا 1080P رو هم ساپورت میکنه ;)
سلام
من يک کابل مثل ماله شما گرفتم ولی هر کاری ميکنم تصوير نميده
نميدونی مشگل از کجاس؟

ashkan1234

کاربر سایت
May 8, 2010
90
نام
ashkan
دوستان چرا اينقدر خودتونو اذيت ميكنيد.
شما ميتونيد با يك تبديل (فكر ميكنم اسمش vga box بود) از توپ خونه پاساژ لباف تهيه كنيد و مستقيم كنسولتونو به هر مانيتوري (crt or lcd or led) متصل كنيد و با كيفيت خوب بازي كنيد و لذت ببريد.
خودم داشتم و ps2 را به مانيتور لبخندي وصل ميكردم و بدون هيچ مشكلي و با كيفيت بالا بازي ميكردم(هرچي فكر ميكنم اسم دقيقش يادم نمياد)
2 مدل داشت 24000تومان و 36000تومان.
بنده 24000توماني را خريدم خيلي هم عالي بود(البته 2 سال پيش)
در ضمن 17or19 اينچ مانيتور نياز به hdmi ندارد يعني تفاوتي در كيفيت تصوير با av ندارد.
موفق باشيد.

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
دوستان من یک مانیتور LCD نسبتا قدیمی دارم که فقط یک خروجی D-SUB داره و میخوام PS3 مو بهش وصل کنم و البته خود PC هم بهش وصل باشه
اگه میشه راهنمایی کنید که چه تبدیلایی واسه صدا و تصویرش باید بخرم؟

تنکس

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
آقا زودی کمکم کنید دارم از خماری میمیرم
ما چند وقته tv رو از دست دادیم و الان دیگه نمیتونم بازی کنم
یه مانیتور دارم ال سی دی vga خور رفتم تو بازار گفتن هیچ کس تبدیلشو نداشت یه نفر کمپوزیت به vga داشت که اونم میگفت 50درصد کار میکنه و ضمانت نداره یعنی اگه میگرفتم کار نمیکرد پولو پس نمیداد
واسه همین از تو یوتیوب یه آموزش vga to rca گرفتم طبق همون آموزش هم رفتم ولی جواب نداد شما آموزش درست و جامعی دارید یا روشی سراغ دارید تا من از اون روش استفاده کنم ؟؟؟؟؟؟

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
آقا زودی کمکم کنید دارم از خماری میمیرم
ما چند وقته tv رو از دست دادیم و الان دیگه نمیتونم بازی کنم
یه مانیتور دارم ال سی دی vga خور رفتم تو بازار گفتن هیچ کس تبدیلشو نداشت یه نفر کمپوزیت به vga داشت که اونم میگفت 50درصد کار میکنه و ضمانت نداره یعنی اگه میگرفتم کار نمیکرد پولو پس نمیداد
واسه همین از تو یوتیوب یه آموزش vga to rca گرفتم طبق همون آموزش هم رفتم ولی جواب نداد شما آموزش درست و جامعی دارید یا روشی سراغ دارید تا من از اون روش استفاده کنم ؟؟؟؟؟؟

سلام مانیتورcrt17 اینچLG دارم راهی برای وصل کردن کنسول به این مانیتورهستش یانه؟؟؟

یه تبدیل از پاساژ ایران خریدم که hdmi رو به vga تبدیل میکنه مثه پلنگم کار میکنه
خواستین برین بگیرین،البته 99000 تومن هم قیمتشه

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
سلام دوستان من یه ال سی دی دارای پورت vga و dvi خریده ام
ps3 رو که با کابل hdmi to dvi وصل میکنم بلک اسکرین میشه در صورتی که به دستگاه رسیور یا لبتاپ وصل میکنم راحت وصل میشه
لطفا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه
راستی اینم بگم که رفتم روی یه ال سی دی دیگه اون رو روی رزولیشن پایین ست کردن ولی بازم قبول نمیکنه

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام دوستان من یه ال سی دی دارای پورت vga و dvi خریده ام
ps3 رو که با کابل hdmi to dvi وصل میکنم بلک اسکرین میشه در صورتی که به دستگاه رسیور یا لبتاپ وصل میکنم راحت وصل میشه
لطفا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه
راستی اینم بگم که رفتم روی یه ال سی دی دیگه اون رو روی رزولیشن پایین ست کردن ولی بازم قبول نمیکنه

سلام
من هم با کابل HDMI to DVI به مانیتور وصل میکنم و مشکلی ندارم
مانیتور شما حداکثر چه رزولیشنی رو ساپورت میکنه؟
این رو هم تست کن ، انشاا.. درست میشه :
- در صورتی که پس از اتصال PS3 به مانیتور یا تلویزیون تصویر نمایش داده نشد ، PS3 را خاموش کنید و سپس انگشتتون رو روی دکمه پاور PS3 (دکمه روشن و خاموش کردن) قرار بدین ، کنسول روشن میشه ولی انگشتتون رو از روی دکمه برندارید و چند ثانیه صبر کنید ، PS3 چند تا بوق میزنه و تنظیمات خروجی تصویر ریست میشه

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
سلام
من هم با کابل HDMI to DVI به مانیتور وصل میکنم و مشکلی ندارم
مانیتور شما حداکثر چه رزولیشنی رو ساپورت میکنه؟
این رو هم تست کن ، انشاا.. درست میشه :
- در صورتی که پس از اتصال PS3 به مانیتور یا تلویزیون تصویر نمایش داده نشد ، PS3 را خاموش کنید و سپس انگشتتون رو روی دکمه پاور PS3 (دکمه روشن و خاموش کردن) قرار بدین ، کنسول روشن میشه ولی انگشتتون رو از روی دکمه برندارید و چند ثانیه صبر کنید ، PS3 چند تا بوق میزنه و تنظیمات خروجی تصویر ریست میشه
دوست عزیز این کابل الان قیمتش چنده؟
مانیتور من 20 اینچ LED الجی هست هم dvi داره هم hdmi رزولیشن هم 900*1600 هست این مانیتور با تبدیل شما جواب میده؟
بعد شما صداشو چی کار کردین خود تبدیل خروجی صدا هم داره؟

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دوست عزیز این کابل الان قیمتش چنده؟
مانیتور من 20 اینچ LED الجی هست هم dvi داره هم hdmi رزولیشن هم 900*1600 هست این مانیتور با تبدیل شما جواب میده؟
بعد شما صداشو چی کار کردین خود تبدیل خروجی صدا هم داره؟

دوست عزیز در مورد قیمت اطلاع ندارم ، من چند سال پیش خریدم 10 تومن اگه اشتباه نکنم ، الان فکر کنم حدود 20 تومن باشه
بله ، باید جواب بده ، البته من مانیتورم Full HD هست ولی واسه شما هم نباید مشکلی داشته باشه
نه ، تبدیل خروجی صدا نداره!
=====
من مانیتورم ورودی HDMI نداره ، چکار کنم؟
در صورتی که مانیتور شما پورت DVI داشته باشه : در این صورت شما باید یک تبدیل HDMI به DVI خریداری کنید (که هم به صورت کابل و هم به شکل بدون کابل در بازار موجود هست) و تصویر را از طریق DVI به مانیتور بفرستید
صدا را هم از کابل سه فیش که توی کاتون موجود هست استفاده میکنید ، به این شکل که دو تا از این سه کابل مخصوص صدا هست ، که با یک تبدیل به شکل زیر میتونین به اسپیکر وصل کنید

ps333.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر