مبلغ 13.900 دلار کمک مالی برای هکر PS3 در عرض 2 روز

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
Hacker.jpg

Alexander Egorenkov هکری که در حال کار بر روی برگشت دوباره لینوکس بر روی PS3 بود از طرفدارهای خودش برای تامین هزینه های دادگاه در مقابل سونی در خواست کمک مالی کرده بود که بعد از 2 روز مبلغ 13.900 دلار برای او جمع شده است و از این استقبال تشکر کرده است.
چندی قبل هم George Hotz هکر معروف PS3 برای تامین هزینه برای به خدمت گرفتن وکیل برای مقابله با دادگاه سونی طلب کمک کرده بود که بعد از مدت کمی هزینه در خواستی او تامیین و از طرفدارانش تکشر کرده بود..

منبع

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
خدا بگم سونی رو چکار کنه که اینقدر بی جنبه بازی در آورده این بد بخت ها رو آواره کرده من جای سیاست گذار سونی بودم میاوردمشون توی شرکت از مغزشون استفاده می کردم

zxc11

کاربر سایت
Mar 14, 2009
50
نام
ali
منم با نظر دوستمون که بالا گفته موافقم اخه به جایی که از مغز اینها استفاده کرد باید اینها را خاموش و کور کرد

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
بازم دم طرفداراش گرم که ساپورتشون کردن!

خدا بگم سونی رو چکار کنه که اینقدر بی جنبه بازی در آورده این بد بخت ها رو آواره کرده من جای سیاست گذار سونی بودم میاوردمشون توی شرکت از مغزشون استفاده می کردم

هکرا ادمای قابل اعتمادی نیستن :d

• Like
Reactions: محمد رضا mr

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دست دوستی از سمت مایکرو سافت به سمت جورج هاتز دراز شد ولی مثل چی گاز گرفت عوض اینکه از این فرصت استفاده کنه سونی هم یه قلاده درست کرد انداخت گردنش الانم که مغازه باز کردن برا خودشون آخه کی میتونه 2 روزه 13900 $ برای خودش جور کنه؟ اینا هم عقلی دارن ها

Zisa_krage

کاربر سایت
Jun 8, 2008
110
نام
میلاد
درود بر دوستان عزیز
مشکل اینجاست که مغز این جماعت فقط روی کنجکاوی هاشون متمرکز میشه نه چیزایی که برای سونی یا ... ارزش داره.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
درود بر دوستان عزیز

مشکل اینجاست که مغز این جماعت فقط روی کنجکاوی هاشون متمرکز میشه نه چیزایی که برای سونی یا ... ارزش داره.

مگه می شه؟ اینا از نخبه ها هستن پول خوب بدن بهشون معلومه که ارزش پیدا می کنه

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
مقابله با دادگاه سونی طلب کمک کرده بود که بعد از مدت کمی هزینه در خواستی او تامیین و از طرفدارانش تکشر کرده بود..

منبع

چیکار کرده :d تو منبع همچین کاری و ندیدم :d

------------------
حالا سونی درخواست میکنه ببینه چه کسانی به اینا کمک کدند اونا هم میکشونه دادگاه =)):d

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
سونی نمیتونه با همه هکر ها مقابله کنه.هزینه این دادگاه ها زیاده.داره معروف ها رو میگیره ولی زمانی میرسه که دیگه نمیتونه ادامه بده ...اونوقته که میشه گفت بیچاره NGP !!
هکر جماعت انتقام سختی از سونی خواهد گرفت.

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود

سران خانواده های مافیایی هم همه ضریب هوشی بالای 120 دارن اکثراً دلیل میشه پلیس بیاد به جای این که دنبال دستگیریشون باشه بیارتشون تو تشکیلات پلیس؟
حکایت هکر ها هم همینه

• Like
Reactions: SHePArd

shahzade tarik

کاربر سایت
Feb 23, 2011
137
نام
حسین
این سونی چقدر میخوات خفت بخوره واسه این کنسول ؟ اخه یه ادم درست حسابی تو این شرکت پیدا نمیشه که این ابر کنسول سازو از خواری نجات بده .
یکی نیست بگه حالا که کنسولتون هک شده بچسبید به psn (مثل ماکروسافت) اخه نمیشه که هم خرو داشته باشی هم خرما)x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر