مباحث مربوط به FIFA 09: Ultimate Team

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
من دانلود کردم ولی از یک سری از امکاناتش بخوای استفاده کنی باید 800 تا پوینت بدی...
جالبه ولی من تو Marketplace اصلا ultimate team رو برای خریدن ندارم!
من UT رو همون روز اولی که اومد دانلود کردم و 5 بازی trial ـش رو هم انجام دادم ، تو marketplace هم یه آیتم برای خریدن بود به قیمت 800MSP ولی الان نیست!
خوب مجانی که نشده 1 دو هم اینکه اگر با دو تا پرو فایل بریم طبیعتا باید دو بار پول بدیم نه؟
شما وقتی یه بار یه Content رو روی دستگاهت دانلود کردی دیگه همه ی پروفایل هایی که روی اون دستگاه هستن میتونن از اون Content استفاده کنن ، نیازی نیست برای هر پروفایل یه بار دانلود کنید.
باید یک فایل چند کیلو بایتی رو بخری تا کامل فعال بشه
مشکل الان همون فایل ـه 183 کیلوبایتی ـه که تو Marketplace نیست:D

آخرین ویرایش:

MAH NIK

کاربر سایت
Mar 10, 2008
319
نام
محمود
سلام
شما مارکتپلیس برا چی میری من اصلا اونجا نرفتم برا این کار فقط وقتی 5تا بازی رو کردم برا بازی شیشم خفتمون کردو گفت باید عوارضی 800 پوینت بدی ما هم که حسابی خورد تو حالمونو کنف شدیم.
بعد بچه ها دوباره گفتن مجانی شده باز ما با کلی امید رفتیم دیدیم یارو عوارضیه که هیچی 10 تا عوارضی دیگم اونجانو با بروبچه ها دوباره کنف شدیم.
شما هم نرو کنف میشی...
راستی من رفتم تو فروشگاه سایت اصلاپوینت 800 تایی نداشت بچه ها مگه نگفتین با 10 12 تومن حله؟

آخرین ویرایش:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
راستی من رفتم تو فروشگاه سایت اصلاپوینت 800 تایی نداشت بچه ها مگه نگفتین با 10 12 تومن حله؟
شما اگر دقت کنی تو صفحه ی قبل هم گفتن که اصلا مایکروسافت پوینت 800 تایی جایی نداریم!
برای اکانت های آمریکا پوینت های 1600 و 4000 تایی هست و برای UK هم 2000 و 4200.

MAH NIK

کاربر سایت
Mar 10, 2008
319
نام
محمود
شما اگر دقت کنی تو صفحه ی قبل هم گفتن که اصلا مایکروسافت پوینت 800 تایی جایی نداریم!
برای اکانت های آمریکا پوینت های 1600 و 4000 تایی هست و برای UK هم 2000 و 4200.
منم میدونم که نیست ولی از این جهت گفتم که بچه ها قبلا گفته بودن با 10 12 تومن حله
البته اگه ما خودمون MP رو از ایران تهیه کنیم نزدیک 12 هزار تومان در میاد که به نظر من ارزش این بازی بیش از 2-3 تا بازی کپی که می خواین بخرین هستش. خوب امیدوارم که تا حدودی با این دنیای عظیم آشنا کرده باشمتون.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
اینجور که به نظر میرسه تمام Content های FIFA09 به غیر از Theme و Gamerpic ها همه مجانی(Free) شدن!
از Live Season(که الان دیگه خاصیتی نداره) گرفته تا Commentary pack(گزارشگر های روسی ، آلمانی و ..) که شامل Ultimate Team هم میشه چون من موفق شدم علاوه بر 5 بازی Trial که قبلا انجام داده بودم چند بازی دیگه هم انجام بدم اما متاسفانه با تمام علاقه ای که به FIFA دارم به دلیل کمبود وقت و پاره ای از مشکلات نیمتونم به طور کامل برم سراغ این DLC و achievement هاش!
پ.ن: البته Enlglish Commentary2 همچنان پولیه!

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
منم میدونم که نیست ولی از این جهت گفتم که بچه ها قبلا گفته بودن با 10 12 تومن حله
خوب بله 12 هزار تومان=800 MP البته حدودا. در ضمن شما بخری ضرر نمی کنی چون به کارت میادش. البته این که مجانی شدش دیگه

MAH NIK

کاربر سایت
Mar 10, 2008
319
نام
محمود
اینجور که به نظر میرسه تمام Content های FIFA09 به غیر از Theme و Gamerpic ها همه مجانی(Free) شدن!
از Live Season(که الان دیگه خاصیتی نداره) گرفته تا Commentary pack(گزارشگر های روسی ، آلمانی و ..) که شامل Ultimate Team هم میشه چون من موفق شدم علاوه بر 5 بازی Trial که قبلا انجام داده بودم چند بازی دیگه هم انجام بدم اما متاسفانه با تمام علاقه ای که به FIFA دارم به دلیل کمبود وقت و پاره ای از مشکلات نیمتونم به طور کامل برم سراغ این DLC و achievement هاش!
پ.ن: البته Enlglish Commentary2 همچنان پولیه!
ببخشید ولی من رفتم تو مارکت پلیسش و بازم ازم mp میخواست.

مشکل الان همون فایل ـه 183 کیلوبایتی ـه که تو Marketplace نیست:biggrin1:
درضمن شما برو تو قسمت اولتیمیت تیم بعد برو تو مارکت پلیسش میبینی که هست.

آخرین ویرایش:

al1ren

کاربر سایت
Apr 14, 2009
201
سلام بر و بچ سایت بازیسنتر
می خواستم بپرسم که این فیفا آلتیمیت آفلاینش هم باحاله.چون من تا چند وقت دیگه اینترنت ADSL رو از دست میدم.می خوام ببینم می ارزه برم واسش پوینت بخرم که آفلاین بازی کنم.ممنون می شم کمکم کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر