مایکل پچتر: احتمال معرفی PS4 در E3 2012 صفر است..!

زمان معرفی نسل بعد کنسولها از نظر شما..؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    132

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
78080483199673938745.jpeg

بعد از یک سال فوقالعاده با عناوین زیاد و عالی که قدرت این نسل را به طور کامل به نمایش گذاشت شاید اکثر گیمرها به نوعی از این نسل اشباح شده باشند و بیشتر از هر زمانی انتظار معرفی کنسولهای جدید با قدرت و نوآوری بیشتری را میکشند و سال 2012 را زمان معرفی کنسولهای نسل بعد توسط سونی و ماکروسافت اعلام میکنند. اما مایکل پچتر تحلیل گر و پیش گوی معروف صنعت گیم نظر دیگری را دارد..

پچتر اعتقاد دارد که احتمال معرفی PS4 در سال 2012 چیزی نزدیک به صفر است و فقط 20 درصد احتمال برای ماکروسافت قائل است که XBOX بعدی خود را در این سال معرفی کند او هنوز این نسل را برای کنسولها تمام شده نمیداند و اعتقاد دارد برنامه های که سونی و ماکروسافت برای این کنسولها ترتیب داده اند هنوز به بازده کامل نرسیده و همچنان میتواندد روی آنها مانور بدهند سونی به تازگی PSVITA را روانه بازار کرده است و رابطه ان را با PS3 به طور کامل معرفی کرده و این انتظار میرود که حداقل دو سال ادامه داشته باشد که شانس معرفی کنسول بعدی سونی را در این سال بسیار پایین میاورد. ماکروسافت نیز آمادگی کافی برای معرفی کنسول بعد خود در E3 ندارد و نمیتواند بازی های زیادی را در این زمان معرفی و عرضه کند و از سوی دیگر MS همچنان از بازار 360 و کینکت سود میبرد و به نظر این شرکت برنامه ریزی خود را تا 2014 ادامه دهد..

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
من یکی دیگه حالم از این نسل بهم میخوره. بازی ها یک شکل (ساختار و گرافیک و .... ) یا ریمیک و ریمستر واینان. کی میمیره این نسل راحت شم.

ismael_73_hz

کاربر سایت
Sep 29, 2011
343
نام
اسماعیل
برای سونی اگر در سال 2013 عرضه شه بهتره چون ویتا عرضه کرده خوب نیست ولی برای مایکروسافت مشکلی نداره چه عرضه کنه چه عرضه نکنه فرقی نداره ولی اگر این دو شرکت عرضه نکنن خیلی خوب میشه در یک سال میتوانن رقابت کنن.

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
اخه وقتی Last Of Us رو به عنوان یک سوپرایز میگه معنیش اینه که کلا بیخیال نسل بعد امسال باشید .

چون فکر کنم احتمالش کمه که اخرینِِ ما برای نسل بعد بیادش !

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
میگم این یارو خیلی باحاله ها...
چند وقت پیش من خودم یه خبر گذاشتم می گفت که سال 2012 حتما کنسول جدید رو معرفی می کنن:))

spriti

کاربر سایت
Jun 1, 2010
99
نام
Amir
بنظرم سال 2012 برای معرفی نسل جدید هم برای xbox و ps3 زوده من نظرم سال 2014 به بعده,چون این نسل هنوز حرف برای گفتن داره حداقل تا سال 2014 ولی رای من 2013 بود بخاطر اینکه دوست دارم هرچه سریعتر کنسول های جدید رو امتحان کنم.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
وقتی wii u اومد اون موقع بهتون میگم این نسل چه قدر ظرفیت داره ، وقتی یه MW نسل بعد یه assassin creed نسل بعد رو wii u اومد اون موقع میبینیم فن های این بازی ها حاضرن یک یا دو سال دیگه صبر کنن تا عناوین مورد علاقشون رو ، رو کنسول های 720 یا ps4 بازی کنن یا نه ، اون موقع در مورد ظرفیت های باقی مونده این نسل بهتر میشه نظر داد. تازه این خوش بینانه ترن حالتی هست که میشه مجسم کرد، فقط کافی یه ایده بکر و یه نمایش طوفانی دیگه از نیتندو ببینیم تا مخاطیبن رو به سادگی هر چه تمام تر به سمت کنسول خودشون جذب کنن.
نینتندو با یه سینی و کنسولی که حد توانش یک چیزی مابین X360 و PS3 هست، میخواد بازار رو به دست بگیره ؟ :|.
نسل بعدی هم در کار نیست. اگر خیلی هم Wii U سیستم آنچنانی داشته باشه که نداره. بازی های مولتی به دلیل وجود قوانین مخصوص روی همه پلتفورم ها یکسان خواهند بود.
فعلا میشه قربانی رو Wii U دونست.

--------------------------------------------
من نمیتونم درک کنم چرا ملت دارن خودشون رو به معنای واقعی جِر میدن که نسل بعد رو ببینند؟ الان در بالاترین سطح آشنایی بازیساز ها با کنسول ها هستیم، موتور ها به حداکثر بهینه سازی شده برای کنسول ها رسیدن، بهترین زمان برای خلق بازی هایی هست که صرفا گرافیک نیستند.
الان میتونیم یه KZ ببینیم که داستان داره، گیم پلی داره، یه Gears Of War ببینیم که فقط گرافیک نباشه. الان میشه شاهکار هایی مثل RE4 یا MGS3 دید . . .
ولی خب یه عده نشستن خودشون رو میکشن نسل بعد بیاد و سازنده ها باز مانور بدن روی گرافیک و همه چیز رو فراموش کنند :|.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
مطمئن باشید امسال نمایش داده نمیشه 2013 نمایش داده میشه اوایل 2014 یا چند روز قبل از کریسمس میاد.

wiu هم نمیتونه کاری بکنه قبلا تاپیکی بود که میگفتن wiu نزدیک به 1.5 برابر 360 قدرت داره.در صورتی که ps3 و 360 الآن نزدیک به بازدهی 100 درصد رسیدن.یادتون باشه بازی های اوایل نسل پلی3 و 360 هم زیاد خوب نبودن و 3 سال کشید تا هر روز بهتر بشن.حالا در نظر بگیریم 2012 wiu بیاد و بشه از 50 تا 60 درصد قدرتش استفاده کرد که در بهترین حالت میشه در حد 360 و ps3 و تا بازدهیش از 70 درصد بالاتر بره 3 سال مثل همین نسل طول بکشه میشه= 2012+3=2015 یعنی خیلی بخواد زور بزنه 2015 از این دو کنسول بازیاش بهتر میشه.البته اگه از حالا پیشرفت بازی ها رو رو دو کنسول پلی 3 و 360 صفر بگیریم گرچه بازم جای پیشرفت دارن.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
یادتون رفته چندین ماه قبل شرکت هایی مثل یوبیسافت و کرایتک از کنسول ها گله میکردند که دیگه توان این نسل رو ندارند و قدرتشون به انتها رسیده ؟!

در ضمن نینتندو شرکت دست و پا بسته ای نیست که به همین راحتی ها شکست بخوره به عنوان مثال فروس ds از فروش کل ps3 , x360 بالاتر هست !!! و همچنین نینتندو گفتید قصد داره با wii u به سراغ هارد کور ها هم بره و مثل wii اون رو یک کنسول خانوادگی به حساب نیارند

ولی در کل من خیلی دوست دارم تا نسل بعد بیاد تا یکیشو بخرم >:d

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
بنظرم سال 2012 برای معرفی نسل جدید هم برای xbox و ps3 زوده من نظرم سال 2014 به بعده,چون این نسل هنوز حرف برای گفتن داره حداقل تا سال 2014 ولی رای من 2013 بود بخاطر اینکه دوست دارم هرچه سریعتر کنسول های جدید رو امتحان کنم.

آخه عزیز دل کنسولا دیگه دارن ازآخرین قدرتشون استفاده میکنن من موندم اینا چه حرفی دارن؟!؟!؟!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
نینتندو با یه سینی و کنسولی که حد توانش یک چیزی مابین X360 و PS3 هست، میخواد بازار رو به دست بگیره ؟ :|.
نسل بعدی هم در کار نیست. اگر خیلی هم Wii U سیستم آنچنانی داشته باشه که نداره. بازی های مولتی به دلیل وجود قوانین مخصوص روی همه پلتفورم ها یکسان خواهند بود.
فعلا میشه قربانی رو Wii U دونست.

--------------------------------------------
من نمیتونم درک کنم چرا ملت دارن خودشون رو به معنای واقعی جِر میدن که نسل بعد رو ببینند؟ الان در بالاترین سطح آشنایی بازیساز ها با کنسول ها هستیم، موتور ها به حداکثر بهینه سازی شده برای کنسول ها رسیدن، بهترین زمان برای خلق بازی هایی هست که صرفا گرافیک نیستند.
الان میتونیم یه KZ ببینیم که داستان داره، گیم پلی داره، یه Gears Of War ببینیم که فقط گرافیک نباشه. الان میشه شاهکار هایی مثل RE4 یا MGS3 دید . . .
ولی خب یه عده نشستن خودشون رو میکشن نسل بعد بیاد و سازنده ها باز مانور بدن روی گرافیک و همه چیز رو فراموش کنند :|.
در مورد سخت افزار توصیه میکنم اول صبر کن تا به صورت قطعی و رسمی مشخص بشه که سخت افزار wii u در چه سطح و level ـی قرار داره بعد رای صادر کن !

نکته دیگه بعضی دوستان انگار واقعاً تو خواب خرگوشی بسر میبرن ! همین نیتندو با کنسولی که خیلی ها تو سایت هویج ـم حسابش نمی کنن بین 360 و ps 3 بیشترین فروش کرده ! بدون داشتن دسته های هاردکور! بدون داشتن شبکه ایی مثل XBL یا PSN و با همون سخت افزار عتیقه و عهد دقیانوسِ ـش! دیگه به چی باید میرسید که نرسید؟ یک نسل گذشت و هنوز بعضی دوستان متوجه نشدن برتری سخت افزار به معنی برتریِ فروش و جذب مخاطب نیست !
قوانین یکسانِ بازی های مولتی پلتفورم ؟! مثل اینکه ملتفت نیستی ! داریم از نسل بعد حرف میزنیم بعد میگی قوانین یکسان؟! COD رو ps2 مثل 360 و ps3 اجرا میشد !

خیلی زود هم مشخص میشه من نیتندو رو خیلی دست بالا گرفتم یا شما خیلی کوچیک فرض ـش کردید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر