مایکروسافت : کنسول Xbox One همه دنیا را سورپرایز می کند ، در E3 سونی را خواهد کشت !

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,833
نام
رضا
th

مایکروسافت به نظر می رسد که جهت متکبرانه ای را به خود گرفته است ، آنها ادعا می کنند در E3 امسال " سونی را می کشند . " این موضوع هم نمی تواند آنقدر شگفت آور باشد که در اخرین اظهارات مایکروسافت ، بیان کرد که برای بازی های انحصاری چیزی بالغ بر 1 میلیارد دلار خرج کرده است ، آیا سونی مطابق آن هزینه برای کنسول خود خرج کرده است ؟ در E3 باید این موضوع را ببینم ، آقای Craig Davidson مدیر بازاریابی جهانی مایکروسافت صراحتا در پیامی اعلام نمود " اجازه دهید در E3 سونی را خواهیم کشت "

در اظهاری از آقای Ken Kutaragi بیان نمود که این استکبار برای شرکت مایکروسافت بد تمام می شود ، با این حال می تواند انگیزه ی بسیار خوبی باشد .

قبل از آن آقای Aaron Greenberg در پیامی تایید کرد ، که ما به انتقادها و پیام های گیمرها توجه می کنیم ، و در E3 تمرکز کاملی روی گیم داریم .

منبع :

آخرین ویرایش:

age of 360

کاربر سایت
Jan 1, 2011
67
نام
پويا
سونی نیازی به استودیوهای 3rd party و اونم یه کمپانی مثل EA! نداره. سونی یعنی سانتا مونیکا، گوریلا، ناتی داگ و تیم آیکو که وقتی اسمشون میاد همه به احترام کلاه از سرشون برمیدارن:d مخصوا تیم آیکو که واقعا توصیف بازی هاشون پیچیده هست
lol lol
دادا فردا سونی اعلام کنه دیگه moh (مدال) و need for speed وfifa برا ps4 عرضه نمیشه ببینم کسی میره پول بالا ps4 بده یا نه=))

من می گم کم کم می رسم به تسخیر دنیا توسط سونی باز بعضی ها باور نمی کنن

Kaz Zombie Army
=))

Last edited by a moderator:

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
سونی نیازی به استودیوهای 3rd party و اونم یه کمپانی مثل EA! نداره. سونی یعنی سانتا مونیکا، گوریلا، ناتی داگ و تیم آیکو که وقتی اسمشون میاد همه به احترام کلاه از سرشون برمیدارن:d مخصوا تیم آیکو که واقعا توصیف بازی هاشون پیچیده هست

Kaz Zombie Army

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بر حسب محال اگر EA برای PS4 بازی نسازه سونی نصف مشتری هاش رو از دست میده..:d این سانتا و گوریلا همون بودن که بازی های اخیرشون تو زرد از آب در اومد..؟:d
EA میسازه ولی انحصاری نمیسازه. چند بار کلمه EA رو با خودت تکرار کن تا بفهمی EA انحصاری بساز نیست/:) سانتا مونیکا و گوریلا کاری ندارم تو زرد از آب در اومدن یا تو آبی چون خوشبختانه برای من ارزش متای بازیا از جلبک های روییده کنار یه رودخونه هم کمتره:)>-

lol lol
دادا فردا سونی اعلام کنه دیگه moh (مدال) و need for speed وfifa برا ps4 عرضه نمیشه ببینم کسی میره پول بالا ps4 بده یا نه=))
آها یعنی ملت برای بازی های مولتی پلتفرم میرن PS4 میخرن...:-? بسیار هم عالی...
ورود خودم رو به جمع سونی فن های سایت تبریک میگم.
لول واقعا..
طرز تفکرتون (در مورد کسی که فقط کافیه یه حرفی در مورد سونی بزنه و سازنده هاش براش قابل احترام باشن بدون اینکه بدونین 343 و Epic هم به همون اندازه برای من قابل احترام هستن) منو متوجه اشتباهاتی که مرتکب شدم، کرد. عذر خواهی منو با آغوشی باز پذیرا باشید.

پ.ن: من دیگه ادامه نمیدم چون میترسم به درجه فن بوی سونی ارتقا پیدا کنم;)

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775

شوخی کردی نه؟:dدرسته که EA انحصاری بساز نیست ولی بزرگترین ناشر برای یه کنسول بازی نده مشکلی پیش نمیاد؟مگه first partyها سالی چندتا بازی میتونن بدن که دیگه نیازی به عناوین مولتی پلتفورم نیست؟

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
این بحث 15 تا بازی انحصاری مایکرو بیخودی خیلی برجسته شده در حالیکه خود فن های مایکرو هم اذعان دارند بیشترش بازی های ارکیدی و کینکتی هست .حالا گیریم 7 تا هم درست و حسابی داشته باشه همین الان سونی تو کنفرانسش بازی های انحصاری knack -killzone -infamous second son و club drive را رو کرده که همه تو سال اول کنسول میان مطمئن باشید حداقل 2 تا 3 عنوان دیگه هم تو e3 رو میکنه حالا از بازی های psn و move هم فاکتور میگیریم .
پس حتی تو یه شرایط حداقلی هم چیزی از مایرو کم نداره که حالا بعضی ها اینقدر سنگ این 15 تا انحصاری مایکرو را به سینه میزنند.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,208
نام
محمد امین
این بحث 15 تا بازی انحصاری مایکرو بیخودی خیلی برجسته شده در حالیکه خود فن های مایکرو هم اذعان دارند بیشترش بازی های ارکیدی و کینکتی هست .حالا گیریم 7 تا هم درست و حسابی داشته باشه همین الان سونی تو کنفرانسش بازی های انحصاری knack -killzone -infamous second son و club drive را رو کرده که همه تو سال اول کنسول میان مطمئن باشید حداقل 2 تا 3 عنوان دیگه هم تو e3 رو میکنه حالا از بازی های psn و move هم فاکتور میگیریم .
پس حتی تو یه شرایط حداقلی هم چیزی از مایرو کم نداره که حالا بعضی ها اینقدر سنگ این 15 تا انحصاری مایکرو را به سینه میزنند.

مگه بازی آرکید و کینکت مشکلی دارن..؟
خیلی از گیمر ها از بازی های آرکید بیشتر لذت میبرن و این رو از فروش اونها میشه فهمید خیلی ها هم به خاطر بازی های کینکت میرن XBOX ONE می خرن..
حدود 25 میلیون نفر کینکت رو برای 360 خرین برای این بازی ها..

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
مگه بازی آرکید و کینکت مشکلی دارن..؟
خیلی از گیمر ها از بازی های آرکید بیشتر لذت میبرن و این رو از فروش اونها میشه فهمید خیلی ها هم به خاطر بازی های کینکت میرن XBOX ONE می خرن..
حدود 25 میلیون نفر کینکت رو برای 360 خرین برای این بازی ها..
اتفاقا مشکلی ندارند خود منم خیلی باهاشون حال میکنم بحث من اینه که این 15 بازی خیلی بولد شده اگه مایرو بازی های xbl و کینکتی داره سونی هم بازی های move و psn داره .پس اگه اینا را بزاریم کنار تو ضمینه انحصاری سونی چیزی از مایرو کم نداره

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
انحصاریای مایکرو تو E3 که جالب توجه برای گیمرهای هاردکور باشه احتمالا به اینها ختم میشه:
ryse
QB
forza 5
kameo 2 یا یه بازی در همون ژانر
یه پروژه از epic
یه حسی میگه یه استودیوی ژاپنی هم یه بازی انحصاری براشون ساخته!
بقیه بازیهای انحصاری کینکتی یا برای لایو هستن.
احتمال میدم مایکروسافت بخواد یه سورپرایز خیلی ویژه یا بمب خبری داشته باشه ممکنه یه بازی از R* یا از کوجیما رو تو کنفرانسش برای اولین بار رونمایی کنه.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,785
نام
محمد
انحصاریای مایکرو تو E3 که جالب توجه برای گیمرهای هاردکور باشه احتمالا به اینها ختم میشه:
ryse
QB
forza 5
یه پروژه از epic
احتمال میدم مایکروسافت بخواد یه سورپرایز خیلی ویژه یا بمب خبری داشته باشه ممکنه یه بازی از R* یا از کوجیما رو تو کنفرانسش برای اولین بار رونمایی کنه.
بازی Black Tusk رو یادت رفت، خیلی دارن روش مانور میدن :D

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,114
نام
مصطفی
ryse
QB
forza 5
یه پروژه از epic
در مورد اون بمب خبری حدس میزنم عنوان جدید Respawn به صورت انحصاری واسه XOne عرضه شه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر