مایکروسافت : کنسول Xbox One همه دنیا را سورپرایز می کند ، در E3 سونی را خواهد کشت !

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,833
نام
رضا
th

مایکروسافت به نظر می رسد که جهت متکبرانه ای را به خود گرفته است ، آنها ادعا می کنند در E3 امسال " سونی را می کشند . " این موضوع هم نمی تواند آنقدر شگفت آور باشد که در اخرین اظهارات مایکروسافت ، بیان کرد که برای بازی های انحصاری چیزی بالغ بر 1 میلیارد دلار خرج کرده است ، آیا سونی مطابق آن هزینه برای کنسول خود خرج کرده است ؟ در E3 باید این موضوع را ببینم ، آقای Craig Davidson مدیر بازاریابی جهانی مایکروسافت صراحتا در پیامی اعلام نمود " اجازه دهید در E3 سونی را خواهیم کشت "

در اظهاری از آقای Ken Kutaragi بیان نمود که این استکبار برای شرکت مایکروسافت بد تمام می شود ، با این حال می تواند انگیزه ی بسیار خوبی باشد .

قبل از آن آقای Aaron Greenberg در پیامی تایید کرد ، که ما به انتقادها و پیام های گیمرها توجه می کنیم ، و در E3 تمرکز کاملی روی گیم داریم .

منبع :

آخرین ویرایش:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,365
نام
امیر
دیدم بحث شاهکار بی همتای سونی در E3 سال 2005 شد. من دیروز 3 تا ویدئو گرفتم در مورد همین کنفرانس. یکسری حرف ها زدن و یکسری بازیها نشون دادن . که خلافشون عمل شد.
از 2 تا پورت HDMI بگیر تا 3تا ethernet و قدرت سی پی یو و گرافیک کنسول و کیلزون و . . .

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
فقط در یه صورت این جمله درست در میاد که EA و UBI Soft و اکتی فقط واسه Xbox one بازی بسازند و کنسول سونی رو بایکوت کنند که در این صورت واقعا مایکرو پول زیادی خرج کرده و کنسول قوی تر رو کشته که این دقیقا به ضرر گیمر جماعته...

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
فقط در یه صورت این جمله درست در میاد که EA و UBI Soft و اکتی فقط واسه Xbox one بازی بسازند و کنسول سونی رو بایکوت کنند که در این صورت واقعا مایکرو پول زیادی خرج کرده و کنسول قوی تر رو کشته که این دقیقا به ضرر گیمر جماعته...
همچین چیزی محاله تو رویا هم به حقیقت بپیونده چه برسه به واقعیت!!:d

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,833
نام
رضا
مایکروسافت تنها یک صورت می تونه سونی رو بکشه :

15 بازی رو معرفی کنه .
بعد از معرفی بازی ها Third party و حتی شاید بازی های معرفی نشده برای X360
همه حضار هایپ و محو معرفی بازی ها هستند ؛

آخر کنفرانس که می خواد خداحافظی کنه اعلام کنه برای شما سه تا سورپرایز دارم :

1.
No DRM
2.
Backward compatible
3.
Xbox One support used games

این سه مورد چیز خاصی نیستن که مایکروسافت بخواد از وجودشون اونطور ضرر بده ،

می بینید کشتن سونی اینقدر چیز غیر ممکنی نیست ، ولی مایکروسافت همیشه مشتی محکم بر دهان فن های خودی می زنه و میگه از این خیال پردازی ها مضخرف به ذهنتون راه ندید و هر چی من می گم همونه .

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
میگم چرا کسی از این بازیه چیزی نمیگه ؟! :D (شاید هم گفتن و من ندیدم !) من تازه رسیدم به این قسمت کنفرانس و دیدم دارن یه بازی بی نام و نشان نمایش میدن !

همینی هست که توی این عکس شماره 4ـه :

03612383028349543402.jpg

اولش فکر کردم شاید بازی Rare باشه ولی چون شماره 6 برای Rare هست ، این احتمالاً برای Lionhead باشه. شاید هم اون یکی بازی Rare باشه ! :D (در کل سبک طراحی بازی هم به Rare میخوره و هم به Lionhead) یه جورایی به نظر میرسه ساخت و ساز و اینا هم توی بازی نقش زیادی داشته باشه ، چون یه چیزایی به محیط اضافه میشه.
یعن امکان داره کلشون به سنگ خورده باشه و بخوان new kameo بسازن؟:d

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
می بینید کشتن سونی اینقدر چیز غیر ممکنی نیست ، ولی مایکروسافت همیشه مشتی محکم بر دهان فن های خودی می زنه و میگه از این خیال پردازی ها مضخرف به ذهنتون راه ندید و هر چی من می گم همونه .

و هنوز هم فن هاش میگن بزن که از عسل برامون شیرین تره :d

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
میگم چرا کسی از این بازیه چیزی نمیگه ؟! :D (شاید هم گفتن و من ندیدم !) من تازه رسیدم به این قسمت کنفرانس و دیدم دارن یه بازی بی نام و نشان نمایش میدن !

03612383028349543402.jpg

اولش فکر کردم شاید بازی Rare باشه ولی چون شماره 6 برای Rare هست ، این احتمالاً برای Lionhead باشه. شاید هم اون یکی بازی Rare باشه ! :D (در کل سبک طراحی بازی هم به Rare میخوره و هم به Lionhead) یه جورایی به نظر میرسه ساخت و ساز و اینا هم توی بازی نقش زیادی داشته باشه ، چون یه چیزایی به محیط اضافه میشه.
بازیهای دیگه چیا هستن؟ :d
1 که QB ـه. 2 به نظر میاد پرتال باشه! :d 3 هم FM5 ـه 4 و 6 هم که یجورایی معلومه چین. 5 هم که Halo. میمونه 7 و 8. چیزی هست در موردشون که چی میتونن باشن؟ :d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
1 که QB ـه. 2 به نظر میاد پرتال باشه! :d 3 هم FM5 ـه 4 و 6 هم که یجورایی معلومه چین. 5 هم که Halo. میمونه 7 و 8. چیزی هست در موردشون که چی میتونن باشن؟ :d
7 هم RYSE هست . 8 هم به نظرم یه بازی آرکید ـه زیبا :D

age of 360

کاربر سایت
Jan 1, 2011
67
نام
پويا
7 ryse
8 fable
9 geow
10 تا 15 همه fable:x
البته اصن دیدی متال گیر4 اومدا:whistling:
mass efect یادم رف
PGR
دادا EA برای مایکروسافت بازی بزنه SONY ذوق مرگ میشه:))

آخرین ویرایش:

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
یعن امکان داره کلشون به سنگ خورده باشه و بخوان new kameo بسازن؟:d
quote_icon.png
نوشته شده توسط Dinosaur
میگم چرا کسی از این بازیه چیزی نمیگه ؟! :biggrin1: (شاید هم گفتن و من ندیدم !) من تازه رسیدم به این قسمت کنفرانس و دیدم دارن یه بازی بی نام و نشان نمایش میدن !

03612383028349543402.jpg

اولش فکر کردم شاید بازی Rare باشه ولی چون شماره 6 برای Rare هست ، این احتمالاً برای Lionhead باشه. شاید هم اون یکی بازی Rare باشه ! :biggrin1: (در کل سبک طراحی بازی هم به Rare میخوره و هم به Lionhead) یه جورایی به نظر میرسه ساخت و ساز و اینا هم توی بازی نقش زیادی داشته باشه ، چون یه چیزایی به محیط اضافه میشه.

تا جایی که منم فهمیدم شماره 4 بازی یه نسخه از بازی Kameo هست . گوی نورانی که تو نشست مایکرو نشون دادن دقیقا همون نمادبازی تو کاورشه .

23101743204761672700.jpg
81669595954767966347.jpg

نکته جالب تر اینه که بدونیم سازنده اش Rare بوده و عکس شماره 6 هم لوگوی Rare رو داره ! به نظرم عکس شماره 4 و 6 یه هر دوشون یه بازی هست ، یا یانکه 2 تا بازی متفاوت از Rare هست !

اینم گوی تو تریلر !

70540172348838194128.jpg

من احتمال میدم 2 نسخه از بازی رو برای کینکت و X one دارن میسازن . نسخه تریلر تو نشست هم مخصوص کینکت بوده .

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
اگه90دقیقه رو فقط فورتزا5نشون میدادن میشد بهترین کنفرانس عمرم:D
امیدوارمpgr5برا360بیاد

طبق شایعه هایی که اومده بود همه فکر میکردیم PGR رو برای One معرفی کنن
Forza که داره میاد تا دو سال انحصاری در سبک ریسینگ برای One فکر نمیکنم داشته باشیم
خود مایکرو هم گفته قرار تو E3 برای 360 هم بازی نشون بده
فکر کنم همین PGR جدید برای 360 باشه

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
دقیقا نسل قبلم دیدیم که همش میگفتن PS3 از Xbox 360 قویتره ولی نهایتا همه دیدیم کنسول مایکرو پا به پای کنسول سونی اومد و خودشو در بین گیمرها جا داد.
واقعا قضیه Xbox One و PS4 هم تکرار همون بحث های حاشیه ای قدیمیه.

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دادا EA برای مایکروسافت بازی بزنه SONY ذوق مرگ میشه:))
سونی نیازی به استودیوهای 3rd party و اونم یه کمپانی مثل EA! نداره. سونی یعنی سانتا مونیکا، گوریلا، ناتی داگ و تیم آیکو که وقتی اسمشون میاد همه به احترام کلاه از سرشون برمیدارن:d مخصوا تیم آیکو که واقعا توصیف بازی هاشون پیچیده هست

ɯɐuɥǝq

کاربر سایت
May 31, 2013
2
دقیقا نسل قبلم دیدیم که همش میگفتن PS3 از Xbox 360 قویتره ولی نهایتا همه دیدیم کنسول مایکرو پا به پای کنسول سونی اومد و خودشو در بین گیمرها جا داد.
واقعا قضیه Xbox One و PS4 هم تکرار همون بحث های حاشیه ای قدیمیه.
یادمون باشه گوشی هایی با سیستم عامل ویندوز 8 و Ios با سخت افزاری به مراتب ضعیف تر از گوشی های آندرویدی بسیار روانتر بوده و بازیهایی که در آندروید سخت افزارهای آنچنانی میخواهند در ویندوز 8 با سخت افزاری پایینتر با کیفیتی به مراتب بهتر اجرا میشوند.(این مثال رو زدم تا بفهمیم و بفهمید مسلما یک سخت افزار خوب نمیتونه تضمین کننده همه چی باشه)
شما سواد خودتون رو بطور کامل نشون دادی:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر