مایکروسافت : کنسول Xbox One همه دنیا را سورپرایز می کند ، در E3 سونی را خواهد کشت !

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,833
نام
رضا
th

مایکروسافت به نظر می رسد که جهت متکبرانه ای را به خود گرفته است ، آنها ادعا می کنند در E3 امسال " سونی را می کشند . " این موضوع هم نمی تواند آنقدر شگفت آور باشد که در اخرین اظهارات مایکروسافت ، بیان کرد که برای بازی های انحصاری چیزی بالغ بر 1 میلیارد دلار خرج کرده است ، آیا سونی مطابق آن هزینه برای کنسول خود خرج کرده است ؟ در E3 باید این موضوع را ببینم ، آقای Craig Davidson مدیر بازاریابی جهانی مایکروسافت صراحتا در پیامی اعلام نمود " اجازه دهید در E3 سونی را خواهیم کشت "

در اظهاری از آقای Ken Kutaragi بیان نمود که این استکبار برای شرکت مایکروسافت بد تمام می شود ، با این حال می تواند انگیزه ی بسیار خوبی باشد .

قبل از آن آقای Aaron Greenberg در پیامی تایید کرد ، که ما به انتقادها و پیام های گیمرها توجه می کنیم ، و در E3 تمرکز کاملی روی گیم داریم .

منبع :

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
خدایی با این پستات روح پر فتوح بروسلی رو توی گور به لرزه در میاری :d

روح پرفتوح بروسلی اگه پست های تخیلی دیگه روببینه که رسما جفت پا میره طرفشون :))

عمو من منظورم god of war بود:wallbash:
در ضمن یه شوخی کوچولو کردم :d
میدونم 3ش اومده

:| الهم عجل الشفا :| میگن اخر شبه همینه :d

age of 360

کاربر سایت
Jan 1, 2011
67
نام
پويا
تو یه مدرک بیار که خالی بندی بود اون 8 روز!:d
حالا چون عرضه نشد دلیلی بر خالی بندی بودنش نیست شاید کنسل شده!اما این پروژه هرو قشنگ طرف اومد گفت گ*ه خوردم آقا خالی بستم:d
یه چی بود که فقط به یه جماعتی هایپ بده دیگه عین همین حرف کشتن سونی و 15 تا انحصاری!واقعا هم بهش نیاز دارین البته:d
یه نگا بکن این حرفو کی زده!
آقای Craig Davidson مدیر بازاریابی جهانی مایکروسافت
درضمن بعد از اون جریان تجربه شد که دیگه الکی هایپ ندن :d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,208
نام
محمد امین
آره یادمه اون موقع سر این پروژه جادویی Milo همه با موشن کپچرای جیمز کامرون مقایسش میکردن و تحول صنعت گیم میدونستنش!
آخرشم طرف از ماکروسافت رفت و گفت شرمنده یه چی گفتم رو سن حالا گیر ندین:))

متاسفانه اطلاعاتتون ناقصه..:d
پروژه ناتال یا کینکت فرق میکنه..پروژه ناتال یک چیز کلی بود که برای اولین بار توسط ماکروسافت معرفی شد و قابلیت هاش هم گفتن..بعد سال بعد اومدن کینکت رو از روش ساختن.. کینکت از پروژه ناتال ضعیف تر بود چون دیگه موتور پردازشی داخل کینکت نیست و از کنسول برای پردازش اطلاعات استفاده میکنه..
الان هم که کینکت 2 معرفی شده ما دیدیم که خیلی پا رو فراتر از پروژه ناتال گذاشتن و حتی انقباضات عضله هم تسخیص میده که شبیه یک خواب میمونه..

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
وسط بحث شیرین :D
این تخم مرغ Lionhead هم ظاهرا داره ترک میخوره :D تا اونجایی که یادمه ترک روش نداشت :D E3 هم معلوم میشه توش چیه :D

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,532
نام
میلاد
اتفاقا همین مایلو رو تو GDC دو سال پیش هم نمایش دادن، فیلم گیم پلیش هم هست. خود مولینیو هم گفت که میخواد بازی رو عرضه کنه ولی مایکروسافت قبول نمی کنه :D
آره میدونی بازی اصن آماده بوده اون نمایشی که گیم پلی ضبط شده بود و میلیون ها نفر رو اسکل کرده بود هم میگن واقعی بوده:d
بعد ماکروسافت دیده اینو بده بیرون سونی به خاک سیاه میشینه مرام گذاشته قبول نکرده لانچ شه:d

ALMOH

کاربر سایت
Jan 22, 2013
110
پ.ن 2 : خوشبختانه سونی اهل بچه بازی نیست بیاد بگه ما امسال 45 تا انحصاری داریم , یا انقدر پول خرج کردیم , عین آدم حسابی میاد معرفی میکنه با هایپ معمولی و آخرش یه شاهکارهایی میشن مثل عناوین انحصاری این نسل ,

خوب مسلمه اونیکه میبینه اوضاش قاراش میشه میاد هایپ الکی راه منیدازه!!

فقط موندم اگه Xbox رم GDDR5 داشت و ps4 بر عکس DDR3 اون موقع چی میگفتین؟

حالا اینا که خوبه اگه الان the last of us مال ماکرو بود خدا میدونه ((‌تاکید میکنم فقط خدا میدونه ))‌ خود شرکت ماکرو و البته فنهای محترمش چه ها که نمیکردن!

خوشم میاد سونی خیلی حرفه ای اومد کنفرانسش رو تمیز و عالی برگزار کرد و گفت بقیش بمونه واسه E3 و از اون موقع به بعد هم اینطوری مثل بقیه ی شرکت ها هی هر روز بیانیه صادر نکرد. تو E3 هم میاد بازیهاشو معرفی میکنه و میره تا زمان لانچ و از این جنگولک بازیا که اینو میخوایم بکشیم و اونو بشونیم سر جاش در نمیاره " Btch Plz !

دقیقا ،‌سونی به جای اینکه خودش از کنسولش تعریف و تمجید کنه مدام این شرکت اون شرکت دست به ستایش این کنسول ((ps4)) زدن!

به عبارتی مشک آن است که خود ببوید...

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,258
نام
نـــــــویـــــــــد
واقعا ماکرو آخر نسلی چی ساخته واسه فنهاش؟! واقعا زکی!

ماکرو باعث شد هیترهایی مثل شما به وجود بیان و مارو شاد کنن همین کافیست :d

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
ماکرو باعث شد هیترهایی مثل شما به وجود بیان و مارو شاد کنن همین کافیست :d

نوید جان کار این بندگان خدا از هیتر گذشته ! به درجه جان برکفی رسیدن.

من خودمم از عملکرد ماکرو زیاد راضی نیستم ولی دیگه این رفتار هارو انجام نمیدم

البته بنده اول ۴ رو میخرم

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
الان داشتم مراسم مهرفی XBOX ONE ونگاه میکردم . عجب چیز خوفی شده این کینکت. عاشقش شدم :):x دمشون گرم

احترام بزار چقدر گفتم :-|

دوس دارم جفت كنسولا بتركونن هرچقدر رقابت بينشون وحشتناك تر باشه ما عنوان هاي بهتري بازي ميكنيم:d

مايكرو هم كه الان بيشتر از 1 ناو هواپيمابر كلاس نيميتز خرج كنسول كرده

3 بيليون دلار فقط بابت soc - ميگيم ١ بيليون هم خرج كلي باقيه اجزاي كنسول و كينكت روي هم 4 بيليون

1 بيليون هم خرج بازي هاي انحصاري و همين حدود ها خرج ماركتينگ حدود 6 بيليون سرجمع

مايكرو 6 بيليون خرج كنسول كرده رفقا :d هزينه ساخت هر ناوهواپيمابر 4.5 بيليون دلاره - مايكرو با كنسولش ميتونه يك جنگ راه بندازه ايمان بياريد : دي

اينقدر هم اعصاب همو خورد نكنيد ايشالا جفت كنسول هارو ميگيريد لذتشو ميبريد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر