مایکروسافت : کنسول Xbox One همه دنیا را سورپرایز می کند ، در E3 سونی را خواهد کشت !

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,833
نام
رضا
th

مایکروسافت به نظر می رسد که جهت متکبرانه ای را به خود گرفته است ، آنها ادعا می کنند در E3 امسال " سونی را می کشند . " این موضوع هم نمی تواند آنقدر شگفت آور باشد که در اخرین اظهارات مایکروسافت ، بیان کرد که برای بازی های انحصاری چیزی بالغ بر 1 میلیارد دلار خرج کرده است ، آیا سونی مطابق آن هزینه برای کنسول خود خرج کرده است ؟ در E3 باید این موضوع را ببینم ، آقای Craig Davidson مدیر بازاریابی جهانی مایکروسافت صراحتا در پیامی اعلام نمود " اجازه دهید در E3 سونی را خواهیم کشت "

در اظهاری از آقای Ken Kutaragi بیان نمود که این استکبار برای شرکت مایکروسافت بد تمام می شود ، با این حال می تواند انگیزه ی بسیار خوبی باشد .

قبل از آن آقای Aaron Greenberg در پیامی تایید کرد ، که ما به انتقادها و پیام های گیمرها توجه می کنیم ، و در E3 تمرکز کاملی روی گیم داریم .

منبع :

آخرین ویرایش:

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,700
نام
علی
دوستان نزنین همدیگرو:d
یه چند مدت صبر میکنیم معلوم میشه دیگه
هنوز نسل بعد شرو نشده اینجوری کشت و کشتار میشه وای به حال این که کنسول ها وارد بازار بشن اونوقت احتمالا جنگ اتمی به راه میفته
ولی این مدیر بازاریابی مایکروسافت معلومه که هیچی نمیفهمه وگرنه این جور صراحتا نمیاد در مورد رقیب اصلیش بد بگه
مثل این میمونه که الان تو این تبلیغات انتخاباتی یه نامزد بیاد از اون یکی با ذکر نام و به طور مستقیم بد بگه خوب از همین جا این طرف خودش رو نابود کرده

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,800
نام
محمد
اینقدر مایکروسافت هایپ کرد رفتم اینترنت با سرعت بالاتر گرفتم تا کنفرانس رو بهتر ببینم و تریلرها رو راحت تر دانلود کنم 8-| مایکروسافت خیلی رو E3 مانور داده، حالا کنفرانسش خوب بود که هیچی وگرنه خودم شخصا از خجالتش در میام ;;) :D فقط جون هر کی می پرستی این یارو یوسف مهدی رو باز نیار اون بالا شروع کنه به چرت گفتن، یادمه تو E3 پارسال حرفهای این و صحبت در مورد Smart Glass دقیقا نیم ساعت طول کشید، نیم ساعت :))

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
وقتی کنفرانس معرفی کنسول مایکرو یه epic fail بزرگ بود تمام دنیا هم قبول داشتن .فن ها میان به عنوان بهترین کنفرانس زندگیشون ازش یاد میکنن جای تعجبی نیست که تو e3 اگه مایکرو بیاد فحش هم بده اونا واسش کف میزنن و
به به چه چه میکنن . واقعا دل خوشی دارین
به این دلیل چون خودشونم گفته بودن بازی نشون نمیدن و تمرکزشون روی خود کنسوله. با این وجود باز دو تا انحصاری نشون دادن و در کنارش دو تا بازی مولتی پلتفرم هم نشون دادن. من به قدرت و اینا کاری ندارم ولی تا اینجا بهتر از اون چیزی بودن که گفته بودن. ثانیا از لحظه تموم شدن کنفرانس هر چی مصاحبه از افراد مایکرو میخونم اینو میشه دید که همشون تاکید زیادی روی E3 و اینکه تمرکزشون فقط روی بازیها خواهد بود دارند. پس امیدواریم. حالا به اینا 15 تا انحصاری سال اول رو هم اضافه کنید به راحتی میشه دید که به چه دلیل فنهای مایکرو امیدوارند.
من فن مایکرو نیستم ولی با X360 زندگی کردم. برای همین دوست دارم X1 موفق بشه و مایکرو بخوبی ازش پشتیبانی کنه. که تا این لحظه هم اخبار در مورد بازیها (دست دوم اینا رو بذاریم کنار) مثبت بودن. پس باید تا E3 صبر کرد و بعد نظر قطعی داد.

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,996
نام
ehsan
دوست عزيز لطف كن درست ترجمه كن الكي بچه هارو انداختي به جون هم ترجمه درستش اينه:

ما سوني را در e3 *ذوق مرگ ميكنيم

- - -ویرایش - - -

e3 کولاک به پا میشه.. بیچاره نینتیدو این وسط چی کار کنه..
نينتندو نخوديه

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,833
نام
رضا
دوست عزيز لطف كن درست ترجمه كن الكي بچه هارو انداختي به جون هم ترجمه درستش اينه:

ما سوني را در e3 *ذوق مرگ ميكنيم
Let’s kill Sony at E3

این معنیش میشه ذوق مرگ ؟ با چه استدلالی این رو می فرمایید استاد ؟ :d

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
what the hell's going on here?
دیگه شورش درومده به خدا!یه سری......سرکوچه نشین ریختن اینجا!
تاپیک داره به خون کشیده میشه جدی جدی!

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,035
نام
اسماعیل
!!!!!!!چه غلطا!!!!!!شاید گفته نینتیندو رو خواهیم کشت!!!:dنسل جدید اومد 360 رو چنان ول میکنه که انگار همچین کنسولی وجود خارجی نداشته دقیقا مثل xbox 1(original)حالا جو میده که خودشو خار و ذلیل کنه؟؟؟؟سونی هم به حمدلله فلج تشریف دارن و آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه!!:))قول میدم بعد چند ماه از ریلیزش چنان کله پا بشه که خود مایکرو بگه ما این کنسول رو برای بازی نساخته بودیم بلکه جهت سفارشات پیتزا بوده!!!!!=))

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,996
نام
ehsan
!!!!!!!چه غلطا!!!!!!شاید گفته نینتیندو رو خواهیم کشت!!!:dنسل جدید اومد 360 رو چنان ول میکنه که انگار همچین کنسولی وجود خارجی نداشته دقیقا مثل xbox 1(original)حالا جو میده که خودشو خار و ذلیل کنه؟؟؟؟سونی هم به حمدلله فلج تشریف دارن و آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه!!:))قول میدم بعد چند ماه از ریلیزش چنان کله پا بشه که خود مایکرو بگه ما این کنسول رو برای بازی نساخته بودیم بلکه جهت سفارشات پیتزا بوده!!!!!=))
حالا كه تو خبرا اومده بعد از كنفرانس مايكروسافت فروش wii iu هم يه جوني گرفته

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
طرف چسبیده به عدد 15 , توجه داشته باشید مایکروسافت ماکزیمم 1.5 الی 2 ساعت وقت داره , نمیشه 15 تا عنوان اَبَرشاخ رو توی این زمان معرفی کرد

پ.ن : الان فکر کرم دیدم توی 20 دقیقه میشه هر 15 تا رو نشون داد , کافیه یه تیزر 10 ثانیه ای از هرکدوم نشون بدن که معلوم نیست CG ـه یا گیمپلی اونوقت همه چی حله :-j

پ.ن 2 : خوشبختانه سونی اهل بچه بازی نیست بیاد بگه ما امسال 45 تا انحصاری داریم , یا انقدر پول خرج کردیم , عین آدم حسابی میاد معرفی میکنه با هایپ معمولی و آخرش یه شاهکارهایی میشن مثل عناوین انحصاری این نسل ,

پ.ن 3 :

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
مایکروسافت 15 تا انحصاری رو تو E3 نشون میده و همشون هم تو سال اول عرضه XOne راهی بازار میشن، ضمن اینکه مایکروسافت 12-10 تا استودیو First Party واسه ساخت بازی های هاردکور داره، 8-7 تا هم واسه ساخت بازی کینکت که البته یه سریشون تازه ساخت هستن و نمیشه قطعا در مورد کیفیت کارشون نظر داد و باید صبر کرد. از همین تعداد، 5 تا استودیو دارن روی 2 تا بازی کار میکنن. سازنده های Third Party مثل Remedy و Crytek و احتمالا Epic هم واسه مایکروسافت بازی انحصاری میسازن. پس می بینی این مانوری که دارن روی E3 میدن همچین بدون پشتوانه نیست :D

در یک صورت مایکرو 15 تا بازی معرفی میکنه که بخواد تا حداقل یکسال بیخیال معرفی بازی جدید بشه که باتوجه به اینکه سونی همچین کاری نمیکنه وبرای نمونه احتمال زیاد بازی ناتی داگ بعد از e3 معرفی میشه غیر منطقی نیست؟:d.در ضمن اون 10-12 تا خودتم میدونی نصفشون بهشون اعتمادی نیست علاوه بر اینکه یه تعدادی از اونها بازی ارکید میسازند.در ضمن(2):dمایکرو گفته کلا 15 تا انحصاری که شامل بازیهای احتمالی 3rd party هم میشه;)

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من نمیدونم چرا دوستان الکی بحث میکنین بزارین بکنه کی این وسط حال میکنه ؟ مشخصه ما بزار ماکروسافت 15 تا بازیش رو کنه سونی هم بیاد 7-8 تا بازی رو کنه کی این وسط حال میکنه مشخصه ما حالا اون 100 تا داشته باشه اون یکی 10000 تا هم مهم نیست مهم اینکه ما حال میکنیم کی از بازی خوب بدش میاد؟

هرچند این 15 تا 15 تا اصلا من چشم آب نمیخوره آخرش یه 7-8 تا انحصاری داره مثل سونی برای اول نسل که اگه هر کدام 5 تا هم معرفی کنن بازم عالیه من یکی برام کافیه فقط سلیقه من رو در نظر بگیرن .:d

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
سونی الان بالای 10 تا ای پی درجه یک داره ... هر کدوم یه شماره دیگه یزنه ایکس باکس وان غرق میشه ..
بجای حرف ارزون دو تا بازی معرفی کنه!!! ما بازی میخوایم نه حرف .

- - -ویرایش - - -

در یک صورت مایکرو 15 تا بازی معرفی میکنه که بخواد تا حداقل یکسال بیخیال معرفی بازی جدید بشه که باتوجه به اینکه سونی همچین کاری نمیکنه وبرای نمونه احتمال زیاد بازی ناتی داگ بعد از e3 معرفی میشه غیر منطقی نیست؟:d.در ضمن اون 10-12 تا خودتم میدونی نصفشون بهشون اعتمادی نیست علاوه بر اینکه یه تعدادی از اونها بازی ارکید میسازند.در ضمن(2):dمایکرو گفته کلا 15 تا انحصاری که شامل بازیهای احتمالی 3rd party هم میشه;)
انتشار 15 بازی همزمان دیوانگی محضه و بلایی سرش میاد که سر عنوان محبوب الن ویک اومد ...
مجبوره سالی 3-4 تا معرفی کنه ..که سونی هر سال حداقل دو تا عنوان AAAبرای کنسولش معرفی میکنه ...همین الان 4 تا عنوان AAAقراره برای پی اس 3 بیاد ...
infamous -killzone-LBp-و یک بازی از دیدید هم برای پی اس 4 تایید شدن و مطمئنا سونی در E3امسال حداقل از 5 تا پرده برداری میکنه!
بازی انحصاری دیگه برای طرفدار های سونی یه چیز کاملا عادیه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر