خبر رسمی مایکروسافت شرکت اکتیویژن را به مبلغ ۶۸ میلیارد دلار خرید | آپدیت : اکتیویژن بیلیزارد به صورت رسمی به خانواده Xbox ملحق شد

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
1642512253475.png
به گزارش منابع داخلی وال استریت ژورنال، گویا مایکروسافت توانسته به عقد قرارداد برای خرید اکتیویژن نزدیک شود.
اطلاعات بیشتری فعلا در دسترس نیست و علی رغم منبع معتبر، هنوز نمی توان صحت کامل این قرارداد را تایید کرد

به گفته Dina Bass خبرنگار وبگاه بلومبرگ، ارزش این قرارداد قریب به هفتاد میلیارد دلار تخمین زده شده

ادیت: رسمی شد. مایکروسافت، شرکت اکتیویژن بیلزارد +کینگ رو به زیر مجموعه های خودش اضافه کرد

1642512789894.png

اطلاعات تکمیلی

طبق گفته فیل اسپنسر، از زمان عقد رسمی قرارداد، مدیران اکتیویژن مستقیم گزارشات شون رو به فیل اسپنسر باید ارائه بدن
و این جور که مشخصه حداقل تا زمان عقد رسمی قرارداد، بابی کاتیک کماکان رییس اکتیویژن بلیزارد باقی خواهد ماند

به گفته بابی کاتیک، تاریخ عقد رسمی این قرارداد تو سال مالی 2023 (از جولای 2022 تا ژوئن 2023) تخمین زده میشه
تا اون زمان، اکتیویژن کماکان به فعالیت مستقل خودش زیر نظر بابی کاتیک ادامه میده

آپدیت [20 بهمن]: طبق بیانیه مایکروسافت، کمپانی نه تنها به قراردادهای قبلی پیرامون عرضه فرنچایز Call of Duty روی کنسول های پلی استیشن وفادار میمونه، بلکه بعد از اتمام این قراردادها به عرضه عناوین COD و دیگر بازی های محبوب اکتیویژن روی پلی استیشن ادامه داده و علاقمنده که این رویه رو برای کنسول های نینتندو هم پیش بگیره

بالاخره نبردهای حقوقی مایکروسافت با آمریکا و FTC به انتهای خود رسید

بعد از یک سال و هفت ماه از اعلان خبر ادغام بخش گیمینگ مایکروسافت، ایکس باکس، با مجموعه اکتیویژن بلیزارد و گرفتن تاییدیه های متعدد از کشورهای مختلف و علی رغم مخالفت بریتانیا
نهایتا بعد از یک نبرد حقوقی طولانی با کمیسیون تجارت آمریکا (FTC) بر سر قانونی بودن و عادلانه بودن این ادغام، در تاریخ 11 جولای 2023، با رای مثبت قاضی دادگاه به نفع مایکروسافت، بالاخره این قرارداد یک قدم دیگر به عملی شدن نزدیک تر شد.
حال تنها مانع بین مایکروسافت و این قرارداد، مخالفت CMA و بریتانیا است که گویا قرار است دوباره به مرحله مذاکره کشیده شود.

در نهایت در تاریخ اکتبر 2023 اکتیویژن بلیزارد به ایکس باکس ملحق شد

بعد از یک سال و ده ماه از اعلان خبر ادغام بخش گیمینگ مایکروسافت، ایکس باکس با مجموعه اکتیویژن بلیزارد تنها مانعی که بر سر راه هر دو کمپانی بود، تاییدیه CMA بریتانیا بود.
این امر نیز بعد از تعهد مایکروسافت در زمینه بخش کلاود و انعقاد قرارداد و دادن حق امتیاز به یوبیسافت برای انتشار بازی های کلاود در اروپا، در نهایت مایکروسافت موفق شد تاییدیه بریتانیا را نیز از آن خود کند
و بالاخره با دادن تریلری از طرفی مایکروسافت خبر ملحق شدن اکتیویژن به مایکروسافت به صورت رسمی تایید شد.

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
احتمالا در مورد متحوای برابر باشد چون تنها قولی که مایکرو به دادگاه داد عرضه ی بازی روی ps بود نه محتوای برابر
عرضه با محتوای برابر در تاریخ برابر و با تخفیفات برابر، برای عنوان کالاف

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
+ پست ۴۱۱۶

مایکروسافت شرکت اکتیویژن را به مبلغ ۶۸ میلیارد دلار خرید

View attachment 301239

طبق گفته اقا کوروش، اگر سونی امضا میکرد...یعنی که تسلیم شده.

درنتیجه: سونی بالاخره (تسلیم) شد

همین صفحه پیش امار فروش فرستادم :-??اختلاف 8 برابری ندیدی ؟
در مورد COD هم
انتظار داشتین چه اتفاقی بی افته ؟ بیانیه بدن
بسم اله قاسم الجبارین امروز ما تمام کپی های دیحتالی COD از PSN حذف می کنیم :))
نسخه های فیزیکی به اتش می کشیم :lol:
باندل های PS4 /PS5 COD به دریا می ریزیم :lol:
باشد که عبرتی خواهد بود برای ایندگان :))
انتظار داشتید این بنویسن :))
قبلا هم گفتم
سنگ مفت و گنجشک مفت بود
1689517046583.png
به هر حال از این پیشنهاد توهین امیز اولیه بهتر بود
چیز خاصی نشد! :D فقط یک بار دیگه درستی حرفای کبیر ثابت شد! :D مثل هر روز! :D:))
قرارداد هم امضا شد و جیم رایان نشون داد وقتی چیزی رو میخواد، میتونه بهش برسه:
View attachment 301251

چی شد؟:D
متن ماجرا منتشر شد
1689517963131.png
بابی کوتیک می خواست سونی گول بزنه :)) یه قرارداد مارکتینگ 200/ 300 / 400 :-?? میلیون دلاری با سونی ببنده
جیم رایان با علم اینکه مایکروسافت قرارداد بعد از 2024 لغو می کنه ( قطعا لغو می کرد ) جوابش داد

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,605
نام
alireza
در مورد COD هم
قبلا هم گفتم
سنگ مفت و گنجشک مفت بود
View attachment 301241

متن ماجرا منتشر شد
View attachment 301248
بابی کوتیک می خواست سونی گول بزنه :)) یه قرارداد مارکتینگ 200/ 300 / 400 :-?? میلیون دلاری با سونی ببنده
جیم رایان با علم اینکه مایکروسافت قرارداد بعد از 2024 لغو می کنه ( قطعا لغو می کرد ) جوابش داد

داداش خودتو اذیت نکن...الکی هم متن ۱۰۰ صفحه ای با ۱۰۰۰ تا ایموجی نزن

گفته بودی: امضا کردن قرارداد برابر است با (تسلیم) شدن

الان سونی تسلیییم شد....تامام

اپدیت:

Screenshot_20230716-183145_Twitter.jpg

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
واقعا جیم رایان مدیر بزرگی هستش و شما ببینید چه جوری تونسته رتبه یک میم های اینترنتی به خودش اختصاص بده :D

همین الانم بخش پلی استیشن ببیندن جیم رایان به تنهایی میتونه از شهرت که با میم ها برای خودش دست و پا کرده استفاده کنه و تبلیغات بگیره :D

20230716_182021.jpg

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
واقعا ؟؟ من اینجوری که در اخبار خوندم شامل محتوا و تخفیفات برابر نبود خب پس چرا قرارداد بسته پس؟
Microsoft confirms it will let Sony put Call of Duty on PS Plus on day one | VGC
Microsoft claims its 10-year offer will provide Sony with parity on “release date, content, features, upgrades, quality and playability with the Xbox platform” across PS4, PS5 and any successor platforms.
من تخفیف هم خوندم، پیداش کردم میزارم.
__
فکر کنم سوالت اینه چرا سونی نبسته، سونی با حرفهای cma و ftc رفته بود بلاک کنه و گفتن اروپا هم میکنه و تموم میشه، اروپا نکرد و ماکرو هم تیر آخرو زد گفت زری زر یا رومی روم، فرستاد ftc تو فدرال و دو تا حکم گرفت و 4-0 برد و بقیه کوتاه اومدن.
مجبور شدن ببندن

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
در مورد COD هم
قبلا هم گفتم
سنگ مفت و گنجشک مفت بود
View attachment 301241

متن ماجرا منتشر شد
View attachment 301248
gif کوکسل بابا.gif

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
Microsoft confirms it will let Sony put Call of Duty on PS Plus on day one | VGC

من تخفیف هم خوندم، پیداش کردم میزارم
ممنون لطف کردی

من فقط یک چیزی گیجم کرد
ان چیزی که مایکروسافت به قاضی تعهد داده بود صرفا عرضه روی PS بود؟ چیز دیگری را قول نداده بود درسته؟
الان هم با سونی سر تخفیف متحوا و روز عرضه و کفیفت و..... برابر به توافق رسیدند
اگر چنین باشد این نشان دهنده ی تلاش مذبوحانه ی جیم رایان بود که صرفا در اخر خودش بی اعتبار شد
سنگ مفت گنجشگ مفت نیست :)

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735

من تخفیف هم خوندم، پیداش کردم میزارم.
__
فکر کنم سوالت اینه چرا سونی نبسته، سونی با حرفهای cma و ftc رفته بود بلاک کنه و گفتن اروپا هم میکنه و تموم میشه، اروپا نکرد و ماکرو هم تیر آخرو زد گفت زری زر یا رومی روم، فرستاد ftc تو فدرال و دو تا حکم گرفت و 4-0 برد و بقیه کوتاه اومدن.
مجبور شدن ببندن
به طور ساده :
گندشون ( ftc) رو زد بقیه موش شدن

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
ممنون لطف کردی

من فقط یک چیزی گیجم کرد
ان چیزی که مایکروسافت به قاضی تعهد داده بود صرفا عرضه روی PS بود؟ چیز دیگری را قول نداده بود درسته؟
الان هم با سونی سر تخفیف متحوا و روز عرضه و کفیفت و..... برابر به توافق رسیدند
اگر چنین باشد این نشان دهنده ی تلاش مذبوحانه ی جیم رایان بود که صرفا در اخر خودش بی اعتبار شد
سنگ مفت گنجشگ مفت نیست :)
ماکرو گفته، کالاف ده سال رو ps و نینتندو و geforce now و ee و بوستروید و یک کلود دیگه هم بود.
تلاشی که بود فقط وقت کشی بود و ماکرو میخواست ادامه بده، قطعا نمیتونست اینهمه تمدید بگیره و جدا هم برد و هم سایر وکلا، البته از نقش اسمیت هم غافل نشید، اون یه وکیل بسیار کار کشته و درجه یک بود و از همین طریق پاش به ماکرو باز شد و پرونده های بزرگتر از اینو برا ماکرو حل و فصل کرد، جمع کردن این پرونده رو.
_____
اگه ماکرو هر چی داشت نمیریخت وسط، اینقدر ftc و cma طولش میدادن که دیگه تمدید نشه.
بالاخره ماکررو تمومش کرد و هر کی هم که ادعا داشت این معاکممله باید بلاک بشه، اومد امضا کرد.
امروزم نیوزلند حکم میده، ممکنه به وقت ما فردا بشه

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
به طور ساده :
گندشون ( ftc) رو زد بقیه موش شدن
ftc چیزی نداشت، ما هم فکر میکردیم چیزی داره ولی وقتی پاش به دادگاه رسید و اون استاد هارواردو دیدم که عددسازی کرده و سایر موارد هم ادله نبود و تنها حربه اونها این بود که استارفیلد و ردفال قرار بوده انحصاری نباشن و شدن و دیتاهای ماکرو از تعداد انحصاریها اومد بیرون، مشخص بود هیچی ندارن. اگه زودتر این اجازه بردن پرونده رو میدادن، این پرونده رو خود ماکرو برده بود فدرال، اینقدر ماجرا طول نمیکشید.
______
cma بحث کنسولیو رد کرد ولی ممکنه این قرارداد، باعث بشه، این مهلتی که خواستن رو کم کنن.دیگه داره امتیاز کلودو میده، تایید بزن، بره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر