ماهنامه دنياي بازي

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
خوب الان شماره 6 تو کیوکس هست ؟

پ.ن : اگه هست پس چرا اطلاع رسانی نمی کنی ؟؟؟( انتقاد پذیر باش)
حق با شماست ولی وظیفه من اطلاع رسانی نیست. من می تونم جوابتون رو بدم اگه سوال کنید...
طبق اطلاعاتی که در گوشه بالا سمت چپ شماره 44 پانزده آذر 87 نوشته شده :
دنیای بازی دیجیتال 7 روز 18 آذر در کیوسک ها...

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
آره توی همون DBD 1 بود به همراه اون نسخه قدیمی بایونیک کاماندو .
شماره 45 رو هفته پیش از کیوسک گرفتم ، مثل همیشه همه ی قسمت ها عالی بودند.
فقط مشکلم اینه که از DBD ها به غیر از 3 نسخه اول ، تا نسخه 8 هیچکدوم به اهواز نیومدند.این 3 تا رو هم شانسکی توی مرکز کامپیوتر خوزستان بازار بزرگ اهواز پیدا کردم.برای اینجور پکیج ها باید یه نمایندگی توی شهرستان معرفی شده باشه تا دسترسی بهشون راحت تر بشود.اینجا مثل تهران نیست که همه کیوسک ها داشته باشند.

• Like
Reactions: alisantori

The Joly Joker

کاربر سایت
Aug 7, 2007
164
نام
فرشید
واقعاً رو به پیشرفت و هر شماره بهتر از شماره قبلی هست.ضمن عرض خسته نباشید، امیدوارم این روند ادامه پیدا کند .
یک پیشنهاد داشتم : DBD خیلی عالی هست ولی لطفاً به بازیهای کوچکتر و بازیهای کنسول دستی(بویژه PSP) عنایت بیشتری بنمائید بطوریکه DBD در دو DVD عرضه بشه که اولی با تیراژ بالاتر دارای محتوای بیشتر و بازیهای کوچکتر باشه و دومی با تیراژ کنتر شامل بازیهای بزرگ (البته نه بازیهای قدیمی) مثل دموی بازیهای جدید و تریلر ها و بازیهای XBOX360 باشه. با تشکر

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
واقعاً رو به پیشرفت و هر شماره بهتر از شماره قبلی هست.ضمن عرض خسته نباشید، امیدوارم این روند ادامه پیدا کند .
یک پیشنهاد داشتم : DBD خیلی عالی هست ولی لطفاً به بازیهای کوچکتر و بازیهای کنسول دستی(بویژه PSP) عنایت بیشتری بنمائید بطوریکه DBD در دو DVD عرضه بشه که اولی با تیراژ بالاتر دارای محتوای بیشتر و بازیهای کوچکتر باشه و دومی با تیراژ کنتر شامل بازیهای بزرگ (البته نه بازیهای قدیمی) مثل دموی بازیهای جدید و تریلر ها و بازیهای XBOX360 باشه. با تشکر
عزیزم بازی های PSP همین حالاش کلی حجم می گیره
لوکوروکو دو 1/5 گیگ حجم دی وی دی رو گرفت
Pes هم 1/4 گیگ حجم گرفت
اونوقت شما میگید بیشتر به بازی های PSP اهمیت بدن
میخوای یه DVD سوم هم بیاد کنارش فقط بازی PSP؟(البته فکر نکنم PSP در دو هفته مجموعت 4/7 گیگ بازی براش بیاد

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
پیشنهاد من اینه که از این بازیهای کمیاب تو DBD بذارن.
مثلا من نمیتونم Silent Hill 2 PC رو از جایی پیدا کنم.
این legacy of kain رو هم بذارن بد نیست.
راستی برای پرونده ی فال آوت هم نسخه های یک و دو این بازی رو بذارن.

• Like

The Joly Joker

کاربر سایت
Aug 7, 2007
164
نام
فرشید
عزیزم بازی های PSP همین حالاش کلی حجم می گیره
لوکوروکو دو 1/5 گیگ حجم دی وی دی رو گرفت
Pes هم 1/4 گیگ حجم گرفت
اونوقت شما میگید بیشتر به بازی های PSP اهمیت بدن
میخوای یه DVD سوم هم بیاد کنارش فقط بازی PSP؟(البته فکر نکنم PSP در دو هفته مجموعت 4/7 گیگ بازی براش بیاد

منظور من این نیست که کل حجم به محتوای خاصی اختصاص پیدا کنه ، شما منظور من رو درست متوجه نشدید دوست عزیز.
منظور من این بود که DBD هر شماره 2 نسخه بشه و تریلر ها و دموها و بازیهای DS به اون انتقال پیدا کنن تا هم جا برای سایر محتویات (Content) بیشتر بشه و هم دمو ها و تریلر های با کیفیت تری در DBD باشه (کیفیت تریلر ها اصلاً جالب نیست و تعدادشون هم خیلی محدود هست).
ضمناً با این کار شاید جا برای عرضه بازیهای X360 هم باز بشه و کلاً DBD حرفه ای تر و تخصصی تر میشه.

راجع به بازیهای PSP هم از باب مثال ذکر کردم چون بازیهاش حجم کمتری از کنسول های دیگه بجز DS داره و بیشتر از DS در ایران مقبولیت و گستردگی داره عرض کردم که بیشتر یشه بهتره ... که البته همین شماره های منتشر شده DBD هم بازیهای خیلی خوبی رو برای PSP داشتند و بازیهای فوق العاده ای که کمتر در بازار یافت میشه داشته.

به عنوان یکی از خوانندگان پروپا قرص این مجله که از زمانی که در قطع مجله چاپ میشد تا به امروز از بابت توجه . پشتکار مسؤلان دنیای بازی (از جمله انتشار سر وقت ، کیفیت بالای نقد ها و معرفی ها ، بخش های متنوع و جالب ، صفحه بندی بسیار جذاب و خوب و DBD بسیار پر محتوا و جالب و ... ) یک تشکر ویژه میکنم و از صمیم قلب آرزوی پیشرفت و موفقیت روزافزون دارم.
به امید روزی هستم که دنیای بازی با کیفیت و تیراژ بسیار بالا بعنوان اولین روزنامه رسمی بازیهای رایانه ای منتشر بشه.:love:

...

کاربر سایت
Dec 17, 2008
213
سلام.
معذرت میخوام شماره ی جدید کی میاد؟ یعنی توی ماه بهمن شماره ای دارید؟ ویژه نامه هست یا اینکه شماره ی معمولی هستش؟ ممنونم;)

• Like

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
سلام این دنیای بازی من یه چیز مثل روزنامش رو دیدم و مثل مجله های بازی نما نبود ! نمیدونم حالا اون چی بود ؟؟؟ راستی کجا میتونم اشتراکش رو بگیریم ! تو سایتش که خرابه! اخین شماره اون روزنامه که دیدم 46 بود ! مجلش چنده ؟؟؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر