ماهنامه دنياي بازي

Black_Dragon

کاربر سایت
Jan 6, 2006
8
ببينم اينجا همه مجله ها به بازينما و بازي رايانه و بازي كده محدود مي شن؟! يعني كسي تا حالا دنياي بازي رو نديده؟

به هر حال واسه اونايي كه شايد ندونن بد نيست بگم ماهنامه دنياي بازي اولين ماهنامه رسمي بازي كشوره كه با مجوز ارشاد و بطور مستقل داره چاپ مي شه، مخصوص بازي هاي pc هم هست.

اميدوارم كسايي كه مجله رو خوندن هر نظري دارن اينجا بگن.

• Like
Reactions: alisantori

PC

کاربر سایت
Sep 24, 2005
126
نام
حسين
من شماره ي آذر رو خوندم . مجله خوبيه اگه از صفحات سياه و سفيدش كم بشه و رنگي بشه و پوستر و Cd هم بهش اضافه شه .
50 صفحه 950 تومان
راستي شماره ي جديدش اومده ؟

• Like

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
منم شماره دومش رو دارم رسولی جون ولی متاسفانه شماره های بعدیشو دیگه گیر نیاوردم
مجله عالی بود بیشتر صفحاتشم رنگی بود ها
اگر سیدی بهش اضافه بشه خوب میشه ببینم نویسندش شمایی

• Like

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
به نظر من اگه این مجله رو از نظر قیمت با دیگر مجله ها بسنجید میبینید که این خیلی بهتره!! :ninja:
حالا این هیچ! بازیکده اومده دو هفته نامه زده (مثلا) قیمت مجله رو اورده پایین! در عوض صفحه های مجله (دقیقا مثل ورقایی که فلافل دورش میپیچن :cheesygri ) . بعد شما کیفیت دنیای بازی رو ببینید!!! ورقهای گلاسه ! دو سوم مجله هم رنگیه !! دیگه چی میخواید؟؟ قیمتم 950 این از لحاظ ظاهر!!!!!!!!

از لحاظ مطالب بگم که آقای رسولی خودشون دبیر تحریریه هستند و کارهای خبر و بعضی از نقدها با ایشونه ! آقای رسولی رو خیلی از حرفه ای های گیم تو ایران قبولش دارند و انصافا میگم دیگه نویسندهاشم خیلی عالی مینویسن !
دل کل! این مجله یه سبک خاصی داره یعنی شما اگه یه نقد بازی نما رو با بازی رایانه مقایسه کنید شاید تفاوتی نبینید ! ولی تو این نقدها و پیش نما ها خیلی تفاوت هست .
بازم میگم قصد تبلیغ ندارم! یعنی در واقع نیاز به تبلیغ ندارد!
پیشنهاد میکنم حد اقل یه شماره از این مجله رو بگیرید اگه بد بود بیاید بزنید تو گوش من :cheesygri

• Like

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
سلام

من تا به حال اشمش رو نشدیدم

این مجله سایتی داره که اطلاعی در مورد شماره آخرش بدست بیارم

یا اینکه شما بگید که شماره آخرش مال چند روز پیش هستش

راستی فکر نکنم که مجله پوستر و سی دی داشته باشه ها

• Like

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
راستی یادم رفت بگم نبینید پست چهارممه ! تاریخ عضویتمو ببینید من از بچه های بازیداتم :ninja:
Peyman_911 :smoke:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نوشته شده توسط qx_roham_xp:
بچه ها اگه بخوام براشون مقاله بفرستم کسی ای میلشون رو داره؟؟؟؟
من که خوشم اومد ولی طرف های خونه ما نیست اونم از یک جا دیگه گیر اوردم
رهام جان حتما می خوای داستان پرنس رو بفرستی نه

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
چند شماره از مجله منتشر شده؟
همه شماره هاش 950 تومنه؟
من که اگر اینطور باشد و دوست خوبم جناب سید طه رسولی سردبیر مجله ی دنیای بازی باشند حتما همه شماره هاش را بخرم.
من یه جورایی وامدار و کوچیک آقای رسولی هستم.چه از وقتی که میکرو داشتم و اون موقع آقای رسولی مقاله نوروینتر نایتز و سایلنت هیل 3 و ولفنشتاین را می نوشتند و چه حالا که هم کنسول ps2 دارم و هم کامپیوتر...آقای رسولی نمی دانند که من از اون موقع کاشف را جمع می کردم و بجز چند شماره کلیک و کاشف که گم شده اند همشون را دارم.
آقای رسولی...امروز مجموعه ی دوک ناکم و مورتال کامبت را گرفتم.نمی توانم بعد از بازی کردنشون احساسم را شرح بدهم.نمی دانم چرا ولی سبک نوشتاری و سبک بازی ام شبیه شماست.هر بازی قدیمی که تعریف می کنید گیر آوردم.فقط گریم فندنگو و فول دراتل را گیر نیاوردم.ولی عوضش دیروز هر دو شماره ی جزیره میمون ها را از یک آرشیو پیدا کردم.
باز هم بازی قدیمی معرفی کنید.

• Like

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
نوشته شده توسط Police _ 110:
سلام

من تا به حال اشمش رو نشدیدم

این مجله سایتی داره که اطلاعی در مورد شماره آخرش بدست بیارم

یا اینکه شما بگید که شماره آخرش مال چند روز پیش هستش

راستی فکر نکنم که مجله پوستر و سی دی داشته باشه ها

خوب فکر نکنم کسی باشه جواب ما رو بده

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
به به :D
شماره جدید این مجله هم به بازار عرضه شد با پرونده NFS و نقد بازیهایی مثل King Kong ,Pop3 ,Hp4 و پیشنما های عالی خییلی جالبه
من که لذت بردم هرکی تونست بگیره ضرر نمیکنه ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر