ماهنامه بازی نما

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
من دارم میگم خودتو بزار جای طرف شما خودت خاطری همین کار برای کسی دیگه انجام بدی یا نه زدی تو صحرای کربلا
ببخشید میخوای طرف از جیبش هزینه اسکن شما رو هم بده توضیح واضحات میدی میگم الان کمتر آدمی حوصلش می‌کشه این کار برای کسی انجام بده ولی خب اگه مثلاً دارو بود چیز حیاتی شاید کسی انجام میداد..

حقیقتاً توی زندگیم آدم به این دیرفهمی کم دیدم. میگم قصد خرید دارم، میگه «خودت رو بذار جای طرف». آقاجان من به زور نمی‌خوام از کسی بگیرم. اگه کسی خواست با اون قیمت این کار رو برام بکنه میکنه، اگه حوصله نداشت هم که اصلاً جواب نمیده. شما هم که مجله رو نداری، و یا اگر داشته باشی قصد خرید یا فروشش رو نداری پس لطفاً اظهار نظر نکن. خیلی ها هستن که پول لازم دارن و این کار رو می‌کنن، و برعکس خیلی‌ها هم هستن که نیاز مالی ندارن و در نتیجه از پست من می گذرن و جوابی نمیدن. شما هم که از تاریخ عضویت و تعداد پست‌هات مشخصه که اظهار نظر در چیزهایی که به شما مربوط نمیشه رو خیلی دوست داری.

در جواب سوالت که پرسیدی خودم حاضرم این کار رو انجام بدم یا نه: نه، من این کار رو انجام نمیدم چون نیازی به پولش ندارم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: playstation2

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
دوستان از اونجا که درخواست خرید من از بحث خارج شد، دوباره تکرار می کنم. من یه آرشیو از بازی‌نما و بازی‌رایانه جمع کردم اما متاسفانه تعدادی از نسخه ها رو ندارم (حدوداً 30 نسخه). اگر کسی آرشیو کامل رو داره و می‌تونه 30 نسخه ای که ندارم رو ببره بازار انقلاب برام اسکن کنن بهم پیام بده. توی بازار انقلاب خودشون اسکن می کنن و خیلی سریع هم این کار رو می کنن. شاید 30 نسخه نهایتا سه چهار ساعت طول بکشه.
قیمت پیشنهادی رو در پست قبلیم گفتم. اما باز هم می‌تونیم مذاکره کنیم. یا اینکه می‌تونم به جای پرداخت مستقیم هزینه، براتون یک بازی 40 دلاری از استیم یا Playstation Store یا هر جای دیگه که بازی می‌فروشن بخرم.

پ.ن: لطفاً فقط اگر مجله ها رو دارید و قصد کاسبی دارید جواب بدید.

• Like
Reactions: che-jaleb

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
دوستان از اونجا که درخواست خرید من از بحث خارج شد، دوباره تکرار می کنم. من یه آرشیو از بازی‌نما و بازی‌رایانه جمع کردم اما متاسفانه تعدادی از نسخه ها رو ندارم (حدوداً 30 نسخه). اگر کسی آرشیو کامل رو داره و می‌تونه 30 نسخه ای که ندارم رو ببره بازار انقلاب برام اسکن کنن بهم پیام بده. توی بازار انقلاب خودشون اسکن می کنن و خیلی سریع هم این کار رو می کنن. شاید 30 نسخه نهایتا سه چهار ساعت طول بکشه.
قیمت پیشنهادی رو در پست قبلیم گفتم. اما باز هم می‌تونیم مذاکره کنیم. یا اینکه می‌تونم به جای پرداخت مستقیم هزینه، براتون یک بازی 40 دلاری از استیم یا Playstation Store یا هر جای دیگه که بازی می‌فروشن بخرم.

پ.ن: لطفاً فقط اگر مجله ها رو دارید و قصد کاسبی دارید جواب بدید.
ببین جوابت روشنه هیچکس آرشیو کامل بازی نما رو نداره برو دم شرکتش راحت بگیر ازشون چون من باهات شرط می‌بندم سر هر چی بگی یک نفرم اینجا آرشیو کامل بازی نما رو نداره فقط باید بری سراغ خود شرکت یا اگه تهران نیستی یک نفر بفرستی بره دم شرکتش این همه میخوای پول بدی یکی بفرست بره دم شرکتش برات کمتر هم میافته

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
دوستان مجله چی شد؟ من که سه شماره آخر رو نخریدم. ولی برام جالبه این قضیه ک بدونم این نشریه هم از بین رفت یا ممکنه احیا بشه؟؟

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
دوستان مجله چی شد؟ من که سه شماره آخر رو نخریدم. ولی برام جالبه این قضیه ک بدونم این نشریه هم از بین رفت یا ممکنه احیا بشه؟؟
بازی نما تا وقتی قدوسی بود تو بنیاد ساپورت میشد،لطف میکرد به خیلیا با این که مجله دیگه جونی نداشت.ولی چون دولت رفتنی بود فکر کنم بازی نما هم کارش تموم شد.

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
بازی نما تا وقتی قدوسی بود تو بنیاد ساپورت میشد،لطف میکرد به خیلیا با این که مجله دیگه جونی نداشت.ولی چون دولت رفتنی بود فکر کنم بازی نما هم کارش تموم شد.
به احتمال قطع کارش تموم شده، چون هیچ خبری ازشون نیست

GameDistrict

کاربر سایت
May 8, 2020
9
نام
مهندس رمضانی
امروزه در عصر ارتباطات و پیشرفت تکنولوژی هستیم و کمتر کسی به مجلات و مقالات فیزیکی رو میاره و اکثر این مجلات تبدیل به وبسایت ها و مجلات الکترونیکی شدند نمونش هم مهندس فخار مدیر 2هفته نامه دنیای بازی که از دوستان صمیمی بنده هستند و در حال حاضر فعالیت بسیار خوبی روی سایتشون و مجله الکترونیکیشون انجام میدن

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
امروزه در عصر ارتباطات و پیشرفت تکنولوژی هستیم و کمتر کسی به مجلات و مقالات فیزیکی رو میاره و اکثر این مجلات تبدیل به وبسایت ها و مجلات الکترونیکی شدند نمونش هم مهندس فخار مدیر 2هفته نامه دنیای بازی که از دوستان صمیمی بنده هستند و در حال حاضر فعالیت بسیار خوبی روی سایتشون و مجله الکترونیکیشون انجام میدن
حرف تون درست، اما هنوزم مجلات چاپی موجودند
ارجاع تون میدم به این لینک
Every English-Language Video Game Magazine Still In Print – Video Game History Foundation
گرچه بازم به میل خود مخاطبه، برای من خوندن مقاله طولانی فقط تو مجله با صفاس، ولی از اون طرف توی سایت ممکنه وسط متن یه ویدیو هم ببینی و پویایی ش بیشتر باشه، به نظر من فرم چاپی و دیجیتالی دو فرم کاملا مجزان و هر کدوم لذت خاص خودشون رو دارند

آخرین ویرایش:

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
آریا قدیمی هست اونم الان دیگه ۳۰ رد کرده حمید قبلاً تو بازی‌نما فعالیت میکرد و همین بازی سنتر خیلی ذهن خلاقی داشت
اسم و فامیل این آقا آریا چی بوده؟ میشه بگید ما هم آشنا شیم باهاشون؟

• Like
Reactions: che-jaleb

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
BazinamaArchive.jpg

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
چه مجله ای بود, چه قدر حیف شد و چه قدر روزای اخرش بد تموم شد متاسفانه. کسی نمی دونه بازی نمایی ها کجان پیج اینستاشون که اخرین بار تعطیل تعطیل بود قشنگ. ماشالا ارشیو کامل فیزیکی هم کسی نداره :( حیف اقا حیف...

• Like
Reactions: Arashmalkian

Arashmalkian

کاربر سایت
Sep 23, 2020
221
چه مجله ای بود, چه قدر حیف شد و چه قدر روزای اخرش بد تموم شد متاسفانه. کسی نمی دونه بازی نمایی ها کجان پیج اینستاشون که اخرین بار تعطیل تعطیل بود قشنگ. ماشالا ارشیو کامل فیزیکی هم کسی نداره :( حیف اقا حیف...
اشتباهات مهلکی کردن بزرگ‌ترینش این بود خودشون بروز نکردن باید مجله رو از طریق اینترنت به فروش میرساندن و تحویل درب منزل در سایت های مثل دیجی کالا یک مدت همکاری کردن دیگه الان مثل قدیم نیست کسی بره دم کیوسک مجله بخره مگر اونایی که دنبالش باشن و فن خاص باشن من ده سال پیش می‌خریدم سال ۸۹ .. ولی حق هم دارن الان با این قیمت ها سرسام آور کاغذ و گرانی و.. صرف نمیکنه کلا ورژن اینترنتی هم هنوز اونقدر استقبال نمیشه به نظرم می‌تونستن اینترنتی بفروشن خوب بود و تحویل درب منزل اونم امکانات خاص خودش میخواست

Arashmalkian

کاربر سایت
Sep 23, 2020
221
این توییت وحید یوسفی هست مال مهر ۹۸ تقریبا یکساله دیگه چاپ نمیشه
175098

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر