ماهنامه بازی نما

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
شگفتاره که بعد از چند سال سکوت و چاپ نشدن،بر خلاف بسیاری از دفتر ها و مجله هایی که فراموش شدن بازی رایانه زنده هست و ما به یادش هستیم.بازی رایانه همیشه کیفیت بالایی داشت و افراد توانمندی تو اون نویسنده بودن و نویسنده که بیشتر میپسندیدم سهیل منصوری بود.ما در بازی سنتر افتخار داریم که برخی از اون نویسنده ها مثل کسری کریمی 619 و محمد طالبی Death proxy رو ببینیم.
در این سپهر نویسندگی ایرانی مخصوصا داخل ایران که سرای سِفلگان رانت خور شده،بازی رایانه و دنیای بازی و زمانی بازی نما دمه زندگی بخشی بودن برای گیمر ها و بسا برای تاریخ نویسندگی و نقد ایرانی.
عکس های زیر مال شماره ای هستند که نزدیک 12 سال قدمت داره.
امیدوارم دوباره بازی رایانه و بازی رایانه ها رو ببینیم.

View attachment 123904 View attachment 123905 View attachment 123906 View attachment 123907View attachment 123908View attachment 123909 View attachment 123910 View attachment 123911
اقا دمت گررررررررم :)
اره سهیل منصوری خوره پی سی بود قشنگ
یکی سهیل منصوری، یکی رضا حسینی که مخفی کاری بازی می کرد کلا، یکی بهزاد میرمظفری که ژاپنی باز بود، یکی نیما شاه صاحبی که شوترباز بود، و یکی هم یاشار که کلا دانش گیمی ش تو جهان (نه فقط تو ایران) در سطح تیم ملی بود! یکی هم کسری که کارش درست بود... می بینید چه تیمی داشتند؟! لعنتی حتی اسم هاشون هم یادمه بعد از n سال! حیف شدن بخاطر گرونی و بی نظمی و هزارتا مشکلی که یه مجله بازی باهاش دست و پنجه نرم می کرد. واقعا حیف...

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
شگفتاره که بعد از چند سال سکوت و چاپ نشدن،بر خلاف بسیاری از دفتر ها و مجله هایی که فراموش شدن بازی رایانه زنده هست و ما به یادش هستیم.بازی رایانه همیشه کیفیت بالایی داشت و افراد توانمندی تو اون نویسنده بودن و نویسنده که بیشتر میپسندیدم سهیل منصوری بود.ما در بازی سنتر افتخار داریم که برخی از اون نویسنده ها مثل کسری کریمی 619 و محمد طالبی Death proxy رو ببینیم.
در این سپهر نویسندگی ایرانی مخصوصا داخل ایران که سرای سِفلگان رانت خور شده،بازی رایانه و دنیای بازی و زمانی بازی نما دمه زندگی بخشی بودن برای گیمر ها و بسا برای تاریخ نویسندگی و نقد ایرانی.
عکس های زیر مال شماره ای هستند که نزدیک 12 سال قدمت داره.
امیدوارم دوباره بازی رایانه و بازی رایانه ها رو ببینیم.

View attachment 123904 View attachment 123905 View attachment 123906 View attachment 123907View attachment 123908View attachment 123909 View attachment 123910 View attachment 123911
نویسنده این موضوع هم آقای حسن زادگان عه گویا که خب من با نصف نوشته هاش حال نمی کردم :))
فقط اونایی که گفتم خفن های بازی نویسی بودن تو بازی رایانه (مگر اینکه اسم کسی رو یادم رفته باشه)

• Like
Reactions: A7A

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
خیلی خوب بود بازی رایانه من خودم چندتا بازی نما داشتم حیف شد خراب شدن پاره شدن نقد Crysis 2 مال سال 89 بود عید یادش بخیر کیفیت بالایی داشتن یک روزنامه هم بود بازی رایانه

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
دوستان من چند تا از نسخه های بازی‌نما رو لازم دارم. کسی هست که آرشیو رو داشته باشه و لطف کنه نسخه هایی که می خوام رو برام اسکن کنه؟ هزینه ش رو تقدیم می‌کنم حتماً

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
دوستان من چند تا از نسخه های بازی‌نما رو لازم دارم. کسی هست که آرشیو رو داشته باشه و لطف کنه نسخه هایی که می خوام رو برام اسکن کنه؟ هزینه ش رو تقدیم می‌کنم حتماً
کسی همش رو نداره بهترین کار اینه که از خود شرکت بگیرید

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
کسی همش رو نداره بهترین کار اینه که از خود شرکت بگیرید

ممنون محسن جان از جوابت. من همه ی نسخه ها رو نمی خوام. 90 تا نسخه رو دارم. فقط این بین یه سری نسخه ها رو ندارم که دنبال اونا هستم. با شرکت تماس گرفتم گفتن نمیدن.

• Like
Reactions: A7A

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
ممنون محسن جان از جوابت. من همه ی نسخه ها رو نمی خوام. 90 تا نسخه رو دارم. فقط این بین یه سری نسخه ها رو ندارم که دنبال اونا هستم. با شرکت تماس گرفتم گفتن نمیدن.
آره نمی‌دونم چرا شرکتش آنقدر آدم های اینجوری شدن جدیدا میگن نمیدن نمی‌دونم چرا دلیلش چیه

• Like
Reactions: victorman

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
چرا نمیدن؟

والله دلیلش رو نمی دونم. احتمالاً همون دلیلیه که باعث شده مجله به فنا بره. وقتی یه وبسایت رو نمی تونن مدیریت کنن نمیشه ازشون انتظار کارای سخت تری مثل مشتری مداری داشت.
به هر حال هر کس بتونه کمک کنه از خجالتش در میام.

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
کسی نبود؟ حدوداً سی تا از نسخه ها رو ندارم من. اگر کسی داره هزینه مجله و هزینه اسکنش رو میدم فقط برام اسکن کنه. مجله ها رو هم خودش نگه داره.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
کسی نبود؟ حدوداً سی تا از نسخه ها رو ندارم من. اگر کسی داره هزینه مجله و هزینه اسکنش رو میدم فقط برام اسکن کنه. مجله ها رو هم خودش نگه داره.
نه کسی نمیده باشه هم کسی حوصله نداره بره اسکن کنه به نظرم برو حضوری دم شعبه بازی‌نما به نتیجه میرسی

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
نه کسی نمیده باشه هم کسی حوصله نداره بره اسکن کنه به نظرم برو حضوری دم شعبه بازی‌نما به نتیجه میرسی

والله خیلی حرفه اگه تو این اوضاع اقتصادی کسی حوصله پول مفت نداشته باشه. من قبلاً 160 تا مجله رو بردم میدون انقلاب دو روزه برام اسکن کردن.
رفتن دم در بازی‌نما که کلاً منتفیه. اولاً که من تهران نیستم الان‌، دوماً اصلاً جواب نمیدن که حالا کسی بره یا نره.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
والله خیلی حرفه اگه تو این اوضاع اقتصادی کسی حوصله پول مفت نداشته باشه. من قبلاً 160 تا مجله رو بردم میدون انقلاب دو روزه برام اسکن شده کردن.
رفتن دم در بازی‌نما که کلاً منتفیه. اولاً که من تهران نیستم الان‌، دوماً اصلاً جواب نمیدن که حالا کسی بره یا نره.
خداوکیلی وجدانا من الان به شما بگم داداش دو تا نسخه بازی‌نما برام اسکن کن میکنی؟ از بقیه هم نباید توقع داشته باشی

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
خداوکیلی وجدانا من الان به شما بگم داداش دو تا نسخه بازی‌نما برام اسکن کن میکنی؟ از بقیه هم نباید توقع داشته باشی

محسن جان یه کم دقت کن ببین من دارم چی میگم. از پست اولم گفتم که هزینه‌ش رو پرداخت می‌کنم. پس «توقع» خاصی در کار نیست. طبق منطق شما کل معاملات جهان باید متوقف بشه چون آدم نباید توقع داشته باشه که کسی در ازای دریافت پول کاری رو انجام بده.
من سی تا نسخه رو لازم دارم. نسخه‌ای 10 هزار تومن فرضاً حساب کنیم میشه 300 هزار تومن. هزینه اسکن همه شون توی بازار انقلاب نهایتا 100 هزار تومن میشه و یک روزه تحویل میدن (خودشون همه رو اسکن می‌کنن و شما حتی لازم نیست انگشتتون رو تکون بدید). این 400 هزار تومن. 50 هزار تومن هم میدم بابت هزینه رفت و آمد تا بازار انقلاب.
نمی‌دونم چجوری این رو توقع بیجا دونستی یا اصلا توقع دونستی که یک نفر برای کاری که نهایتا 3 ساعت طول میکشه 450 هزار تومن بگیره و حتی مجله هاش هم برای خودش بمونه.

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
محسن جان یه کم دقت کن ببین من دارم چی میگم. از پست اولم گفتم که هزینه‌ش رو پرداخت می‌کنم. پس «توقع» خاصی در کار نیست. طبق منطق شما کل معاملات جهان باید متوقف بشه چون آدم نباید توقع داشته باشه که کسی در ازای دریافت پول کاری رو انجام بده.
من سی تا نسخه رو لازم دارم. نسخه‌ای 10 هزار تومن فرضاً حساب کنیم میشه 300 هزار تومن. هزینه اسکن همه شون توی بازار انقلاب نهایتا 100 هزار تومن میشه و یک روزه تحویل میدن (خودشون همه رو اسکن می‌کنن و شما حتی لازم نیست انگشتتون رو تکون بدید). این 400 هزار تومن. 50 هزار تومن هم میدم بابت هزینه رفت و آمد تا بازار انقلاب.
نمی‌دونم چجوری این رو توقع بیجا دونستی یا اصلا توقع دونستی که یک نفر برای کاری که نهایتا 3 ساعت طول میکشه 450 هزار تومن بگیره و حتی مجله هاش هم برای خودش بمونه.
من دارم میگم خودتو بزار جای طرف شما خودت خاطری همین کار برای کسی دیگه انجام بدی یا نه زدی تو صحرای کربلا
ببخشید میخوای طرف از جیبش هزینه اسکن شما رو هم بده توضیح واضحات میدی میگم الان کمتر آدمی حوصلش می‌کشه این کار برای کسی انجام بده ولی خب اگه مثلاً دارو بود چیز حیاتی شاید کسی انجام میداد..

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر