ماهنامه بازی نما

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
تاپیکش قبلآ بود اما به خاطر بحث های زیادی که داخلش صورت میگرفت، بسته شد و فکر کنم پاکش کردن. به احتمال زیاد این تاپیک رو هم یا میبندن یا حذفش میکنن چون بازینما اینجا خیلی مخالف های سرسختی داره !

• Like
Reactions: alisantori

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
من باور کنید بی طرفم :d
خوب حقیقته منی که همه مجله هارو مگیرم بازی نما توش تکه همه هم میدونن...بره چی باید قفل بشه...شماره جدیدش خیلی خوب بود>:d<

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
تاپیکش قبلآ بود اما به خاطر بحث های زیادی که داخلش صورت میگرفت، بسته شد و فکر کنم پاکش کردن. به احتمال زیاد این تاپیک رو هم یا میبندن یا حذفش میکنن چون بازینما اینجا خیلی مخالف های سرسختی داره !
چرا مخالف داره الان که بازیرایانه در وضعیت داغون و اسفناکی از نظر کیفیت مطالب دارند)x با اینکه خیلی مجلشو دوست دارم ولی واقعیت تلخه.)x ولی بازینما داره میترکونه قبلنا اصن قبولشون نداشتم ولی الان اصن کلا ریبوت شدن کیفیت نقد و پیشنمایشاشون عالیه.:x

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
بازینما تنها بدیش وضعیت پخشش هست که اصلا طرفای ما (بابل و بابلسر) نمیاد.قبلا میومد ولی الان دیگه خبری نیست. من بعضی شماره هاشو از تهران یا جاهای دیگه خریدم . واقعا کیفیت مطالبش عالیه. یه سری از مقالات تخصصیشون هم جالبه.

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
بازی نما خیلی وقته از بازی رایانه زده جلو.

تاخیر بسیار کمتر که روی کیفیت خوب مجله هم تاثیر نداشته(فکر کنم به ازای هر 4 شماره بازی نما یک بازی رایانه میاد)
مطالبی با کیفیت عالی و متنوع و مجله ای پر محتوا
طراحی جلد و صفحه بندی خوب
2 DVD بسیار پر محتوا از بازی های جدید و خوب و تریلر های جدید و آیتم های جدیدی که توی DVD هاش قرار میده(به عنوان مثال در یکی از شماره هاش God of War Directors Live Ghost of Sparta قرار داده بود که متنوع شده بود DVD.به همراه بازی های درست و حسابی مثل Angry Birds.یا در چند شماره ی قبلشAmnesia:The Dark Descent(البته به بخش کوچکی از بازی های خوب درون DVD های بازی نما اشاره کردم).تریلر ها هم تعداد و کیفیتشون خیلی بیشتر از بازی رایانه هستش.)

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
بازی نما خیلی وقته از بازی رایانه زده جلو.

تاخیر بسیار کمتر که روی کیفیت خوب مجله هم تاثیر نداشته(فکر کنم به ازای هر 4 شماره بازی نما یک بازی رایانه میاد)
مطالبی با کیفیت عالی و متنوع و مجله ای پر محتوا
طراحی جلد و صفحه بندی خوب
2 DVD بسیار پر محتوا از بازی های جدید و خوب و تریلر های جدید و آیتم های جدیدی که توی DVD هاش قرار میده(به عنوان مثال در یکی از شماره هاش God of War Directors Live Ghost of Sparta قرار داده بود که متنوع شده بود DVD.به همراه بازی های درست و حسابی مثل Angry Birds.یا در چند شماره ی قبلشAmnesia:The Dark Descent(البته به بخش کوچکی از بازی های خوب درون DVD های بازی نما اشاره کردم).تریلر ها هم تعداد و کیفیتشون خیلی بیشتر از بازی رایانه هستش.)
دوست عزیز چرا بی انصافی می کنی؟!بازینما از بازی رایانه زده جلو؟:-o

از محتواش چیزی نگو که ناخودآگاه منو یاد نبوغ جناب میرزایی میندازه...چجوری صفحه پر کنیم؟....:-/...آره خودشه! 6 صفحه ی خوشگل فقط واسه معرفی اسباب بازی!

مصاحبه ی ترجمه شده یعنی چی؟همون قضیه ی :ترجمه از فلان سایت....copy-paste...پر شد صفحه!:( بازی رایانه کی از این جور مصاحبه ها که علنا داره به شعور خواننده هاش توهین میکنه گذاشته؟! خوب نمیشه بگو دیگه!:d در عوض بازی رایانه یه جاش یه مقاله ی ابتکاری می ذاره 3 روز باهاش سر گرمی.

می دونی استفاده از برنامه ی منحوس(!) google translate واسه یه نشریه ی تخصصی چقدر افت داره؟یادم نیست این سوتیو تو کدوم شمارش داده بود ولی یادمه تو بخش اخبارش بود.

الآن هم جدیدا میاد تو 2 صفحه ی کامل تاریخ عرضه ی 4 تا بازیو شرح میده!!:-oجل الللخالق!

چرا باید تحریریه ی دنیای بازی (جناب elan wake=))) تو برنامه ی صفر و یک موقع معرفی نشریه های بازی اسمی از بازی رایانه نبره ولی به دنیای ارتباطات اشاره کنه؟جواب سادست ولی یکم بی ادبیه...چون سردبیر DB و بازی نما جیره خوار بنیادن ولی بازی رایانه به فکر این پاچه خواری ها نیست!

من خدایی نکرده قصد توهین ندارم , بالاخره اونا هم دارن زحمت می کشن , ولی وقتی بعضی از دوستان موضوع تاخیرو مطرح می کنن باید بدونن که بازی نما رو به خدا تو 2 هفته میشه بست ولی بازی رایانه رو 2 ماه بستنش یعنی شاهکار!!....همین...به خخخخخدا!:d

• Like
Reactions: ARMIN3DX

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستان بجاي زدن تو سر مجله رقيب و همديگه اينجا فقط در مورد بازينما بحث بشه كه نه جنگ و دعوا پيش بيا نه تاپيك بسته شه...لطفا رعايت كنيد...;)به خدا اين جور بحثا جز كدورت هيچي نداره....

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
سلام...
می دونی استفاده از برنامه ی منحوس(!) google translate واسه یه نشریه ی تخصصی چقدر افت داره؟یادم نیست این سوتیو تو کدوم شمارش داده بود ولی یادمه تو بخش اخبارش بود.
این میتونه بدترین سوتی ـه یه مجله معتبر باشه. اما میتونید بگید کی و کجا و کدوم شماره استفاده شد؟!
چرا باید تحریریه ی دنیای بازی (جناب elan wake=))) تو برنامه ی صفر و یک موقع معرفی نشریه های بازی اسمی از بازی رایانه نبره ولی به دنیای ارتباطات اشاره کنه؟جواب سادست ولی یکم بی ادبیه...چون سردبیر DB و بازی نما جیره خوار بنیادن ولی بازی رایانه به فکر این پاچه خواری ها نیست!
تک تک حرفاتون یه جور تهمت بودش... من به عنوان یه خواننده اصلا از حرفای شما خوشم نیومد چون برای اکثرشون یه دلیل و اثبات منطقی ندارید.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
زینما تنها بدیش وضعیت پخشش هست که اصلا طرفای ما (بابل و بابلسر) نمیاد.قبلا میومد ولی الان دیگه خبری نیست. من بعضی شماره هاشو از تهران یا جاهای دیگه خریدم . واقعا کیفیت مطالبش عالیه. یه سری از مقالات تخصصیشون هم جالبه.
دوست عزیز اشترکو برای همین روزا گذاشتن دیگه یه زنگ به دفترشون بزنی میتونی اشترکشو بگیری چون چند وقتیه که تو مجلشون ندیددم.
دوست عزیز چرا بی انصافی می کنی؟!بازینما از بازی رایانه زده جلو؟

از محتواش چیزی نگو که ناخودآگاه منو یاد نبوغ جناب میرزایی میندازه...چجوری صفحه پر کنیم؟.......آره خودشه! 6 صفحه ی خوشگل فقط واسه معرفی اسباب بازی!

مصاحبه ی ترجمه شده یعنی چی؟همون قضیه ی :ترجمه از فلان سایت....copy-paste...پر شد صفحه! بازی رایانه کی از این جور مصاحبه ها که علنا داره به شعور خواننده هاش توهین میکنه گذاشته؟! خوب نمیشه بگو دیگه! در عوض بازی رایانه یه جاش یه مقاله ی ابتکاری می ذاره 3 روز باهاش سر گرمی.

الآن هم جدیدا میاد تو 2 صفحه ی کامل تاریخ عرضه ی 4 تا بازیو شرح میده!!جل الللخالق!

چرا باید تحریریه ی دنیای بازی (جناب elan wake) تو برنامه ی صفر و یک موقع معرفی نشریه های بازی اسمی از بازی رایانه نبره ولی به دنیای ارتباطات اشاره کنه؟جواب سادست ولی یکم بی ادبیه...چون سردبیر DB و بازی نما جیره خوار بنیادن ولی بازی رایانه به فکر این پاچه خواری ها نیست!

من خدایی نکرده قصد توهین ندارم , بالاخره اونا هم دارن زحمت می کشن , ولی وقتی بعضی از دوستان موضوع تاخیرو مطرح می کنن باید بدونن که بازی نما رو به خدا تو 2 هفته میشه بست ولی بازی رایانه رو 2 ماه بستنش یعنی شاهکار!!....همین...به خخخخخدا!
اقا ترمز دستی بکش ما هم برسیم همینجوری هر چی میخوای می نویسی.
از نظر تاخیر که بازیرایانه باید تو رکوردهای گینس ثبتش کنن.
از نظر اخبار که خبرای بازیرایانه همشون قدیمین و چیز جدیدی نداره و اینو قبول دارم که نصف خبرای بازینما هم قدیمیه.
از نظر نقدو بررسی که بازیرایانه چند شماره ای هست که افتضاحه و بازینما عالی داره کار می کنه.
از نظر پیشنمایش هم دو تا مجله در وضعیت مطلوبین ولی کیفیت بازیرایانه تو این زمینه بیشتره.
اون مصاحبه هایی که میگید ترجمه میکنند زیاد نیستند تو مجله که بنظز همون ترجمه شدشم بهتر از مصاحبه با رئئیس بازیراینه اس
متویات dvd بازیرایانه که اصلا خوب نیست و نزنن بهتره با اینکه خودمم چند بار بهشون گفتم ولی بازینما خوبه.
ولی کیفیت و تجربه نویسنده های بازیرایانه بالاتره و اینو همه میدونن (مثل منصوری -ذوالفقاریان-.....)ولی نویسندههای تواناییم تو بازینما حضور دارن مثل (سیاوش شهبازی -هرندی-.......)
اون بخش سرگرمی هم خیلی ایده ی جالببی بود و اطلاعاتی که درمورد ماشین کنترلی ها میگفت یه کاری کرد که میخواستم حدود 400 تومن پول بدن برای یکی از اینها .
دوست عزیز همش که نمیشه بازی کردو فیلم دید که هزارا ن سرگرمی دیگرم هست که تجربه اش واقعا لذت بخشه.
رد مورد اون جیره خواری این مضخرفات اصلا قبول ندارم واین تهمت ها اصلا مناسب نیست.
شما هر جور دلت میخواست توهین کردیو وزیر سوال بردی دیگه چی می خواستی بگی.:-/:-o
در ضمن یکم درجه فن بازیتو از بازیرایانه رو پایین تر بیار تا منطقی با هم بحث کنیم.
موفق باشی.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
عجب تاپيكيه اين تاپيك
فكر نكنم تا دو تا پست ديگه دوام بياره، قفل ميشه، بعد پاك ميشه يحتمل
من قبلا هر دو تا مجله را ميگرفتم، از نظر نويسنده بازيرايانه خيلي كادرش قوي تر بود ، الان را نمي دونم
پيش نمايش ها تو بازي نما كه ولش كن، چند بار اون صفحه پيش نمايش را بدون هيچ ترديدي ، فرتي پاره كردم و فرستادم تو سطل زباله، مي دونيد چرا ؟
چون يه دمو ديده بودن و دقيقا اون دمو را برداشته بودن تعريف كرده بودن !!!! من هم اعصاب درست حسابي ندارم
ولي از نظر دي وي دي بازي نما به نظرم خيلي بهتر بود، هر چند 2 بار دي وي دي هاش خراب بود (يعني 4 تا دي وي دي خراب )
در كل بي خيال هر دو مجله شدم رفت ، الان فقط ميام بازي سنتر خودمون ( بازي جيگر)

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
عجب تاپيكيه اين تاپيك
فكر نكنم تا دو تا پست ديگه دوام بياره، قفل ميشه، بعد پاك ميشه يحتمل
نه برا چی پاک بشه اگه منطقی بحث کنیم با هم و به همدیگه سر یه مجله توهین نکنیم بسته نمیشه.

• Like
Reactions: baris manco

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
قرار نیست هرکی هرچیزی که دلش خواست درباره مجله ی بازینما بگه.

دوست عزیز تمامی این حرفای شما یک نوع توهین به مجله ی بازینما محسوب میشه.

توی پست اولم تو این تاپیک گفتم که بازینما مخالفای سرسختی داره و بهتره این تاپیک نباشه !

چرت نگو دوست عزیز :)

من از شماره ی 4 مجله ی بازینما دارم تا آخرین شمارــش و هنوز همچین چیزی که شما میگی رو مشاهده نکردم. من چندین ساله که از خوانندگان پرو پا قرص مجله ی بازینما هستم و تابحال هیچ مجله ای رو مثلش ندیدم. بازی رایانه هم خوبه اما خیلی تاخیر داره.

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
اینجاچند نفر کاربر های بازی را یانه داریم؟!!راستشو بگید.................
من که تا 2 سال پیش همش بازی رایانه میخریدم ولی الان دوساله نمیرم طرفش میبینی ماه خردادیم مجله بره فروردینه ....ولی بازی نما همیشه به وقتش اومده وگرنه اسمش ماهنامه نبود ...مطالبشم به روز بوده...هر ماهم چند تا بخش جدید اضافه میکنن:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر