مافیا

این بازی یک بازی انلاینه که خودمون تو سایت انجام می دیم فکر کنم تو فروم های دیگر هم انجام دادید هر کس پایست نومشو بگه
تا اگر به 12 نفر رسید دوور اول رو شروع کنیم

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
همون بازیس که یکی راوی میشه...
یکی Don...
یکی رئیس پلیس...
پلیسا دنبال مافیاییان...
اینجوریه ؟
داداشم اینا بعضی شبا با دوستاش تا صبح بازی می کنن :biggrin1:
یه توضیحی می دادی :biggrin1:
اگه اونه منم هستم...
البته فکر نکنم اون باشه ... چون اون بازیش فیزیکیه :confused:

John.Cena

کاربر سایت
Apr 30, 2008
476
نام
کورش
این یک بازی 12 نفریه که 3 نفر در شهر مافیا هستن یک نفر پلیسه یک نفر مافیا و باقی هم ادم عادی
این بازی دو تا فاز شب و روز داره در فاز روز هر کی تعداد رای یاد بیاره اعدام می شه و در شب هم مافیا یی ها و هیتمن می تونن کسی رو بکشن و پلیس هم شخصیت یک نفر را بفهمه من گفتم برای چنین جایی حتما لازمه

John.Cena

کاربر سایت
Apr 30, 2008
476
نام
کورش
یه عکسی یه لینکی یه چیزی بذار بابا

شما پست های بالا را نخوندی :biggrin1:اگر می فهمیدی که من گفتم بازیش رو خودمون انجام می دیم
-----------------------------------------------------------------------------------------------
فقط اگر میشه یکی از مدیر انجمن های این بخش نیز با ما همکاری کنند

John.Cena

کاربر سایت
Apr 30, 2008
476
نام
کورش
قوانین بازی:

1- فاز روز 30 ساعت وقت داره و در فاز روز هست که شما میتونید رای بدهید.

2- فاز شب 10 ساعت وقت داره. در فاز شب هیچگونه رایی مجاز نیست ولی شما میتوانید به بحث بپردازید.

3- لطفا راجع به نقشهاتون با هیچکس صحبت نکنید مگر اینکه من خودم به شما این اجازه رو داده باشم.

4- تمام کسانی که وارد بازی میشوند باید به صورت مخفی سایت رو مطالعه کنند.

5- کسانی که توانایی هایی در شب دارند اگر وقت بیشتری برای فکر کردند میخواهند به من پخ باید بزنند تا حداکثر 2 ساعت وقت
تمدید شده بگیرند.

6- برای رای دادن در فاز روز باید نام کاربری شخص مورد نظر رو به صورت بولد و با این الگو بنویسید:
رای به اعدام: مسعود
و برای باطل کردن رای خود به هر دلیلی باید از این الگو استفاده کنید:
رای به اعدام باطل: مسعود

توجه داشته باشید هنگام باطل کردن رای باید متن رای به اعدم باطل به صورت بولد باشد و نام کاربری معمولی تایپ شود.

John.Cena

کاربر سایت
Apr 30, 2008
476
نام
کورش
مهمترین نكته در بازی شركت فعال اعضاست. همه ی قدیمی ها شهادت میدن كه هیچ چیز به اندازه ی فعالیت بچه ها بازی رو جالب و هیجان انگیز نمیكنه پس فعال باشید و دیگرانو منتظر رایتون نگذارید

و اما بازی:
بازی شكلهای مختلف با تعداد شركت كننده های مختلف داره اما در كل اینجوریه كه دو فاز شب و روز تو بازی هست در فاز روز همه میان و به فردی كه می خوان اعدام بشه رای میدن و هر كس دلیل خودشو میگه .شما اگر فرد عادی هستید باید سعی كنید از بین همون ارسالها افراد مافیا رو پیدا كنید و به همونا رای بدید اگرم خودتون مافیایین كه باید دیگرانو گمراه كنید و جوری نشون بدید كه بقیه مافیایی به نظر بیان.با مرگ كسی كه رای به اعدامش داده شده فاز شب شروع میشه و نقشهایی كه توانایی فعالیت تو این فازو دارن دست به كار میشن
شركت كننده ها هر كدوم نقشهاشونو از مسئول بازی با پخ میگیرن (تحت هیچ شرایطی نباید بدون اجازه نقشتونو به كسی بگید) گروهی كه مافیان همدیگه رو میشناسن و با هم در ارتباطن اینا علاوه بر اینكه مثل همه در فاز روز رای به اعدام میدن(كه البته باید سعی كنن با هم بودنشون تابلو نشه) در فاز شب هم سر یكی رو زیر اب میكنن. گروه دیگه هم افراد عادی و بیگناهن كه از نقش سایر افراد بی اطلاعن (مگر اینكه به عنوان دوست بهم معرفیشون شده باشن) نقشهای تك نفره دیگه ای كه تو فاز شب توانایی فعالیت دارن اینان:
دكتر: تو فاز شب میتونه 1 نفرو انتخاب كنه و مخفیانه ازش حمایت كنه
پلیس: تو فاز شب میتونه از مسعود نقش 1 نفرو بپرسه تنها شخصی كه توسط پلیس قابل شناسایی نیست پدرخوانده مافیاست ژ اگه پلیس نقش پدرخوانده رو بپرسه به عنوان 1 فرد بیگناه بهش معرفی میشه
قاتل: 1 بابایی كه شبا راه میوفته تو كوچه و خیابون و هر كی رو دوست داشت میكشه

فعالیتهای فاز شب تماما به صورت مخفیانه (پخ, یاهو و...) با من هماهنگ میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر