مادربورد Jasper و مباحث پیرامون آن

اون قسمتی که روی کنسول های جاسپر نوشته
12v=12,1A.5V=1A
برای من نوشته شده 12V=14 یعنی به جای 12 نوشته شده 14 . حالا به نظرتون ماله من جاسپر نیستش ؟

12v=12,1A.5V=1A
برای من نوشته شده 12V=14 یعنی به جای 12 نوشته شده 14 . حالا به نظرتون ماله من جاسپر نیستش ؟
همونطور که بهت گفتم فالکونه!14.1 نشونه فالکونه!

12v=12,1A.5V=1A
یه نیگاه به این عکس بنداز...........

Jasper_vs_Falcon.jpg

مرسی .
حالا فالکون که مشکل سه چراغ شدن نداره ؟
تا چند ساعت میشه بدون وقفه باهاش بازی کرد ؟
دوست عزیز فالکون که مشکل 3 چراغ داره ولی جاسپر مشکل 3 چراغ نداره.
اگه الیت بخرید و بازی ها رو رو هارد نصب کنید و دستگاه رو در جای مناسب قرار بدیر راحت میتونید 4 ساعت رو بازی کنید من خودم با xbox360 تم یه سری 8 ساعت بازی کردم و مشکلی هم براش پیش نیومد

دوست عزیز فالکون که مشکل 3 چراغ داره ولی جاسپر مشکل 3 چراغ نداره.
اگه الیت بخرید و بازی ها رو رو هارد نصب کنید و دستگاه رو در جای مناسب قرار بدیر راحت میتونید 4 ساعت رو بازی کنید من خودم با xbox360 تم یه سری 8 ساعت بازی کردم و مشکلی هم براش پیش نیومد

کسی به پای منم نمی رسه با فالکون 9 ساعت بازی کزدم:cheesygri

اصولا تجربه اینطور نشون داده که کنسولی که بخواد سه چراغ بشه میشه!!
منظور اینکه من شخصی رو سراغ دارم که مثل تانک می افته به جون کنسول اونم فالکون وهیچ بلایی هم سر کنسولش نمیاد ویه بنده خدایی هم که هفته ای 2 یا3 ساعت با کنسولش بازی کرده سه چراغ شده!!

اصولا تجربه اینطور نشون داده که کنسولی که بخواد سه چراغ بشه میشه!!
منظور اینکه من شخصی رو سراغ دارم که مثل تانک می افته به جون کنسول اونم فالکون وهیچ بلایی هم سر کنسولش نمیاد ویه بنده خدایی هم که هفته ای 2 یا3 ساعت با کنسولش بازی کرده سه چراغ شده!!

راستشو بخواهی منم یه جورای موافقم.
من خودم فالکون که داشتم راحت روزی 5 ساعت رو بازی میکردم و هیچ مشکلی هم واسش پیش نیومد

پس نتیجه می گیریم فالکون بهتره!

نه رفیق نتیجه میگیریم که خدا بابای کی رو بیشتر دوست داره که دیگه نباید برا پسرش دوباره x360 بخره.
(دور از شوخی منظورم این بود که xbox که بخواد 3 چق بده میده )

فکر نمی کنم مشکل ساز بشه، اما نیازی هم نداره به کولینگ چون واقعا وضعیتش نسبت به مادربوردهای قبلی خیلی بهتر هست.

یعنی بدون کولینگ با خیال راحت میتونم در شرایطی که بازی رو روی هارد ریختم یه کله 4 ساعتو بازی کنم(البته حداکثر)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or