لیگ فیفا 10

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
والا من دیگه نمیدونم چیکار کنم. تصمیم رو به عهده دوستان و شرکت کنندگان میذارم که این وسط من هم گناهکار و بدبین از چشم دیگران نشم.

Farzan X360_PS3

کاربر سایت
Oct 10, 2007
533
نام
فرزان
والا من دیگه نمیدونم چیکار کنم. تصمیم رو به عهده دوستان و شرکت کنندگان میذارم که این وسط من هم گناهکار و بدبین از چشم دیگران نشم.
همین لیگ که داره خوب پیش میره.
ماهم اولیم دیگه چی می خواید؟:biggrin1:

nader324

کاربر سایت
Oct 3, 2009
234
نام
nader
فردین جان اکثرا تایید کردن یه لیگ جدید با برنامه ریزی درست باشه پس شما رحمتشو بکش

AprilFool

کاربر سایت
Mar 20, 2008
50
آقا ما یه غلطی کردیم همنجوری به پیشنهاد یکی ازبچه ها عضو شدیم :cheesygri
بابا اینها کین دیگه !!!
من 3 تا بازی کردیم 3 تا شو باختم فردین خان لطف کردن 3-0 و 2-1 آقا مهدی هم 2-0 بنده حقیر رو راهی می خونه کردن :((
پیشنهاد میکنم اگر کمتر از 5-6 تا به این خارجی ها میزنن اصولا عضو نشین چون از خودتون ناامید میشین
والا من با این خارجه ها که بازی میکنم کم کم 5 تا رو میزنم ( البته دیگه هیچ ادعای ندارم تو فیفا )اینها دیگه خیلی ....

چمنتیم دادا

mohammad_twe

کاربر سایت
Dec 28, 2006
281
همین لیگ که داره خوب پیش میره.
ماهم اولیم دیگه چی می خواید؟
فرزان مثله اینکه بهت چسبیده ها :D انگار باید اسپانیا رو بیارم سراغت :D
اقا لیگ جدید بزنین دیگه .... یه لیگ که سر و سامون درست حسابی داشته باشه مثل لیگ های واقعی نه فقط 2 بازی ....

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
مگه قرار نشد لیگ جدید و کاملی راه بیافته.دیشب با رفیقم داشتم بازی می کردم همین اسم ژاپنی ضعیف:cheesygri)مدام پیغام دعوت می آمد.من هم منتظر لیگ جدید هستم.

Altar

کاربر سایت
Nov 27, 2009
69
آقا جون من اشتباه کردم pass رو جلو دید همه گذاشتم راست میگی خیلی ها وارد لیگ میشن ولی بازی نمیکنن ولی به خدا فکر نمیکردم کسی که بازی نمیکنه الکی بیاد تو ...

از کجا میخوای بفهمی که به اونایی که pass رو میدی حتما تا آخرش
هستن حتی اگر نفر آخر هم بشن .؟؟؟

ببینم تو هم میخوای بازی ها رو رفت و برگشتی بذاری دیگه یعنی هر کس فقط 2 تا بازی با بقیه بکنه دیگه؟؟

آخرین ویرایش:

saeed360

کاربر سایت
Dec 9, 2008
83
نام
saeid
آقا جون من اشتباه کردم pass رو جلو دید همه گذاشتم راست میگی خیلی ها وارد لیگ میشن ولی بازی نمیکنن ولی به خدا فکر نمیکردم کسی که بازی نمیکنه الکی بیاد تو ...

ببینم تو هم میخوای بازی ها رو رفت و برگشتی بذاری دیگه یعنی هر کس فقط 2 تا بازی با بقیه بکنه دیگه؟؟

دقیقا

عجب لیگ خر تو خری است::cheesygri:cheesygri:cheesygri

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
من هم ترجیح می دم لیگ جدید راه بیفته و قوانین خاصی برای بهتر شدن کار بذارید

مگه قرار نشد لیگ جدید و کاملی راه بیافته.دیشب با رفیقم داشتم بازی می کردم همین اسم ژاپنی ضعیف:cheesygri)مدام پیغام دعوت می آمد.من هم منتظر لیگ جدید هستم.
شما جوش نزن در هر صورت تهِِِِِِِ لیستی:p

من فکر می کنم اگه امکانش باشه که مثلا طرفی رو که نمیاد از سایت بن کنند یا حداقل اسمش رو تو این تاپیک اعلام کنند و آبروش رو ببرن:evil: شاید یک عامل بازدارنده باشه که همه تا آخر بیان
انصافا این که کی آخر می شه کی اول خیلی مهم نیستوحالش به اینه که با هم وطنا:biggrin1: فیفا می زنی و سر حال می آی

mohammad_twe

کاربر سایت
Dec 28, 2006
281
اقا این لیگ friend مزخرفه خواهشا لیگ رو طوری دیگه برگزار کنید , اونجا اصلا امکانات یک لیگ واقعی رو نداره !!
اقا فردین اگه نمیزنی من تا امشب برنامش رو بچینم یه لیگ جدید بزنیم با برنامه ریزی هم دیگه ...
نیازی نیست توی خود فیفا لیگ بزنیم برنامه رو اینجا میچینیم :
جدول
برد
باخت
بازی ها ....

Farzan X360_PS3

کاربر سایت
Oct 10, 2007
533
نام
فرزان
اقا این لیگ friend مزخرفه خواهشا لیگ رو طوری دیگه برگزار کنید , اونجا اصلا امکانات یک لیگ واقعی رو نداره !!
اقا فردین اگه نمیزنی من تا امشب برنامش رو بچینم یه لیگ جدید بزنیم با برنامه ریزی هم دیگه ...
جدول
برد
باخت
بازی ها ....
یکی بیاد اینو بندازه بیرون با این نظراش:biggrin1:

mohammad_twe

کاربر سایت
Dec 28, 2006
281
یکی بیاد اینو بندازه بیرون با این نظراش
امشب من میدونم و تو :D باید با اسپانیا بایم سراغت :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
جدول
برد
باخت
بازی ها ....
آخه قروبنت برم نمیشه که اینجوری که میگی. قوانین لیگ رو خود بازی داره دیگه چه نیازی که بیایم اینجا اعلام کنیم.

از نظر بازی هم والا در کل دنیا ما دیدیم همیشه 2 بازی میشه. یکی رفت و یکی برگشت. دیگه نمیدونم منظور شما چی هست.

یکی بیاد اینو بندازه بیرون با این نظراش:biggrin1:
دقیقا منم تایید میکنم :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر