لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
آپدیت 20 گیگی 1.27 رینبو برا ریجن 2 رو کجا میشه گیرآورد؟ همه جا ریجن یک گذاشتن!
ازطریق این سایت میتونی لینک اخرین اپدیت تمام بازی ها رو بگیری فقط لازمه قبلش کد بازی رو بدونی که میتونی راحت تو نت گیر بیاری
بنظرم کسی تاپیکش رو بزنه خیلی خوب میشه خودم حالش رو ندارم:D

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ازطریق این سایت میتونی لینک اخرین اپدیت تمام بازی ها رو بگیری فقط لازمه قبلش کد بازی رو بدونی که میتونی راحت تو نت گیر بیاری

این کدهایی که نوشته دقیقا چیه؟ کد های لینکها این طوری نیست که

• Like
Reactions: blechh

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
داستان کد رو فهمیدم، اما سایت:
Notes:
  • The minimum system firmware is the firmware needed for the latest patch.
  • The game total update size is the combined sum of all title updates, not just the latest!
  • Not completely finished, we still have some stuff to add to this. Currently only the delta package is downloadable, this will soon be fixed however :)

یعنی عملا لینک اون فایلای آپدیت رو نداره، فقط اون فایل 20تا50مگ پیش نیاز آپدیت رو لینک میده، امتحان کردم.

• Like
Reactions: aliahmadi2

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
داستان کد رو فهمیدم، اما سایت:
Notes:
  • The minimum system firmware is the firmware needed for the latest patch.
  • The game total update size is the combined sum of all title updates, not just the latest!
  • Not completely finished, we still have some stuff to add to this. Currently only the delta package is downloadable, this will soon be fixed however :)

یعنی عملا لینک اون فایلای آپدیت رو نداره، فقط اون فایل 20تا50مگ پیش نیاز آپدیت رو لینک میده، امتحان کردم.
داداش این که سادس اخر لینک دانلود نوشته DP- شما اون قسمت رو به 0_ تغییر بده درست میشه دیگه:)
برا همین میگم یکی تاپیکش رو بزنه اطلاعات لازم هم بگه
این کدهایی که نوشته دقیقا چیه؟ کد های لینکها این طوری نیست که
منظورم از کد عدد هایی شبیه به این کد هست:CUSA04027
شما این کد رو وارد کن اخرین اپدیت بازی رو بهت تحویل میده اون کد سمت راست هم باید رو NP باشه

آخرین ویرایش:

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
داداش این که سادس اخر لینک دانلود نوشته DP- شما اون قسمت رو به 0_ تغییر بده درست میشه دیگه:)
برا همین میگم یکی تاپیکش رو بزنه اطلاعات لازم هم بگه

منظورم از کد عدد هایی شبیه به این کد هست:CUSA04027
شما این کد رو وارد کن اخرین اپدیت بازی رو بهت تحویل میده اون کد سمت راست هم باید رو NP باشه
عجب! مرسی.
فقط اینکه بانک اطلاعاتی چیزی هست برای درآوردن کد بازی ها؟ البته کسی که بازی رو داشته باشه مشکلی نداره، اما قبل خریدنش بخوای آپدیت ها رو بگیری باید داشته باشی.

در هر صورت تشکر.

• Like
Reactions: aliahmadi2

billybell

کاربر سایت
Jun 22, 2010
35
عجب! مرسی.
فقط اینکه بانک اطلاعاتی چیزی هست برای درآوردن کد بازی ها؟ البته کسی که بازی رو داشته باشه مشکلی نداره، اما قبل خریدنش بخوای آپدیت ها رو بگیری باید داشته باشی.

در هر صورت تشکر.
کاری نداره که
تو ps store با وب بروزر برو. تو آدرس سایت نوشته
مثلا for honor rg1
https://store.playstation.com/#!/en-us/games/for-honor/cid=UP0001-CUSA05218_00-FHGAMEPS40000001

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر