لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان اپلود سنتری سراغ ندارید این لینک ها رو ریموت کنیم روش ؟
سرور سونی داغونه
1-برای زیر 2گیگ آپلود سنترهای داخلی خیلی خوبن.من خودم آپلود عکس با لینک مستقیم آپلود فایل با هاست و فضای رایگان uplod.ir استفاده میکنم فوق العادست
برای 4گیگی هم ZiiFile File Sharing - Easy way to share your files و Uptobox - Easy way to share your files رو پیشنهاد میکنم تست کنی
2- چیزشکن بزنی
3-کانکشن دانلود منیجر رو دستکاری کن ببین رو کدوم حالت بیشتری سرعت رو میگیره.برا من اوایل سرعت دانلودم از سونی داغون بود و کانکشن رو میذاشتم روی 2 یا حتی 1 سرعت دانلودم به سرعت واقعیم می رسید.پیشنهاد میکنم اینم تست کنی

• Like
Reactions: beckham_7

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
سلام.

اخیرا یکی از برنامه نویس ها به نام Red-EyeX32 ابزاری برای PS4 انتشار داده به اسم PS4 Package Finder که اطلاعات آپدیت های بازی ها (حجم و ورژن مورد نیاز فیرمور کنسول و ..) رو نمایش میده و اینکه یک لینک دانلود همه میده. روش کارهم اینطوریه که شما اول وارد سایت PS4 PKG Finder می شین و در قسمت Title ID آی دی بازی رو وارد می کنید و گزینه Search رو میزنید. اطلاعات آپدیت نمایش داده میشه و در آخرین سطر هم لینک دانلود آپدیت داده میشه. منتها برای دانلود آپدیت باید آخر لینک دانلودی که به شما میده رو اصلاح کنید. با یه مثال توضیح میدم:

مثلا می خوایم آپدیت Uncharted 4 ریجن یک رو بگیریم. آی دی بازی Uncharted 4 ریجن یک CUSA00341 هست . که در قسمت Title Id وارد می کنیم و Search رو میزنیم. بعد لینک دانلودی که به ما میده به این صورت هست:

http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...A00341_00-UNCHARTED4000000-A0120-V0100-DP.pkg

شما باید آخر لینک رو به صورت زیر اصلاح کنید:

http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...SA00341_00-UNCHARTED4000000-A0120-V0100_0.pkg

منبع: www.wololo.net
خیلی ممنون داداش آموزش بسیار مفیدی بود.
فقط بازی هایی که زیر 4 گیگ آپدیت دارند و به اصطلاح آپدیتشون فقط یه پارته هست فقط کافیه بخش DP- رو پاک کنید.دیگه لازم نیست 0_ بذارید.

senator.boy2002

کاربر سایت
Jun 8, 2008
263
نام
Ar@sH
این سایت پکیج فایندر فقط بدرد پیدا کردن اپدیت بازی میخوره و بیس بازی رو نمیشه پیدا کرد. یا شاید من بلد نیستم.
دوستان اگر امکانش هست لینک این بازی ها رو بدین یا اینکه بگین چجوری میشه بیس رو پیدا کرد.

Bloodborne™: Game of the Year Edition - EP9000-CUSA03173_00-BLOODBORNE0000EU
inFAMOUS Second Son™ + inFAMOUS™ First Light - EP9000-CUSA00004_00-INFAMOUSSSFLBNDL
KILLZONE™ SHADOW FALL - EP9000-CUSA00008_00-KZ4RELEASE000041

ریجن انگلیس هستش.

آخرین ویرایش:

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
سلام دوستان ، آیا کسی لینک دانلود
The Evil Within Digital Bundle
رو که تو استور تخفیف خورده و حجمش ۱۵ گیگ بیشتر از بازی اصلیه ، داره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر