لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
کدوم قسمت Failed میشه؟
قسمت دوم

شما کنسول رو با کابل لن متصل کن به PC بعد شبکه وای فای رو روی کارت شبکه LAN شیر کن بعد آی پی که برنامه PSX میده رو داخل تنظیمات Lan و بخش Proxy به کنسول بده و در انتها PSX رو استارت و تست کانکشن بگیر حل میشه مشکل
متاسفانه وقتی اومد شیر کنم روی کارت شبکه این ارور رو میده an error occurred while internet connection was being enabled
هر طرف میریم یجاش میلنگه

Last edited by a moderator:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
متاسفانه وقتی اومد شیر کنم روی کارت شبکه این ارور رو میده an error occurred while internet connection was being enabled
هر طرف میریم یجاش میلنگه

شما بگو که با لپ تاپ داری شیر می کنی یا PC داری و یو اس بی وای فای ؟ ویندوزت چیه ؟

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
شما بگو که با لپ تاپ داری شیر می کنی یا PC داری و یو اس بی وای فای ؟ ویندوزت چیه ؟
با پی سی (کارت شبکه بی سیم هم روش هست ) ویندوز هم 10
اگه اینترنت شیر نمیشه پس فایروال ویندوزت روشنه یا اینکه آنتی ویروست روشنه

باید جفتشو خاموش کنی
جفتش خواموش هست اما همچنان مشکل دارم ( قبلا برای ویتا ستفاده میکردم بدون مشکل اما نمیدونم حالا چی شده )

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
با پی سی (کارت شبکه بی سیم هم روش هست ) ویندوز هم 10

جفتش خواموش هست اما همچنان مشکل دارم ( قبلا برای ویتا ستفاده میکردم بدون مشکل اما نمیدونم حالا چی شده )

قبلا با همین ویندوز امتحان کردی؟ شاید به خاطر ویندوز باشه یکی از دوستان هم این مشکل رو داشت

• Like
Reactions: hbmss

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
قبلا با همین ویندوز امتحان کردی؟ شاید به خاطر ویندوز باشه یکی از دوستان هم این مشکل رو داشت
قبلا آره از همین استفاده کردم چند نمونه دیگه هم تست کردم این بار سعی میکنمتا با یه سیستم دیگه تست کنم! ببینم شاد ازویندوز باشه

• Like
Reactions: aliahmadi2

senator.boy2002

کاربر سایت
Jun 8, 2008
263
نام
Ar@sH
یه سوال؟
من دستینی نسخه ی ۱.۲۹ رو دانلود و با برنامه اپدیت کردم. بعد از اجرای بازی نسخه ۱.۳۰ رو میخواست دانلود کنه که به برنامه لینکو درآوردم نوشته بود پارت صفر از نسخه ی ۱.۳۰
وقتی که ب پارت هفت رسیدم، پارت هفتش بجای ۱.۳ گیگ در نسخه ۱.۲۹، در نسخه ۱.۳۰... ۳.۱۴ گیگ بود.
من برای اپدیت از برنانه باید کل دیتا رو برای نسخه ۱.۳۰ دانلود کنم یا
فقط پارت اخر رو دانلود کنم و بقیه پارت ها رو اسمشو عوض کنم و پارت اخر رو جایگزین کنم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
یه سوال؟
من دستینی نسخه ی ۱.۲۹ رو دانلود و با برنامه اپدیت کردم. بعد از اجرای بازی نسخه ۱.۳۰ رو میخواست دانلود کنه که به برنامه لینکو درآوردم نوشته بود پارت صفر از نسخه ی ۱.۳۰
وقتی که ب پارت هفت رسیدم، پارت هفتش بجای ۱.۳ گیگ در نسخه ۱.۲۹، در نسخه ۱.۳۰... ۳.۱۴ گیگ بود.
من برای اپدیت از برنانه باید کل دیتا رو برای نسخه ۱.۳۰ دانلود کنم یا
فقط پارت اخر رو دانلود کنم و بقیه پارت ها رو اسمشو عوض کنم و پارت اخر رو جایگزین کنم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

متاسفانه باید کل آپدیت رو از اول دانلود کنی :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر