لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
آقا کسی از دوستان میتونه بازی رو به دستگاه انتقال بده ؟من هر چی میزنم موقع انتقال ارور میده.امروز کلا اینجوری بوده

من الان واسه تست آپدیت سونی 4.01 رو از طریق psx ریختم هیچ مشکلی نداشتم .

• Like
Reactions: aliahmadi2

Pedram_mrn

کاربر سایت
Sep 14, 2012
23
عجب زدن چیلتر کردن سرور فایل بازی هارو؟!!
مثلا لینک رزیدنت اویل رو میزنم میره تو پیوندها :|

چه دلیلی داره آخه که فیلتر میکنند دیگه مسخرشو در آوردن ~X(

آخرین ویرایش:

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
بعد از تحقیقاتی که کردم دامنه http://llnwd.net فیلتر شده.ینی لینکهایی که با ic شروع میشن فیلتر شدن و لینکهایی که با gs2 شروع میشن سالم هستن
خب برای تست لینکی که با gs2 شروع میشه رو بدون قندشکن تست کردم خودش داخل دانلود منیجر به ic تغییر داد و طبیعتا دانلود نشد.اما وقتی با قند شکن همین لینکی که با gs2 شروع میشه رو زدم تغییر نکرد و با همین gs2 دانلود کرد(حتی با قطع کردن قندشکن هم دانلود شد چون لینک رو gs2 باقی مونده).نتیجه؟لینکهایی که با gs2 شروع میشن با Ip ایران به ic تغییر میکنن(حداقل رو نت من اینطوریه.نه الان بلکه 90درصد مواقع اینطوریه.باز ممکنه نت بعضی از دوستان gs2 رو به ic تبدیل نکنه اصلا).چاره چیه؟
اول که لینکهایی که با gs2 شروع میشن رو با قند شکن بزنین برا دانلود که به لیست اضافه بشه بعد بدون قند شکن دانلود کنین(همه پارتهارو)چون قند شکن نزنین ممکنه به ic تغییر بده
دوم اینکه اگه لینک gs2 ندارین و لینکتون ic هست ،ادرس http://gs2.ww.prod.dl.playstation.net رو جایگزین ic بکنین.ینی بصورت عکس زیر(طبیعتا با قند شکن چون ممکنه دوباره لینکو به ic تغییر بده.اگه تغییر نداد که فبها و اگه تغییر داد با قند شکن تست کنین)

راه سوم اینه که روی دو آپلود سنتری که فیلتر نیستن و پارت 4گیگ هم ساپورت میکنن ریموت کنین.دیگه داخل ریموت لینک gs2 و ic مهم نیستن و هردو ریموت میشن
Uptobox - Easy way to share your files
ZiiFile File Sharing - Easy way to share your files
طبیعتا برای ریموت رجیستر لازمه
دوستان با نکاتی که گفتم اوکی میشه 99درصد مواقع.خودم تست کردم.امیدوارم جواب بده
داداش با اجازه پستت رو گذاشتم پست اول سوالات و مشکلات مکرر

• Like
Reactions: ehsas1

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,303
نام
مهدی
به دستگاه انتقال دادی با PSX؟
داداش من تا حالا هیچ وقت از این نرم افزار استفاده نکردم اما سوالی که برام پیش اومده چطور ممکنه لینک دانلود راحت از طریق کنسول کار کنه و دانلود شه ولی وقتی میزاریش واسه کامپیوتر بگه ف/ی/ل/ت/ر هست ؟؟؟ آخه ما که در هر حال از یه نت برای کنسول و pc استفاده میکنیم؟؟؟؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
داداش من تا حالا هیچ وقت از این نرم افزار استفاده نکردم اما سوالی که برام پیش اومده چطور ممکنه لینک دانلود راحت از طریق کنسول کار کنه و دانلود شه ولی وقتی میزاریش واسه کامپیوتر بگه ف/ی/ل/ت/ر هست ؟؟؟ آخه ما که در هر حال از یه نت برای کنسول و pc استفاده میکنیم؟؟؟؟

احتمالا اون سروری که از دستگاه دانلود میکنه با gs شروع میشه، ولی وقتی میخای از PC بگیری این سرور به IC تغییر میکنه، دلیلش فکر کنم همین باشه

• Like
Reactions: ps34

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
عجب زدن چیلتر کردن سرور فایل بازی هارو؟!!
مثلا لینک رزیدنت اویل رو میزنم میره تو پیوندها :|

چه دلیلی داره آخه که فیلتر میکنند دیگه مسخرشو در آوردن ~X(
فیلتر نیست که! امتحان کردم دانلود میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر