لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
Last edited by a moderator:

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
دوستان این مشکل ویچر من حل نمیشه هر کاری میکنم کل دیتا رو از یک جای دیگه هم دانلود کردم ولی وقتی به 9.5 گیگ که میرسه cannot download میده حدود 200 مگ هم میذارم خودش بعد از اون بگیره ولی بازم وقتی میخوام ادامه ش رو با psx بریزم cannot download میاد کسی راه حلی چیزی میدونه؟

Mobin_222

کاربر سایت
Jan 22, 2012
4
نام
مبین
دوستان این مشکل ویچر من حل نمیشه هر کاری میکنم کل دیتا رو از یک جای دیگه هم دانلود کردم ولی وقتی به 9.5 گیگ که میرسه cannot download میده حدود 200 مگ هم میذارم خودش بعد از اون بگیره ولی بازم وقتی میخوام ادامه ش رو با psx بریزم cannot download میاد کسی راه حلی چیزی میدونه؟
وقتی بزاری مستقیم چن مگ از نت خودش بگیره قاعدتا باید مشکل برطرف شه اگر نشد مشکل از دیتاس من برای آنچارتد همین مشکل رو داشتم از اول دیتا رو گرفتم درست شد

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
داداش
وقتی بزاری مستقیم چن مگ از نت خودش بگیره قاعدتا باید مشکل برطرف شه اگر نشد مشکل از دیتاس من برای آنچارتد همین مشکل رو داشتم از اول دیتا رو گرفتم درست شد
من از چند منبع مختلف دیتا رو گرفتم همشون هم وقتی به 9.5 گیگ که میرسه گیر میکنن تصمیم گرفتم خودم دانلودش کنم با کنسول فقط مشکل اینه که سرعت دانلودش خیلی پایینه

rishespi66

کاربر سایت
Nov 20, 2013
9
ببین داداش گلم من اینجور مشکلی داشتم برا درست کردنش دیتای بازی رو پاک کن و دوباره از library دانلود کن تا درست بشه.

ببخشید دوستان کسی دیتای بازی never winter با اپدیتشو داره ممنون می شم اگه قرار بدید.

بی زحمت دیتای بازی Resident evil 0 رو هم با اپدیتش بزارید.مرسی.دمتون گرم

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر