لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
دوستان جدیدا از حجم دانلودم کم میشه شماهم این مشکل را دارید!!!!؟
درود
بعضی مواقع PSX دیتا رو نمیده به کنسول و کنسول شروع میکنه به دانلود دیتا . به نظر من بهترین راه نصب Networx هست تا از طریق نرم افزار بفهمی چیزی در حال دانلود هست یا نه ؟>

babakxz2

کاربر سایت
May 5, 2011
472
درود
بعضی مواقع PSX دیتا رو نمیده به کنسول و کنسول شروع میکنه به دانلود دیتا . به نظر من بهترین راه نصب Networx هست تا از طریق نرم افزار بفهمی چیزی در حال دانلود هست یا نه ؟>
دیتا را از سیستم ارسال میکنه ولی نمیدونم جریان چیه 2روزه اینجوریه!!!!!

Nik-no

کاربر سایت
Jul 28, 2011
236
خودم دنبالش بودم ولی تا جاییکه میدونم این آخریشه
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...SA03005_00-BLACKOPS3GAME000-A0110-V0100_0.pkg

فقط بهم بگو ظرفیتی خریدی بازیو یا ترکیبی یا دیسک؟

دوست عزیز این لینکی که شما گذاشتید برای ریجن یک USA نیست،شاید برزیل یا کشور دیگه ایی باشه.
ID ریجن یک USA هست CUSA02290

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوست عزیز این لینکی که شما گذاشتید برای ریجن یک USA نیست،شاید برزیل یا کشور دیگه ایی باشه.
من لینکو از کانال دیتاps4 برداشتم که اکثر لینکاش با همینجا یکیه.خودم تست نکردم که ببینم جواب میده یا نه.ولی بقول شما ای دیش یکی نیست.همینجا هم مطرح کردم کسی نذاشت واسم منم همینو گرفتم
حالا اگه گیر آوردی یا همین اگه جواب داد بهم بگو

این دیگه درسته
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...SA02290_00-BLACKOPS3GAME000-A0110-V0100_0.pkg

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Nik-no

Nik-no

کاربر سایت
Jul 28, 2011
236
من لینکو از کانال دیتاps4 برداشتم که اکثر لینکاش با همینجا یکیه.خودم تست نکردم که ببینم جواب میده یا نه.ولی بقول شما ای دیش یکی نیست.همینجا هم مطرح کردم کسی نذاشت واسم منم همینو گرفتم
حالا اگه گیر آوردی یا همین اگه جواب داد بهم بگو

جواب نمیده خیالت راحت.من هم بعد از دانلود متوجه شدم.

• Like
Reactions: ehsas1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر