لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

payam_mazkouri

کاربر سایت
Dec 20, 2009
929
نام
پیام مذکوری
من الان می خوام پارت چهار NBA رو انتقال بدم error cannot download میده برای کسی تا حالا این مشکل پیش آمده به ما یه کمکی کنه.
اگه آپدیت رو نگرفتی احتمالا مشکل از اونه.
اگه آپدیت رو داری باز ارور میده بزار یه چند مگ با اینترنت دانلود کنه بعد مجدد ادامشو با PSX برو جلو.

• Like
Reactions: mdtnt

payam_mazkouri

کاربر سایت
Dec 20, 2009
929
نام
پیام مذکوری
خب پس همون پارت چهارم دانلودش مشکل داشته. همینطور 20 مگ ، 20 مگ از اینترنت بزار دانلود شه تا اون تیکه ای که خرابه رد شه. اگه به این نتیجه رسیدی که کلا اون پارت خرابه باید مجدد دانلودش کنی.

• Like
Reactions: mdtnt

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
440
خب پس همون پارت چهارم دانلودش مشکل داشته. همینطور 20 مگ ، 20 مگ از اینترنت بزار دانلود شه تا اون تیکه ای که خرابه رد شه. اگه به این نتیجه رسیدی که کلا اون پارت خرابه باید مجدد دانلودش کنی.
دست درد نکنه مشکل حل شد مشکل از مودم افتضاح من بود مودم D-link 2730 الان بازش کردم دیدم قسمتی از بردش اکسید شده بود تا مودم رو عوض کردم یه مودم Zyxel گذاشتم مشکل حل شد
بازم ممنون داداش از راهنمایی :)>-

WW_EA

کاربر سایت
Aug 5, 2010
199
نام
EHSAN
اخرین اپدیت انچارتد اینه ؟

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

والا تا اون موقع که من پستشو گذاشتم اره
فکر نکنم تو این چند روزه آپدیت جدید اومده باشه
ولی با این حال قبل دانلود اول مطمئن شو

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درود دوستان
یه سوال فنی!
فرضا من 4 گیگ اول یه بازی رو دان کنم با pc
حالا اگر با psx وصل شم و چهار گیگ رو بریزم رو کنسول و رسیوم بزنم 4 گیگ رو انتقال میده و از 4گیگ به بعد شروع به دانلود میکنه؟
یا باید تمامی فایل های اپدیت رو دانلود کنم بعد همش رو با هم انتقال بدم؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
درود دوستان
یه سوال فنی!
فرضا من 4 گیگ اول یه بازی رو دان کنم با pc
حالا اگر با psx وصل شم و چهار گیگ رو بریزم رو کنسول و رسیوم بزنم 4 گیگ رو انتقال میده و از 4گیگ به بعد شروع به دانلود میکنه؟
یا باید تمامی فایل های اپدیت رو دانلود کنم بعد همش رو با هم انتقال بدم؟
معمولا می توانه از ادامه اش شروع کنه به دانلود کردن. مال من یک دفعه 90% را از روی کامپیوتر ریختم و 10% باقیمانده را از خوده کنسول دانلود کرد و مشکل پیش نیامد

• Like
Reactions: voldmort

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر