لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

MOEINCREED

کاربر سایت
Aug 11, 2012
228
نام
معین
دوستان من الان که اپدیت 1.20 ویچر 3 اومده نمیتونم 1.10 رو بریزم?چون حجم 1.20 خیلیه . 1.10 چقده راستی?الان اپدیتم 1.08 ه ولی دی ال سی hearts of stoneرو دان کردم ولی میپره بیرون تو لودینگ فک کنم اپدیت 1.10 حداقل نیاز داره

• Like
Reactions: emperaturs

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
دوستان من الان که اپدیت 1.20 ویچر 3 اومده نمیتونم 1.10 رو بریزم?چون حجم 1.20 خیلیه . 1.10 چقده راستی?الان اپدیتم 1.08 ه ولی دی ال سی hearts of stoneرو دان کردم ولی میپره بیرون تو لودینگ فک کنم اپدیت 1.10 حداقل نیاز داره
امکان اینکه اپدیت قبلی رو بریزی نیست حتما باید اپدیت جدید بریزی و راهی هم نداره .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
بچها یه سوال مهم؟؟؟؟؟؟
من اینترنت شبانه بعضی وقتها موقع دانلود اپدیت یا بازی سرعت میاد پایین کسی لیچر یا چیز خاصی و یا کار خاصی رو نمیدونه که سرعت بهتر شه چون دیشب داشتم دانلود میکردم سرورهای سونی سرعت 50 کیلوبایت بود ولی یه فایل از یه سایت ایرانی گرفتم سرعت اومد 300 کیلوبایت .ممنون میشم کسی بتونه راهکاری بزاره.

این دو تا لیچر خوبه

4upld.com
mul.ir
ولی مجانیه دومی پولیه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

nariman97

کاربر سایت
May 23, 2015
49
دوتا سوال:
١-كنسول من ريجن ٢ هست. بازي ريجن ١ دانلود كنم اجرا ميكنه؟
٢- يه بازي رايگان هست با كنسول زدم دانلود ك لينكش بياد تو برنامه psx ولي ٣ تا لينك مياد دوتاشون حجم ٤ گيگ و يكي ١.٥ گيگ؟؟؟؟؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام
اپدیت جدید بازی just cause 3 رو قرار دهید
با تشکر

Last edited by a moderator:

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
دوستان دارم دیتای انچارتدو میگیرم ... اپدیتشو الان بگیرم تا چند روز دیگه اپدیت جدید نمیده باز ؟
و یه چیزی کلا اگه نصف دیتای بازی ای همراه اپدیتشو بزنی و بعد که میخوای نصف دیگشو بزنی اپدیت جدید بیاد مشکلی پیش نمیاد برای بازی و اون مقدار دانلود شده ؟:-/:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر