لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
سلام دوستان چند روزه در اتصال به gta online مشکل دارم : پلاس دارم و بقیه بازا رو هم میتونم انلاین بازی کنم و سرعت اینترنت هم بالاست تقریبا( 900kbps( با این حال میزنهgta online services are unavaliable try later و بعد دو سه روز که امروز رفتم بازم همینو میزنه ولی قبلا نمیزد
کمک کنید
فکر کنم شما هم اینترنتت پارس آنلاین هستش! چون پارس آنلاین الان چند روزه که به هیچ سرور بازی با کنسول وصل نمیشه!! 10 بار هم زنگ زدم به پشتیبانی ولی هنوز درست نشده!!!

lilipot

کاربر سایت
Mar 31, 2012
103
سلام دوستان گلم
کسی لینک آپدیت 1.10 واسه Call Of Duty Black Ops III ریجن 2 رو داره ؟

دوستان من آپدیت 1.10 کال آف ریجن آل رو گرفتم اما به ریجن یک نمیخوره موقع انتقال دیتا متوجه شدم.حتی ایدی بازی هم فرق داره.
Call Of Duty Black Ops III R All کدش CUSA03005 هست.
Call Of Duty Black Ops III R 1 کدش CUSA02290 هست.
مگه کد ریجن آل و یک، شبیه هم نبود؟ یا من اشتباه میکنم ؟!؟!
سلام کد بازی دیجیتالی و دیسک با هم فرق دارند

Last edited by a moderator:

hidden-h

کاربر سایت
Dec 14, 2015
59
فکر کنم شما هم اینترنتت پارس آنلاین هستش! چون پارس آنلاین الان چند روزه که به هیچ سرور بازی با کنسول وصل نمیشه!! 10 بار هم زنگ زدم به پشتیبانی ولی هنوز درست نشده!!!
خیر پارس انلاین نیست بعضیا میگن باید وی پی ان بزنم و سرویس کاهش پینگ بگیرم
کسی بلده چطوری این کار رو بکنم( نحوه اتصال vpn به ps4(

آخرین ویرایش:

Nik-no

کاربر سایت
Jul 28, 2011
236
سلام کد بازی دیجیتالی و دیسک با هم فرق دارند
ببینید من متوجه این موضوع هستم.اما چیزی که هست (یا حداقل اون چیزی که قبلا فکر میکردم ) اینه که ریجن ALL با 1 آمریکا کداشون یکی بود.به همین دلیل وقتی شما دیتای ریجن ALL دانلود میکردی به ریجن 1 آمریکا میخورد.

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان من دیتای بازی Uncharted 4 دیروز به دستم رسید و خوب آخرین آپدیت که 1.03 هست رو واسش گرفتم ولی امروز که خواستم انتقالش بدم برنامه psx آپدیت 1.01 رو ازم میخواد و آخرین اپدیت رو هم قبول نمیکنه.

دوستان من دیتای بازی Uncharted 4 دیروز به دستم رسید و خوب آخرین آپدیت که 1.03 هست رو واسش گرفتم ولی امروز که خواستم انتقالش بدم برنامه psx آپدیت 1.01 رو ازم میخواد و آخرین اپدیت رو هم قبول نمیکنه.

مشکل حل شد.

Last edited by a moderator:

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
لطفا لینک آخرین آپدیت Need For Speed 2015 رجیون 1 رو بهم بدید ، میخوام قبل اینکه بازی دستم برسه آپدیت رو دانلود کنم
ممنون

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
  • Like
Reactions: NINJѦ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر