لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان می بازی Witcher III رو دارم، حجمش 49 گیگ شده واس دانلود
الان این به احتمال خیلی زیاد با آپدیت و ایناس
میتونم با PSX بگیرم؟ منظورم اینه وقتی دارم پارت هارو میگیرم آپدیت بازی هم توش هست یا، لینک اونا رو باید جدا بدست بیارم؟! که به نظرم باید رو همون 12_13 پارتی که میخوام دانلود کنم باید باشه درسته؟
یه سوال عمومی در مورد همه بازی ها: این فایل DP رو ار کجا میشه دانلود کرد؟ یا کجا بدونیم که فایل DP میخواد واس ادامه دانلود؟!

shangoli1

کاربر سایت
Feb 23, 2014
103
نام
محمد
دوستان می بازی Witcher III رو دارم، حجمش 49 گیگ شده واس دانلود
الان این به احتمال خیلی زیاد با آپدیت و ایناس
میتونم با PSX بگیرم؟ منظورم اینه وقتی دارم پارت هارو میگیرم آپدیت بازی هم توش هست یا، لینک اونا رو باید جدا بدست بیارم؟! که به نظرم باید رو همون 12_13 پارتی که میخوام دانلود کنم باید باشه درسته؟
یه سوال عمومی در مورد همه بازی ها: این فایل DP رو ار کجا میشه دانلود کرد؟ یا کجا بدونیم که فایل DP میخواد واس ادامه دانلود؟!

شما وقتی کسنول و به برنامه وصلش کنی وقتی دانلود و استارت کنی یه لینک بهت میده تو نرم افزار که اولین لینک میشه لینک اپدیت و شماره قبل حرف pkg باید عدد A111 باشه یا یه همچین چیزی و عدد اخرشو هی عوض میکنی تا برسی به پارت اخر اپدیت و بقیشم که بلدی

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
شما وقتی کسنول و به برنامه وصلش کنی وقتی دانلود و استارت کنی یه لینک بهت میده تو نرم افزار که اولین لینک میشه لینک اپدیت و شماره قبل حرف pkg باید عدد A111 باشه یا یه همچین چیزی و عدد اخرشو هی عوض میکنی تا برسی به پارت اخر اپدیت و بقیشم که بلدی

ممنون
من منظورم اینه که الان ویچر توی لیست دانلود من 49 گیگ حجم داره
خود بازی که سی و خرده ای بود، پس بقیه اش میشه آپدیت هاش؟!
و اینکه اگه وسط دانلود پارت ها، يه آپدیت دیگه بیاد اونوقت فکر نکنم بشه فایل ها رو انتقال داد درسته؟!
و اگه فایل DP داشته باشه باید چیکار کنم؟
راستش میترسم 50 گیگ دانلود کنم اما نتونم انتقال بدم :d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان میشه بازی ای که تو قسمت دانلود هست رو پاک کرد و بعدا دوبار نصب کرد
منظورم اینه اگه بریم تو قسمت Library ( درست گفتم؟!!) میشه دوباره آورد تو لیست دانلود بازی رو؟!

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
شما تا وقتی که بتونید تو اکانت ساین این بشید . می تونید بازیتون رو هر وقت که خواستید از
Library
دوباره به لیست دانلود اضافه کنید

shangoli1

کاربر سایت
Feb 23, 2014
103
نام
محمد
دوستان کسی لینک بازی sniper elite و داره رجن 1 لطفا بزارید مرسی

لینک آخرین آپدیت بازی لیتل بیگ پلنت رجن ۱ رو کسی داره بزاره چون بازیش تخفیف خورده خوبه

دوستان این دوتا لینک که خواستم و هرکی داره دریغ نکنه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر