لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
اخه چرا مردم آزاری میکنید این چه لینکیه دادی
کلی دانلود کردم آخرش دیدم همون اپدیت 101 هست
خخخخ ها هاهاا :)) خیلی باحال بود...
ببین، خوب آخرش نوشته بخون اسم فایله رو »

BATTLEFRONT00000-A0101-V0100.pkg
نوشته آپدیت از ورژن v0100 تا ورژن V0101 یعنی از ورژن 1.00 تا ورژن 1.01 باید حتما اسم فایل رو بخونی همینجوری دانلود نکن!

shangoli1

کاربر سایت
Feb 23, 2014
103
نام
محمد
خخخخ ها هاهاا :)) خیلی باحال بود...
ببین، خوب آخرش نوشته بخون اسم فایله رو »

BATTLEFRONT00000-A0101-V0100.pkg
نوشته آپدیت از ورژن v0100 تا ورژن V0101 یعنی از ورژن 1.00 تا ورژن 1.01 باید حتما اسم فایل رو بخونی همینجوری دانلود نکن!

من دیدم طرف درخواس تاپدیت 102 رو کرده اونم لینک داده گفتم همونه دیگه دانلود کردم:d

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
کسایی که انچارتد رو دانلود کردن میتونن بگن که بازی رو به صورتی دانلود میکنه که بشه بدون دانلود کامل سری 1 و 2 رو بازی کرد ،منظورم ابنه بازی ها رو به ترتیب دانلود میکنه یا روش دیگه داره ؟!
با این اینترنت من دانلود شبانه رو فقط 6 گیگ میتونم دانلود که فک کنم یه 7 8 روزی طول بکشه اگه بازی ها به ترتیب دانلود شن مشکل منم حل میشه :d

shangoli1

کاربر سایت
Feb 23, 2014
103
نام
محمد
کسایی که انچارتد رو دانلود کردن میتونن بگن که بازی رو به صورتی دانلود میکنه که بشه بدون دانلود کامل سری 1 و 2 رو بازی کرد ،منظورم ابنه بازی ها رو به ترتیب دانلود میکنه یا روش دیگه داره ؟!
با این اینترنت من دانلود شبانه رو فقط 6 گیگ میتونم دانلود که فک کنم یه 7 8 روزی طول بکشه اگه بازی ها به ترتیب دانلود شن مشکل منم حل میشه :d

اول اینه برا راحتیت برو دیتاشو بخر دوم اینکه باید با کامپیوتر دانلود کنی که خیلی سریع تر دانلود بشه سوم اینکه نه همش یجا ریخته میشه و فقط میتونی یکی دومرحله 1 رو بازی کنی فکر کنم

beatbox

کاربر سایت
Oct 21, 2007
121
نام
محمد مهدي
دوستان جایی رو تو تهران سراغ دارین که دیتا بفروشه .میگن توپ خونه میفروشن اما ادرس ندارم خودم اگه دارین پ.خ کنین

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
اول اینه برا راحتیت برو دیتاشو بخر دوم اینکه باید با کامپیوتر دانلود کنی که خیلی سریع تر دانلود بشه سوم اینکه نه همش یجا ریخته میشه و فقط میتونی یکی دومرحله 1 رو بازی کنی فکر کنم
من مشکلی برای دانلود ندارم با psn ، دیتا رو تو 3 4 روز میفرستن من خودم تو حداکثر 7 روز بدون هزینه اضافی میتونم دانلود کنم ، مطمئنی فقط 1 2 مرحله هستش؟!

shangoli1

کاربر سایت
Feb 23, 2014
103
نام
محمد
دوستان جایی رو تو تهران سراغ دارین که دیتا بفروشه .میگن توپ خونه میفروشن اما ادرس ندارم خودم اگه دارین پ.خ کنین

من درخدمتتون هستم

- - -ویرایش - - -

من مشکلی برای دانلود ندارم با psn ، دیتا رو تو 3 4 روز میفرستن من خودم تو حداکثر 7 روز بدون هزینه اضافی میتونم دانلود کنم ، مطمئنی فقط 1 2 مرحله هستش؟!

مگه اهل کجایی که 3 4 روز میفرستن؟ اره مطمعنم حالا یکی دوتا مرحله بیشتر فرقی نمیکنه....اینترنتت چی هست که تو 7 روز دانلود میکنی؟

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
من درخدمتتون هستم

- - -ویرایش - - -

مگه اهل کجایی که 3 4 روز میفرستن؟ اره مطمعنم حالا یکی دوتا مرحله بیشتر فرقی نمیکنه....اینترنتت چی هست که تو 7 روز دانلود میکنی؟
7روز فقط شبانه
چه ربطی داره اهل کجام :d اونا دیر رسیدگی میکنن برای ارسال بعد 1 2 روز ارسال میکنن :| فقط با شبانه 7 روز طول میکشه

shangoli1

کاربر سایت
Feb 23, 2014
103
نام
محمد

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
اقا اخرین اپدیت BO3 رو بزارین احساسم میگه اپدیت جدید اومده نزاشتین :-* چون 1.00 اولین اپدیته مشکوک میزنه
تو صفحات قبلی فقط اپدیت1 رو یافتم
صفحه اولم بروز نشده . مرسیییییییییییییییییییی
راستی need for 2015 نیز همچنین اپدیتی ازش دارین لطف کنین با عرض پوزش .

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
456
نام
علی
دوستان میشه آپدیت 1.03 wicher 3 رو بزارید ؟
یا اگه شد کم حجم ترین و جدیدترین آپدیتش رو بزارید
میخوام فقط افت فریم برطرف بشه
مرسی

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
دوستان میشه آپدیت 1.03 wicher 3 رو بزارید ؟
یا اگه شد کم حجم ترین و جدیدترین آپدیتش رو بزارید
میخوام فقط افت فریم برطرف بشه
مرسی

دوست عزیز
اپدیتهای قدیمی به کارتون نمیاد و نمیتونید نصبش کنید چون باید همیشه آخرین آپدیت رو داشته باشید ... آخرین آپدیت هم ورژن 1.11 هستش که حدود 17 گیگ حجمشه و لینکش تو صفحه های قبلی پیدا میشه

TinyMan

کاربر سایت
Aug 9, 2015
35
سلام
کسی لینک آخرین آپدیت بازی DriveClub رو داره برای ریجن 1 ؟
میخواستم قبل اینکه بازی برسه دستم آپدیتش رو دانلود کنم به خاطر همین آخرین آپدیتش رو میخوام که گمونم باید یه 12 گیگی باشه
ممنون از دوستان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر